Sevgilinizle buluşacaksınız ama geç kaldı... Ne kadar bekleyebilirsiniz?

sevgilinizle buluşacaksınız...ama geç kaldı..onu kaç dakka beklersiniz...kaçıncı dakkada merak edip ararsınız..yada kaçıncı dakkada oradan ayrılırsınız?

0|0
32|58

En İyi Erkek Görüşü

• pompa garantisi varsa bekleme sıkıntısı yaşamam.ama öyle oturup gündelik konulardan sohbet edeceksek buluşma saatimize 5dk kala giderim."geldim ben neredesin"diye sorarsa da ben tam vaktinde oradaydım sen gelmeyince gittim derim."daha saat yeni blabla" derse de kusura bakma benim saatim ilerideymiş bahanesi candır...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Kararlaştırılan saat ne ise dakikasında orada olduğumdan, o dakikayı 5 dk geçince arar bir sorun olup olmadığını ve daha ne kadar gecikeceğini sorarım. Şu kadar gecikeceğim dediği saat dolup da hala gelmemişse, (elinde olmayan sebepler hariç)bir daha arar o buluşmadan hiç keyif almadığımı ve gerçekten kızdığımı belli ederim. Muhtemelen de iptal ederim.

0|0
    0|0
  • buluşma noktasına varmadan 5 yada 10 dakika önce ararım. Ben gelmek üzereyim melek sen ne yaptın der son dakika bilgilerini alırım :D :D

0|0
    0|0
  • 15-30 dakka civarlarında ararım

özel bi durum varsa icabında saatlerce beklerim yapacak bir şey yok

ama geç kalmasının keyfi sebeplerden oldugunu hissedersem ve bunu tekrarlarsa... geç kalmanın lafını bile etmem... önemli diil aşkım yaa falan derim... 1-2 gün sonra yürütemiyorum falan diyip ayrılırım konusunu bile açmadan...

0|0
    0|0
  • 30 dakika bekleyip onu ararım geliyorsa bir 30 dakika daha bekleyip yine ararım. 90 dakikanın sonunda hala gelemediyse randevuyu ertelemek için ararım ve konuşma sonucuna göre ayrılırım.

0|0
    0|0
  • gelene kadar beklıyeceksın gelecegım dedı ıse gelır mutlaka trafıktedır telefonla konusamayabılır acıl bı ısın vardıda mesgul mu ettı yoksa ole dusunuyorsan gereksızsındır beklemeyebılırsın

0|0
    0|0
  • ben dakikasında ararım yarım saat beklerim bir beklerim iki beklerim üçüncüde tabiri caizse ağzına sıçarım :)

1|0
    0|0
  • azarlamak için mecburen gelmesini beklerim .. tabi her geçen dakika azarlamamın şiddetine olumlu katkılar sağlar ..

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar babamı bile 10 dakikadan fazla beklemedim.

10 dakika makul bir süre.

0|0
    0|0
  • Başıma geldi diye anlatayım ben yaklaşık 6 saat bekledim her yarım saatte bir aradımama ekmedi geldi kızmadım çünkü ailesini tanıyodum zor duruda olduğu için üstelemedim zaten oda daha öyle bişe yapmadı ömür boyu beklerdim falan demek isterdim ama saçma sapan bişe olduğu için gerçekleri konuşmak lazım dedim :)

0|0
    0|0
  • Cidden sorumluluk sahibi olduguna inaniyorsam beklerim gelene kadar. Elimin altinda bilgisayar varsa aramam :) Yoksa ben ulastim sen nerde kaldin diye gelir gelmez ararim gelene kadar kapatmam :D. Ama her seferinde ayni seyi yapiyorsa umrumda olmaz kapida orda sapida orda der yollarimi ayiririm.

0|0
    0|0
  • 10. dakikada ben geldim derim. Bekle beni derse gelene kadar beklerim 2 saate kadar kredi verebilirim. Daha fazla derse o günü iptal ederiz bugün gelme sonra görüşelim derim.

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime bağlı. Kesin bişey söyleyemem ama genel olarak buluşma saatinde orda olmayınca soruyorum geçerli mazeretlerinide bildiğimden bekliyorum ama şimdiye kadar ikimizde pek fazla bekletmedik :)

0|0
    0|0
  • 5 dk daha fazlası beni yıkar mahveder.

