Sporcu olmak istiyorum ama?

Nasıl olabilirim ki bana hiç bilgi veren ya da yardım eden bir yer veya bir şey yok. Ayrıca yaşadığım yerde de imkanlar kısıtlı malesef.

Güncellemeler:
Ulan bir kızın cinsel organı benim geleceğimden daha mı önemli hiç takan yok :D

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Herhangi bir kursa katil. ya da liseden sonra beden egitimi bolumune gir.

0|1
    0|0
    • Beden eğitimi bölümü olabilir sağol :D

En İyi Erkek Görüşü

• Liseyi bitir min 2 sene VG geçmisin varsa olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne tarz birşey istiyorsun ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hangi dalda olmak istediğini yazarsan ona göre daha yardımcı olunabilir?

0|0
    0|0
    • Dövüş sporları ilgimi çekiyor.

• Genellikle eski milli sporcular dövüş sporları için spor klübü açıyor. Büyük ihtimalle senin bölgene yakın bir yerde vardır. Spor salonlarından herhangi birine gidersen büyük ihtimalle orada bulacaksın. Ben bir ara boks için gitmiştim, önce orada temel hareketleri öğreniyorsun ilk hafta vücudunu açıyorsun. Ardından yavaşça boks hareketlerini öğrenmeye başlıyorsun. Düzenli olarak hakemler spor salonuna geliyor, onlar gelmeden 1 hafta kadar önce bir kağıt veriyorlar ve o kağıttakileri ezberlemeye başlıyorsun, ezberledikten sonra hakemlerin karşısına çıkarak önce belirli hareketleri sergiliyorsun ardından onların sorularına cevap veriyorsun ( sorular verilen kağıttan ) eğer başarılı olursan kuşak atlıyorsun ve eğer her şeyi doğru yaptıysan 2 kuşak bile atlaman mümkün. En son kuşağa vesayre geldiğinde veyahut biraz daha erken spor müsabakalarına katılabilirsin. Ben biraz erken bıraktım fakat boksör bir arkadaşım gerçekten iyi para kazanıyor, Kıbrıs'a vesayre maçlar için gidiyor.

• Ben de yaklaşık 5 ay kadar karışık dövüş sanatları (MMA) ile uğraşmıştım. Şu an daha yeni vücut geliştirmeye başladım bakalım ne olucak :D

Yükleniyor...