Yüzme hakkındaa?

arkadaşlar ben dalabiliyprum takla atabiliyorum geri yüzebiliyorum fakat ayaklarım yere değmeyince suda duramıyorum nasıl yapabilirim tavsiye verebilir misiniz çok çabuk yoruluyorum birde

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen yüzmeyi bilmiyorsun. Zira dibi gorunmeyen bir yere atlasan yuksek ihtimalle bogulursun. Oncelikle beynen cozmen lazim bunu. Aşırı derecede sakin olman gerek. Ayagin yere degmediginde muhtemelen panik oluyorsun. O esnada kendini kontrol etmen gerekli. Yoksa ogrenemezsin

0|0
    0|0
    • nasıl edicem işte o sorun küçücük çocuklar yüzüyo

• Ben bunu cok tehlikeli bir sekilde ogrendim. Ayni senin gibi yuzebildigimi zannediyordum bir gun falezlerden direk atladim denize ve dibi gorunmuyodu. Ilkinde yanimda bir arkadas olmasa şu an sana cevap yazamiyordum :) sonrasinda ayni yeregittim bir gun sonra. Sadece 5 6 kulaç açıldıktan sonra aşırı sekilde sakin olarak ayaklarimi arkaya itebildim ve yatay sekildr yuzmeye basladim. Pabik yaparsan eger dikey sekilde cirpinip durur ve bogulursun. Cok sakin bir sekilde ayaklarini kontrol ederek yatay hale gelip yuzmen gerekiyor. Kontrol daha fazla ayaklarda o an

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ayakların yere değiyorsa yüzmüş olmazsın ki :/
    Ek kolluk falan al öyle alış sonradan çıkartırsın

0|0
    0|0
  • Ayakların yere deymiyosa nasıl takla atıyosun

0|1
    0|0
    • değiyor dedim değmemesi şu anki sorunumm

• diafram nefesini kullan , zamanla ciğer genişler ve daha çok nefesini tutmanı, yorulmamanı sağlar ;)

0|0
    0|0
  • Git Ve Öğren Burası Yere Değil Buda Kaç Kişi Profesyonel'de Sana Şunu Şunu Yap Diyecek Hayatınla Oynama 1 Ayını Almaz Öğrenmen!!!

0|0
    0|0
  • Ben de 20 yaşında öğrendim.. imkansizi basardim resmen

0|0
    0|0
  • havuzda geliştir kendini. sonra yavaş yavaş denize açılırsın

0|0
    0|0
  • Nefesini kontrol etmediğin için yoruluyorsun

0|0
    0|0
  • Yuzer gibi ayaklarını salla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cabuk yorulmanizin nedeni cardio eksikligi olmasi. Kaslarinizi gelistirmeniz gerekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...