Öz dayımın tacizine uğradım. Böyle bir şey nasıl söylenir ki?

Bugüne kadar kimseye söyleyemedim :,( burda paylaşmak istedim

7 , 8 yaşlarındayken öz dayımın tacizine uğradım. yıllarca devam etti. kimseye söylemedim korkuyodum:,( şu an 22 yaşındayım. ananemlere gitmek dahi istemiyorum. ölsede kurtulsam diyorum. yüzünü görmek istemiyorum. bazen gelip gidiyo. ama ben kimseye söyleyemiyorum :,( nişanlım yakınlaşmak istiyo bazen. itiyorum . öpmesini sarılmasını , cinsel anlamda beni istemesini bile istemiyorum. çünkü dayım gibi zannediyorum onuda. ama anlatamıyorum onada :,( böyle bişe nasıl söylenirki :,(

0|1
14|26

En İyi Kız Görüşü

• Küçük yaşta olduğu için bilinçaltına iyice yerleşmiş. Psikologa git hem senin için hemde ileride sağlıklı bi evliliğiniz olması için.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kapalı toplumlarda böyle durumların saklı ama çok yaygın olduğu yönünde

bilgilendirme linkleri

link

link

link

link

link

link

link

link

Her ülkenin ve her toplumun ortak sorunlarından

uzman yardımı gerekir

1|0
    0|0
  • O dayını sevabına dövebilirim.

Ciddiyim.

1|0
    0|0
  • Psikoloğa gitmeni tavsiye ederim kesinlikle. Zor bir durum bunu tek başına kaldırman imkansız. Çok üzüldüm. Cidden yararlı olur eğer gidersen. Birde eğer dayın devam ediyorsa en uygun kişi kimse haber vermelisin. Annen olabilir. Yazık canım ya gerçekten çok üzüldüm. Lütfen kendini yıpratma bak psikoloğa git mutlaka...

1|0
    0|0
    • devam etmiyo . ama görmek istemiyorum

• O zmn bence nişanlın ile sıfırdan başla. Ne bileyim zaman geçir belki bu durum geçer ama psikolog falan çok etkili bu durumlarda..

• o tamamen senin dayının şerefsizliği.. erkek arkadaşına daha yakın ol. tamam sarsılmışsın ama sonuçta nişanlın durumuda bilmiyo sıkıntı olur... nişanlısın öpemiyosun sarılamıyosun.. yani bi süre sonra ne oluyor der sana. herkezi o şerefsiz dayınla bir tutma. olmadı git piskolojik yarıdm al atlatmak için bunu... başka bir bahane neden bul bi daha da dayını görmek istemediğini söyle ailene ...

1|1
    0|0
  • YAŞADIKLARINIZ ÇOK ZOR ŞEYLER AMA SİZ HAYATA BİRAZ DAHA POZİTİF BAKMAYA ÇALIŞIN SEVGİLİNİZE SÖYLEMEYİN SEVGİNİN GÜZELLİĞİNİ YAŞAMAYA ÇALIŞIN ZAMAN İÇİNDE BU KORKULARINIZ MUTLULUĞA DÖNÜŞMESİ DİLEKLERİMLE

1|0
    0|0
  • Ne kadar adileşebiliyor insanoğlu ya. Bak şimdi gidiyorsun dayının yanına cep telefonundan ses kaydını açıyorsun dayı konuşmamız gereken bir şey var diyorsun hani bana 7-8 yaşlarındayken dokunmuştun ya unutamıyorum aklımdan çıkmıyor diyorsun o nasıl yani diyecektir muhtemelen sen de dayı sen unuttun mu yoksa diyerekten ona itiraf ettirmeye çalışacaksın. Ve bu ses kaydını tüm aileye dinleteceksin.

1|0
    1|1
    • ses kaydına gerek yok. zaten ailem bana inanır güvenir. ama anlamıyosunuzki :,( allah kimseye yaşatmasın. ama söyleyemiyorum işte :,( lütfen anlayın beni. ben burda sizinle paylaşmak istedim.

• Ailenin sana inanması başka bir şey o şerefsizi aileden aforoz etmeleri başka bir şey

• bu saatten sonra ailenin öğrenmesi hiç bir şeyi düzeltmez, kızı daha çok üzer, o şerefsize Allah hesabını soracaktır.

