Kayınvalidemin düşüncesizlikleri beni öldürecek!

Nişanlımla aramızdaki kuşluğu genelde fazla uzatmayız bir gün bile sürmedi bizim kuşlüklerimiz…çok sık tartışırız ama asla birbirimizden haber almadan yapamayız…

Ne kadar çok sevsem de annesinin solediği lafları aklımdan bir türlü çıkartamıyorum … nişanlımla aramızda teyzesinin kızıyla ilgili yakınlıklarından dolayı tartışma çıkmıştı el kol hareketlerinizden hoşlanmıyorum biraz daha dikkatli olurmuşun dedim diye annesi kıyameti kopardı onlar kardeş gibi büyüdü onların arasını açamazsın die … bunu da duymasının sebebi nişanlımla tartışmamızın had safhada olduğu bi anda telefonla ses tonunu ayarlayamadığı için duydu …bana zifaf gecenizde bile onların kılına zarar gelse damatlığını bile çıkarmadan alırım yanından dedi bunları solerken tuttum yuttum uzatmadım ama niasnlima haklı olmama rağmen bana bunları sölemesine izin verdiği için kziiyorum geçmiyor içimdeki öfke bir türlü … farkındayım bu nişanlımı ve beni üzmekten öteye gitmio ama sürekli aklımada yarın bi gün biz evlendiğimizde akrabalarını önemsemekten benim aileme karışacak onları benim yuvamdan daha çok önemseyecek … bunu düşünmeyecek … nişanlım buna müsade etmese onun eli hep üzerinde olacak kafayı yemek üzereyim

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuyu kaynanacığına aksettiren kimse suçlu o , sen rahatsızlığını bildirmişsin o da aynı şeyi sana söyleyebilirdi , ama bu anasının bunları söyleme hakkı vermez .Tartışacağınız konuları hep böyle duyurursanız bu kadın senin tepene çıkar hele ki nişanlın böyle dut yemiş bülbülse ...Mesafeli olmak en güzeli inan bana ...

0|0
    0|0
    • nişanlım dut yemiş bülbül değil hakkını yemeyeyım çok yerde annesıne kızdı bana laf ederken susturdu bişey dedirtmez ama o anda ne oldu neden olduysa sustu sonrasında tabıkı annesıne renesme haklı anne ben de ıstemem teyzesının oğluyla samımı olmasını bıle dedı ...

• arasıra evde esprisini yap rahatlarsın :D yalan dünya zerrin gibi

• :) ben adını bıle anarsam evde mazallah bı yerden düşer

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• bol bol konusmanızı ve aranızdakı sorunları cozmenızı tavsıye edıyorum bol bol zaman ayırın kendınıze kı daha sonra evlenıp barklandıktan sonra tartısıp durmayın tartısma bıttıgınde de bırbırınızı aldatmayasınız ılgısızlıkten dolayı bırbırınızı

0|0
    0|0
    • bol bol konuşuyoruz zaten... inşallah atlatabılırız bu durum kalıcı olmas ınsallah

• relax ınsanlarla gecınmek o kadar zor degıl aferın bole devam et ıste kendı motıvasyonunu kendınden baska kımse vermez

• ben ce de :) ama başkalarından da duymak düşündüklerımızı neden se mutlu edıyor bızlerı

• tek bir cümle kaynanalara ölüm kaynar kazanda kaynatıp tüm mikroplarından ayıklamak gerekir kaynanaları

0|0
    0|0
    • :) süpersın ama ilerde kaynana olmayaydık ıyıydı :P

• teşekkür ederim

• bne de teşekkur edrım

• haklısın bence sen kardeşi olmadığı ssürece iki farklı cinsiyet öyle el kol hareketleri fazla yakınlaşma falan ters bence de ama sonuç olarak nişanlın orta yolu bulması lazım annesinin de derdineymiş acaba sen şimdi teyzesinini kızından daha yakınsın onlara

0|0
    0|0
    • saçma sapan el hareketlerı ya ben erkek kardeşimle bıle o şekıde konusmuyorum ... gunah gunah demeyı bılıyorlar ... kuranıkerımın hangı sayfasında yazıyor teyze cocuu helaldır dıe ... bırde namazında nıyazında

• konustuk zaten haklı oldugum konusunda hemfıkırız ama durup durup kaynananmın bu konuyu gundeme getırmesı bunalttı

• salla gitsin hiç takma sen onu boşver

• bence at nişanı bu böyle giderek artacak nişalının pısırıklıgı başına dert acacak nasıl iş arkdaş bu böyle benim annemin bi lafı var olum karıyı karı ana yı ana bil beni karına karını bana ezdirme der ... ne insanlar var şu alemde

0|0
    0|0
  • kayınvalıde olunca anlarsın:) en dıyım

0|0
    0|0
  • Kayınvalide lanet birşeye benziyor izin zor gerdek gecesinde damtlıkla alırım diyen fenadır :)

0|0
    0|0
  • bence sen haklısın, kaynanan ile barısma . .

