KS'den kaç kişiyle gerçekte buluşup görüştünüz?

ks da kaç kişişle gerçekte buluşup görüştünüz , görüşmeyi düşünüyomusunuz yada facebook msn den kaç kişiyle sohbetiniz var burdan sevgiliniz oldumu amma çok sordum hee kuşuera bakmayın merak işte maksat muaabbet olsun :)))

NOT: insanın başına ne gelirse ya meraktan yada ! esprisini lütfen yapmayın !...

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Sadece 1 kişiyle muhabbetim var,çok samimiyiz karekterini,kişiligini çok beğeniyorum..

Netten tanışıp kimseyle buluşmadım ama faceden 2 tane kız arkadaşım var,kameralı görüşrük telefon numarasınıda verdi arada konuşuyoruz. Herkes kötü değil sonuçta :)

0|1
    0|1
    • hmm ne guzel bebek sızınmı masallah cok tatlıymıs :)

• İnşaallah benimde böyle bir bebeğim olur :) Rabbim sizede versin..

• inş saolun :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevilmeyen bir cevap vereceğim sanıyorum çünki ne zaman sanaldaki tanışmalara inanmıyorum dediğim de insanlar kızıyorlar.Ben dostluğa, paylaşıma, arkadaşlığa inan bir insanım ve o nedenle yıllardır gizli bir şekilde daima bir çok yerde paylaşım yapıyorum.Hiç bir zaman paylaşımın dışına çıkmıyorum.Bunun birisiyle ilişkim olması veya sevgilim vs olmasıylada alakalı değil.Ben bu tür platformlarda paylaşımımı yaparım, yorumumu yaparım , selam veririm, sonra giderim ama diğer üyelerin bir birileriyle tanışması, kaynaşması ne güzel :).İsterlerse tüm gece horon tepsinler ne güzel.Ne zamanki bu sitede birisi ben buradan birisiyle tanıştım, evleneceğiz ve düğünümüze davetlisiniz dedikleri an ve bana davetiye gönderdikleri an samimiyetlerinize inanacağım ve ben tüm uyleri dünya ahiret komşum olarak görüyorum.

0|2
    0|0
    • örümceklerden cok korkarım :((

• bunda sevilmeyecek birşey yokki insanların düşüncelerine salça olmuyorsun kendi düşüncelerini söylüyorsun gayet doğal :)

• samimi olduğum konuştuğum kaliteli insanlar var face den de iki kişi ekledim . kimseyle buluşmadım :)

0|1
    0|0
  • insanın başına ne gelirse ya meraktan

0|1
    0|2
  • 1 kisiyle gorusmeyi dusunuyorum

1|1
    0|0
  • Akşama bir şahısla görüşeceğim ^^

Bakalım bakalım, hayırlısı...

0|1
    0|1
    • hayırlısı be güzelim ..

• Titi beni engellemiş, şok oldum... Hayır o'nunla değil.

• kusura bakmayın yanlıs anlasılmaya malum olmadım ıns ?

• iki erkekle yüzyüze görüşdüm..bir kızla msnden sohbet ettim..bir kız evime geldi...

0|1
    0|0
  • Soru başlığı bıyık altından pis pis gülüp, göz kısma sebebi.

Kimseyle.

1|0
    0|1
  • bir kişiyle

0|0
    0|0
  • Daha dün whatever'la birlikteydik.Eve dönerken Fxinturevi'yle karşılaştım.Ne tesadüftür. :)

0|0
    0|0
    • bak sen su tesadüfe

• haha olur tabi

• cok sevindim parka giden cocuklar gibi :(

• kafeslersem Allahsız'la görüşücem<3 ama hep naz hep naz yapıyor atayiz:(

0|1
    0|0
    • ne işin var ya atayilerle sen iyi kızssın bosver takılma oyleleriyle <3:(

• ama ama :(

• balıkların ölür inş :(

Erkekler Ne Diyor 10

• kimseyle buluşmadım bununda öyle özel ve derin bir nedeni yok.

buluşmak istediğim bir kaç kişi var uygun zaman ve şartlarda buluşacağız sanırım.

Henüz haberleri yok, kararımı bildirince haberleri olacak.

Dikte en sevdiğim olaydır.

0|1
    0|0
    • kara ters de tepebilir

• Sanmam zira bu kişiler oturup rakı içmek istediğim aziz kişilerdir :)

Rakının gücünü küçümseme.

• rakımı rakıysa tamam sorun cıkmaz :)))

• netten tanıştığım 1 bayanla buluştum şimdiye dek oda ne face ne msn ne KS oyundan tanışmıştım :D

0|1
    0|0
    • hmm oyun yani ?

• ko gibi bişey

• evet benzeri birşey. Ama item mantığı falan farklı.

• Aksam buluşuyorum kısmetse.

0|1
    0|0
  • valla hiç kimseyle buluşup konuşmadım ama bir dost bir arkadaş olarak sohbet edebileceğim birilerinin olmasını isterim şahsen..

0|1
    0|0
    • hayırlısı cıkar belkı bişeyler kovala bakalım

• :))) o abaza diyenlerın kendilerinin abaza olduklarını suratına söyleyen yokta ona üzülüyorum.. İllaki sevgili yapmak vs değilki amaç insan bazen tanımadıgı birine uzaktaki birine içini daha rahat dökebiliyor.. Farklı insanlarla tanışmak konusmak bence güzel bişey.. Her insan farklı bir bakış açısıdır dünyaya.. Olaylara farklı çerçeveden bakmak için iyi bir seçim..

• aynen kardeşim :)

• var bir kaç muhabbetçi..

saolsunlar.

0|1
    0|0
  • bir bro ile görüştüm

0|1
    0|0
  • 3-5 kişiye karşı boş değilim ama yüz vermiyorlar. Biri benle buluşsun :(

1|0
    0|1
  • burada konuştuğum bir arkadaşım var.Belki bir gün facesini verir.Öyle işte :)))

1|0
    0|0
  • ben etmusum.pinkle bi alakamiz yok.dupeduz yalan hepsi.

0|0
    0|0
  • Soruya, seviştiklerimiz dahil mi?

0|0
    0|1
Yükleniyor...