Teselli verin lütfen?

Spor yapiyorum 2aydir şimdi 56 kiloyum ve yag gitmiyor su gidiyor ne yapa bilirm yag gitsin bu kadar sporun karşı sinda gitmiyo kilolar :(

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• güzelim ben de aylarca spor yaptım bir kilo gitmedi bol bol kas yaptı bende ben farklı bir şey buldum şekerli gıdaları unut meyve suyu kola vb.. hiç içme yemekleri istediğin gibi yiyebilirsin yalnız ekmek yeme ben bir buçuk yıldır ekmek yemiyorum. bildiğimiz ekmek ama şunu da unutma pasta börek gördüğün zaman da ama ev yapımı olacak çekinme bir kaç tane ye bunlar hiçbir şekilde kilo yapmıyor. ama pastahane de fast foodl lardan vb.. yerlerden kesinlikle hamburger vs. kola, şekerli gıda içmeyeceksin zaten kilonun dopingi asıl burası bunlara dikkat edersen inan bana kilo verirsin. ben ekmeği hayatımdan çıkardım rahat ettim. ha zorlanmıyor musun diyorlar yoo ekmek nasıl bir şey unuttum gerçekten.

0|0
    0|0
    • Bende unuuttum ekmeyi iki aydir yemiyorum fast foodu hic yemiyorum ama arada kacamak yaptim :( wimdide ac qalmayi deneyeceyim

• ayrıca ben bir buçuk yıldır ekmeksiz yaşıyorum. kaçamak yapacaksan fast food ve benzeri yerler de kaçamak yapma evdeki gıdalardan tüket çünkü onların ekmek ve benzeri yapmak da kullandığı unda vs.. de daha çok yemen için bir madde koyuyorlar. ulan bir ara sadece sırf ekmek ile karnımı doyuruyordum gel buradan yak. şimdi canım hiç istemiyor.

• Diyet falan yaptim ama düşmedi kilo şimdide ac qalacagim

• Öncelik olarak belirlenmiş bir program dahilinde hareket etmelisin. Kaçamak günler yapmamalısın. Genel olarak gideceğin yerler çok uzak değilse yürüyerek ya da hafif bir tempo içinde koşarak gitmeyi deneyebilirsin. Dışarıda yemek yiyeceksen muhakkak evde yediğin yemek miktarından daha az bir miktar yemelisin. Bir avuç kadar kuruyemiş yemek , yağsız süt ve süt ürünleri kullanmak , sabah açken yarım saat koşmak ve büyük miktar kilo verebilmek için '' Squat ve Deadlift '' egzersizlerini yapmak işine yarayacaktır. Ayrık olarak sakız çiğnemek , her öğünden önce bir bardak su içmek ve dışarıda salata gibi içine yüksek kalorili soslar eklenen yemeklerden kaçınman işine yarayacaktır.

0|0
    0|0
  • Ne biliyorsun gitmediğini ayrıca spor olarak ne yapıyorsun ayrıca laan manyak 56 kilo da olan bir insan nasıl yağlı olabilir

0|0
    0|0
    • Olmaazmi peki neden tartida kilo duwmuyo :(

• Ya sen tartıyi boşver sen sikilasmana ve gorunumune bak

• Kas yuksek bende diyorum belkide o şişman gosteriyor

• Öncelikle boyun kaç 56 bir çok boya göre zayıf bir kilo

0|0
    0|0
    • 160

• İnşallah iyiye gider

• Ekle feysten halil unal isparta bak soz sana nasil kilo verdircem cunku benim vardi simdi sifir 65 den 58 kilom

0|0
    0|0
  • denemeye devam

0|0
    0|0
  • vücudunun yanlış yerlerini çalıştırıyorsun yanlış spor yapıyorsun demekki

0|0
    0|0
    • Nasil düzgünü bula bilirim

• düzgün bir eğitmenle çalışmalısın istanbuldaysan yardımcı olabilirim

• Ye tatlıyı çikolatayı sonra sporda yapıyorum ama Zayıflayamıyorum dersin 28 günde 7.4 kilo verdim :)

0|0
    0|0
    • Yemiyorum tabikii.. nasil. verdin anlatsana

• Makarna pilav hamur işinden uzak durdum günde 3 lt ve üzeri su içtim Şekeri azaltım günde 3 bardak yeşil cay içtim Plates topuyla spor yaptım günde 1 kase yogurt yedim Maydonozu limon karısımı yapıp içtim Günde 4 km en az yürüdüm 20 40 dk arası günde yüksek tempoda bisiklet sürdüm Ve vee 2 bedende inceldim :)

• Aaaa bende pilates yapiyorum belki o sikilawtirdi beni kilo gitmiyo nede olsa pilates kilo koruma ama uzerinde diyet ve zumba yapiyoruum

• Bir teesellii ver

0|0
    0|0
  • 56 normal abartma

0|0
    0|0
  • Su gidiyor diye bir şey yok. Cardio mu çalışıyorsun ağırlık mı?

0|0
    0|0
    • Zumba dans ediyorum

• Sabahdan ac kaliyorum 4de falan papa tes falan yiyorum salata

• Sabah aç kalman çok sorun değil de. Öğlen daha besleyici şeyler yemelisin.

• ekmek tüketme

0|0
    0|0
  • Baliketli olmk iyidr canm :)

0|0
    0|0
  • Kilo alamıyorum bende

0|0
    0|0
  • Yağ yakici al

0|0
    0|0