0|0
    0|0
    • haklı olduğumu düşünüyorum zaten bunu nişanlımda söylüyor ben olsam teyzenın oğluyla samımı şekilde el kol hareketıyle konusmanızı ıstemem bır daha olmayacak dedı ama kayınvalıdem ısrarla aralarını actın dıyor...

Kızlar Ne Diyor 8

• allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
    • cin olmadan adam çarpmak derken yanı ben sadece düşündü,klerımı soledım haksızmıyım

• nişanlınla konuş o halini tavrını değiştirsin araya mesafe koysun, oda anlar eşşek değilse kız.

• konusmuyorlar şuanda zaten görüşmüyorlar da ... kaynanamın da bu tepkısını arttırıo zaten

• Ya bu deveyi güdersin,ya bu diyardan gidersin derler ya hani...sizinki de o iş gibi.Allah yardımcın olsun,kayınvaliden sadece kendi bakış açısından görmeyi bilen biri gibi geldi,o yüzden bu yorumu yaptım ama siz evlenince ister istemez teyze kızı(!) da kendine çeki düzen verir,rahat tut gönlünü:)

Iskalama hayatı,ne güzel evleniyormuşsun,her güzelin bi'kusuru olur:)

0|0
    0|0
  • Erkekler daima analarıyla karıları arazında ezilirler bu böyle. Orta yolu bulanı çok nadir. Sende de hata var daha adam olmadan cin çarpmaya kalkmışsın. Tamam ezdirme kendini ama bunun yolu bu değil.Belirli bir mesafe koy araya. Çok yüzgöz olma herkesle. Ben araya mesafe koydum. Evimde hayvan besliyorum kimse gelmiyo valla çok huzurluyum :D

0|0
    0|0
  • benim kayınvalidem iyidir yahu :)) severim kendisini.katlan artık ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • ahh bu annelerr aynı şeyler yaşadım ve bitti :(

0|0
    0|0
    • sabırlı olmak gerekıyor bırde ınsan sevdıgının yanında olması ıstıyor en azından bu konuda sanslıyım sanırım

• herşey üst üste geldi bizde de bakalım bundan sonra neler olacak

• hakkınızda hayırlısı neyse o olsun canım

• Gerdek gecesinde çarşaf da ister bu avrat.

0|0
    0|0
  • akıllı ol evlenene kadar huyuna suyuna git şu kadının.. hatta gerekirse özür dile..

gözüne gir... sonra yavaş yavaş kontrolün altına alırsın herşeyi.. önce seni sevsin bak gör sonra herşeyi sana danışacak , sana soracak , oğluyla senin aranı bile düzeltmeye çalışacak vakti gelince... sabır.

ama eğer dikine gidersen, nişanlınlada ayrılırsın mutluluğundanda olursun .. hem dediğim gibi yaparsan nişanlın seninle gurur duyacak .. ne anlayışlı diye ve sana daaha da bağlanacak.

0|0
    0|0
    • haklsın sesımı cıkarmıyorum zaten dıklenmedım de o kızdan ozur dıle dedı tamam dedım nışanlım ızın vermedı ne sucun varda ozur dılyeceksın dedı ...

• evliyim güzelim.. . bilmezmiyim. ama aştım ben bu şekilde biraz tebessüm biraz sükünet sustu :) kolay gelsin allah yardımcın olsun

• amın herkese kolaylık versın

• ayyyyyy bu kaynanalar varyaaa çok kötülerr ayy ayyy allah yardımcın olsun varya ablamın kaynanasıda böle çok çekcegin var onun kaynanasıda gerdek gecesinde ablamın gelinligni kendi girmiş soydurmuş böle cahil insanlar var

0|0
    0|0
    • amın allah butun gelınlerın yardımcısı olsun

• aminn btn gelinlerde kaynana olck ama böle ktüsünü allah vermesin

Yükleniyor...