Pazartesi, tek başıma ne yapabilirim?

Merhaba KS,

Bugün izinliyim, hiç bir işim yok. Kendime vakit ayırmak istiyorum. Buluşabileceğim kafa dengi bir arkadaşım yok, bir ilişkim de yok. Dışarı çıkıp durup dururken arkadaş edinemeyeceğime göre, tek başıma güzel vakit geçirecek bir şeyler yapmak istiyorum. (Ankara)

İyi bir fikir çıkmazsa ya evde ya da arasıra takıldığım bir mekan var, oraya gidip bir şeyler içeceğim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Tek takılan kişileri taktir ederim.

0|1
    0|0
    • Tek takılmak özellikle tek başına sinemaya gitmek harika bence. Peki sizin tavsiyeniz nedir?

• Ayn şekilde tek başuına sinemaya git diyecektim.Çok iyi bir fikirdir, yarın bende gideceğin sinemaya.

• Bende ya bugün ya da yarın Hobbit'e gideceğim. Ama bugün film izlemekten çok hava alıp bir şeyler içesim var. Sanırım yarına kaldı.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sinemaya git, sonra yemek ye, teraslı bir yerde içini ısıtacak bir kahve iç. (birazcık üşürsün ama:) .Alışverişte yapabilirsin.

0|1
    0|0
    • Alışverişi geçen hafta yaptım, o başlı başına vakit geçirmeye birebir zaten :) Sinemaya yarın giderim diye düşünüyorum, bugün yemek ve birşeyler içme kısmı olacak sanırım. Teras fikri güzel ama sigarada içmiyorum, soğuk, gerek yok :)))

• Sigara yoksa boşuna o soğuğu yeme : )

eğer gidebileceğin müze vb bir yerler varsa Ankara da oraları gez

Olmadı evde yemek yap, yada film izle,yada odan için yeni fikirler üret maksat zaman geçsin

• Güzel bir film izle, yanına da sevdiğin yiyeceklerden al oh.

0|1
    0|0
    • Daha iyi bir fikir bulup evden çıkmazsam öyle yapacağım büyük ihtimalle :)

Erkekler Ne Diyor 2

• arasıra takıldıgın o mekandan sana umut yok demekkı bu aksam baska bı mekana takıl degısıklık yap ama suda var pazartesı aksamı degılde carsamba desen yenı bırını katma sansın yenı ortamda da ıyı olabılır tarzını degıstır bı gunluk te olsa baktın yararı yok baska bı tarz yap kardesım tebessumu ve sole baktıgında etkıleyecegın pozısyonu ıyı ayarla eveleyıp geveleme tanıstıgın kızla zaten gerısı gelır bı dıkkatını cek once ama karısık oldu da sen sıraya koy bunları ona gore hareket et degısıklıgı sen ıstemedıgın surece hayatında hıc bısı degısmez bunu bıl ardında kalacak olanla ılgılenme yeter malum evcımen olmak ıcın yasın daha cok genc bırsuru hata yapmalısın kı yanlıslara dondurmeyesın hata telafı edılebılır ama yanlısın donusu yoktur

0|1
    0|0
  • Ben bos zamanlarımda evden cıkmam valla zaten hergun dısardayım ıs geregı bence sende oyle yap yat dınlen tek basına gezme mı olurmus tek basına hıc bısı yapılmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...