• Biran önce şikayetci ol cünkü susmak bir gün başına cok büyük bir bela açabilir

2|0
    0|0
  • bence söyleme bunu kimseye. nişanlına yaklaşmak isterse bakışlarından hoşlanmıyorum de muhatap olmasın onla . çünkü nişanlınla arayı iyi edip sizde daha sık gelmek isteyecek bikere başladımı bu işe kurtulmakz zordur :(

1|0
    0|0
  • taciz derken ne kadar ilerledi acaba bu taciz cnsel bir ilişki yaşandımı yoksa sadece dokunmalar falanmı

1|0
    0|0
  • böyle şeyler çok var maalesef, çocuklara çok dikkat etmek gerekiyor, güvenecek kimse kalmadı :(

unutmaktan başka çaren yok, düşünmemeye çalış..

1|0
    0|0
    • bazen oturmaya geliyo nasıl unutabilirim

• zor ya biri daha anlatmıştı bana böyle bir şey, amcası senin yaşlarında uzun süre taciz etmiş, ne yaptığını bile tam hatırlamıyordu, o da kimseye anlatamamış, ilk kez sana anlatıyorum demişti, Allahtan ayrı şehirlerde yaşıyorlardı artık, görüşmüyordu. Senin gibi pek çok kızın hatta erkek çocuklarının bile başına gelebiliyor, yalnız değilsin ve senin hiçbir suçun yok, bunu düşün ve önemseme artık, eşin olacak kişi emin ol bu şekilde olmayacak ve çok mutlu olacaksın inş.

• neden anlatma gereği duyuyorsun.Küçük bir çocukken insan kendi iradesiyle bir şey yapmaz.Bu senin hatan değil dayın denen herifin hatası.ALLAH'ından bulsun de hakkını helal etme yeter.

1|0
    0|0
  • çok zor bir durum ama bu aşamalsın yarın cinselik yaşayacaksın nasıl olcak olmazsa doktora git bu işten kurtul

1|0
    0|0
  • şimdi annene söyle o zaman dayının öyle bişey yaptığını :S

2|0
    0|0
  • dayına dayarım eline sayarım

1|1
    1|0
    • cinsel ilikşki olmadı. dokunma. üstümü açma. öpme oldu.

• Dayını Dövsek Bile Sana Yapılmış Bu Yanlış Değişmeyecek Yerinde Olsam Gider Sölerdim Aileme Neden Dersen Bir Zaman Gelir Sölemediğine Pişman Olursun Bence Ailene Git Ve Söyle Yada Mektup Yaz Annene Ver Ben Anlatamıyorum Utanıyorum Ben Buradan Gidince Okurmusun Diye Ver Bir Şekilde Onların Bilmesini Sağlamalısın ...

0|0
    0|0
  • ahh be gülüm, yazık yaa küçücük yaşta neler yaşamışsın..

o dayını bana havale etsene sen..

1|0
    0|0
  • git bi psikoloğa anla bence

1|0
    0|0
  • tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır

1|0
    0|0
  • Dayının adresini versene ? .p

1|0
    0|1
    • çok kolaymış gibi görünüyo ama söylemek istedim yapamadım :,( utanıyorum . annem çok üzülür

• falan filan

1|0
    3|0
  • annene soyle babana degil annene evinize girmesin yarin baskasina da yapabilir psikiyatr servisine git durum ciddi ilerde buyuk aorunlar yasarsin ama sakin susma

0|1
    0|0
  • Hem sana yazık hem erkek arkadaşına yazık hemen bi piskoljik destek almalısın öünkü bilinç altına erkelerin hepsinin sapık olduğu yerleşmiş sanırım Allah belasını vrsin o adamın hayvan herif , Allah kolaylık versin kardeşim sana .

0|0
    0|0
  • ya 7-8 yaşındaki ufacık çocuktan ne istiyomuş o.ç. bu ne sapıklıktır! ama şimdiki ve sonraki ilişkilerinde de mutsuz olmamak için geçmişten kurtulman lazım.