0|0
    0|0
  • 5 dakika geç kaldıysa şimdi gelir derim 10 dakika geç kaldıysa mesaj atarım 15 dakika olduysa arar gelirsen azına sıcarım derim ertelerim :D

0|0
    0|1
  • 47 dakika beklediğimi biliyorum. bazı arkadaşlar anlatırdı gelmedi sap gibi kaldım felan diye ama şükür ki o başıma gelmedi daha.

0|0
    0|0
  • bir kızı bekliyorsam ki zaten beklerim asla gecikmem buluşmalarda. bence bir bayan bekletilmemeli erkek en az 5dk önce olay yerinde olmalı. benim prensibimdir.

neyse soruna cevap: o gelene kadar beklerim.

0|0
    0|0
  • giderim orada yoksa direk ararım

0|0
    0|0
  • yakında bi kafe falan bulur gider otururum arar yerimi söylerim ne zaman gelirse artık )))

0|0
    0|0
  • 10 dakika beklerim bir 10 dakika tel ile ararım haa cevap adlıysam gelıyorum dedıyse baska... telden cevap alamadıysam artık bu saattede gelmez denılecek saate kadar beklerım sonra basına br ıs mı geldı dıye koyulurum yolaaa çünki seviyorummmm :D

0|0
    0|0
  • 300 km yol gidip saatlerce beklediğim oldu.Ulaşacak bir cep telefonuda olmayınca sinirden deliye dönsemde aşk her şeyi affedebiliyor(ihanet hariç)

1|0
    0|0
  • En az iki saat en fazla 3. He bu demek değil ki herkesi beklerim. Sadece sevgiliye özel bir durum. Olsaydı da bekleseydim ne olmuş :D

0|0
    0|0
  • 5 dakika beklerim. 10 dakika sonra buluşma yerinde olmayacağımı hatırlaması için ararım

0|0
    0|0
  • Sevgilimi gelinceye kadar beklerim. Gelmezse ararım hatta telefonu cevap vermezse evine giderim. Hizmette sınır yok.

0|0
    0|0
  • Seven insanın merak etmediği bir an mı vardır?

0|0
    0|0
  • 30 dakika sessiz sedasiz bekler sonra ararım, geleceği varsa gelene kadar beklerim.

0|0
    0|0
  • 2 saat daha beklerim, bekledim bi kere ordan biliyorum :D

0|0
    0|0
  • 15 dk beklerim sonra gidip onu gorebılecegım bı cafede oturur beklerım, ararsa gittiğimi söylerim ve bir daha bu şekilde davranmaması gerektıgını belırtırım (zorakı durumlar harıc)... baban harıc der gıbı oldu la :D

0|0
    0|0
  • ilk 5 dk ararım 30 dk oldumu gidiyorum artık beklemiyeceim diye ararım sırada gelirse kalırım ama tl kapatımı yoksada civarda eler cebimde sılık ötüre ötüre giderim hehehe :)

0|0
    0|0
  • bekletilmekten nefret ederim. Bir ararım, iki ararım 3. yü aramam önemli bişiden dolayı ise anlarım ama anlamsız saçma sapan bi sebepten dolayı ise çok kızarım sıkıntı olur.

0|0
    0|0
  • bekletilmekten nefret ederim. görgü kurallarına göre bir insanı en fazla 10-15 dakika bekletmek hoş görülebilir. ondan sonrası ayıptır. çok gecikirse geldiğinde sağlam azar yer benden :(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 32

• gelceğine eminsem ne kadar beklemem gerekiyorsa beklerim, ama muhakkak gecerli bir sebebi olması şart.

0|0
    0|0
  • 10-15 dk beklerim.Sonra ararım.Açmazsa bi' 10-15 dk daha beklerim.Açarsa ne zaman geleceğini sorarım...

0|0
    0|0
  • zaten evden çıkmadan önce konuşmuş oluruz, yolda geç kalmasına neden olacak bir şey olduysa o arar haber verir, aramadıysa ben vardığımda ararım, yaklaşık kaç dakika sonra geleceğini söyler zaten. 1 saat bile dese ben kendimi oyalayacak bir şeyler bulurum.

0|0
    0|0
  • ahh beklemek yok mu beklemek haa bi yerde oturmus beklersin ha bi sehirde oturmus beklersin ben geleceğini bildiğim sürece beklerim yeterki gelsin ya... ayrıca buluşmalarda o beklıyor ya yarım saat max:D

0|0
    0|0
  • Geleceğini bilsem bir ömür boyu beklerim...

0|1
    0|0
  • geçerli bir mazereti olmaksızın gecikiyorsa bidaha hiç buluşmam ki,erkeğin ne haddineymiş kızı bekletmek,o beklesin

0|2
    0|1
  • Sabaha kadar mezara kadar gelene kadar beklerim. Ama geldiği zaman ne yapacağım konusunda ki fikirlerimi istersen burda açıklamıyım :D

0|1
    0|0
  • HIc beklemme , ceker giderim, ders olsunki, bidaha gecikmesn

Ama erkek bekelr, beklesin erkke kizi bekler, ben bekletirim

0|0
    0|0
  • şuana kadar beklemedim hiç sevgilimi eğer öyle bişey olsaydı işi çıktığını düşünüp arardım bişey mi oldu diye sorardım

0|1
    0|0
  • ben 1saat 20dk beklemiştm bikeresinde yaa :D her dk mesaj atıyodum tam gdiyodm o zman geldi anca danacık

0|0
    0|0
  • Beklerim bir yarım saat kadar sonra ararım "nerelerdesin" diye. İnsanlık hali, her şey olmuş olabilir anlamadan dinlemeden sinirlenmem.

0|0
    0|0
  • 5-10 dakika bekleyip ararım. onunla konuşmadan neden gideyim, deli miyim ben :) insanlık hali sonuçta sen de bekletebilirdin

0|0
    0|0
  • 10 dakka bekler sonra ararim.. aradigimda gecikcem biraz derse beklerim onu ama eger telefonudaacmazsa bi 5-10 dakka sonra giderim hiiih :P haha

0|0
    0|0
  • ilk on dk beklerim sonra ararım. cevap vermezse bi on dk daha beklerim ve giderim.

0|0
    0|0
  • 20 dk bekler gelmezse ararım sonra duruma göre işte yoldaysa beklerim gelene kadar

0|1
    0|0
  • 10 dk bekler ararım 20 dk içinde de geleceksede beklerim max 30 dk yani.her ne olursa olsun geç kaldığı her dakika -1 puandır gözümde.

0|0
    0|0
  • 10dk bekler ararım.

0|0
    0|0
  • beklemeyi de bekletmeyi de sevmem buluşmalarıma hep vaktinde giderim

0|0
    0|0
  • en fazla 20 dk beklerim ilk önce bir ararım, iki ararım, üç ararım, gelene kadar ararım gitmek diye birşey yok o adam buraya gelecek abi o kadar :)

0|0
    0|0
  • Hiç beklemedim beklicek olsamda en fazla 5 dk.

0|0
    0|1
  • ben tutmuş onu bi ömür boyu beklerken geç kalmış gelecekmiş :) hiç önemli değil

0|1
    0|0
  • 10 dakka beklerım 11.dakka ararım 15 dakka doldugunda gıderım o geldıgınde bende onu bekletırım:)

0|0
    0|0
  • Gittiğimde gelmemişse arar yerini öğrenirim. Söylediği yere göre değişir. 1 saat bekleyebilirim..

0|0
    0|0
  • 20 dk falan.

0|0
    0|0
  • fazla beklerim ama geldiğinde de lafımı sokarım oturur içine. sırf o an için beklerim

0|0
    0|0
  • Maksimum yarım saat

0|0
    0|0
  • 10 dk geçmeden ararım, baktım hla gelmedi giderim.

0|0
    0|0
  • o beni beklesin ben nie beklym .. :)

0|0
    0|1
  • bir saat beklediğim oldu,ders oldu zaten dahada beklemedim kimseyi

0|0
    0|0
  • Kızlar giyim kuşam süs derken geç kalabilir onu anladıkta erkek niye geç kalıyo? Kalıyosada arıyacak(kızda aynışekilde), gelene kadar beklerim nerde kaldın derim işim çıktı derse niye aramadın der çeker giderim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...