0|0
    0|0
  • Sen ver adresini o o...cocuğunun biz onu evinden bi aldıralim da taciz nasil oluyormus bi görsün

0|0
    0|0
    • sağolun. ama ben allaha bıraktım. çocukları var karısı var yazık onlara :(

• Bırak Allah askına ya halen karısını çocuğunu düşünüyorsun sana yazık günah değilmi peki ben senin yerinde olsam herseyi anlatırdim Pic gibi kalsin ortada sonra ver adresi bi çektirelim onu fener köprü altına sarapcilarin yanına bak bakalım nasıl oluyor görsün

• dayın burda şimdi yaktım çıranı :D

0|0
    0|0
  • Bu söylenemez ya :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hala yapma eğilimi varsa kamereya al kaydet ve ver polise . neyden korkuyorsun bunca sene böyle yaşanırmı . dayımdı ailemdi diye de düşünme o sana bunları yaparken düşünmemiş . üstelik sadece sana yaptığını nerden biliyorsun küçük yeğenin kuzenin falan varsa onlarada yapıyordur belki böyleleri serbest gezmemeli bir şekilde cezalandırılmalı . korkunu bastır ve gerekeni yap o daha çok insan zarar vermeden önce. unutma bildiğin halde konuşmazsan ve o devam ediyorsa bunda seninde suçun olur elindeyken durdurmadığın için

1|0
    0|0
  • 10 yasındayken bende kuzenımın tacizine ugramıstım. Ama ben geçmişimı bastırmayı becerebıldm şu an 18 yasındayım. Nasıl yaptım takmadım , geçmısı unuttum , hatırlatma sende kendıne. senı şu an o kadar ıyı anlıyorum kı. aileme sölesem mı dıye dusunemıyo bıle ınsan cok utanç verıcı, onlar bılmesın ıstıyosun. ben bıtek benım basıma geldı herhalde dıye dusunuyodum :/ bu mesele benımle mezara gıdecek dıye dusunuyorum. neyse sonuc olarak gecmısımden kurtuldum ve o kuzenımle ıyı bı ıletısımımız var. Sonucta bayan elbet bırgun bı erkekle bir olacak , bıtek senın basına gelmıyo dua et tecavuze gıtmedı bu iş dıye hatırlat kendıne. kımseyede söyleme ..

1|0
    2|1
  • bir psikiyatriste gitmelisin.

nasıl bir dayıymış şimdi sayardımda neysee...

1|0
    0|0
  • ya git dava aç hakkını ara ya suç bu yani adam sapık bu da normal değil sonra gidip psikolojik yardım da alırsın

3|0
    0|0
  • bence bir an önce psikoloğa git...anlatma kimseye anlamalarını bekleme seni...mümkün olduğunca görüşmemeye çalış dayınla.ve şunu unutma dayın senin sevmediğin insan nişanlın ise senin seçerek beğenerek yuva kurmayı hayal ettiğin insan onu onunla kıyaslama onun dokunuşlarından zevk almaya bak.kendi iradenle birlikte olacaksın unutma derim.

1|0
    0|0
  • savcılığa git direk

1|0
    0|0
  • Allah onun belasını versin,ne insanlar var yaa...

Bir psikoloğa görün canım,zor bir durum bu kolay değil,diyer erkeklerede aynı gözle bakıp tiksinmen normal,ama ilerde çok sorun yaşarsın,en iyisi doktora gitmen kendi kendine aşamazsın bunu..

1|0
    0|0
  • hatayı en başta yapmışsın olayı ilk olarak ailene aç kesinlikle sana inanırlar. daha sonrada uygun bir dille nişanlına soyle gerekirse psikolojik yardım al.

1|0
    0|0
  • psikoloğa git bu durumu annene anlat

1|0
    0|0
  • başına kötü bir şey geldi diye adamı harcama sonuçta onun suçu yok

1|0
    0|0
  • Zorla beraberlik kurdu mu? Küçükken yaygara çıkarsaydın artık yapmazdı.

1|0
    0|0
  • Ben olsam anneme söylerdım büyüklerın daha ıyı düşünürler senden. pislik bir herifin bir daha suratını görmezsın böylelikle. Şerefsiz herif!

2|0
    0|0
  • Tacize mi tecavüze mi uğradın?

1|0
    0|0
    • taciz

• Anladım.duygusal yönden zedelendin..tecavüze de uğrayabilirdin öyle düşün.öyle olsaydı vücudundan da nefret edecektin.daha kötüsü olmadı diye mutlu ol çünkü hayatı kabuse dönen o kadar çok kız var ki.son olarak bi psikoloğa git ve kendini toparlamaya çalış nişanlına da bunu yapma.derim ben.Allah yardımcın olsun..manevi yonden

Yükleniyor...