Yardım etmek ister misiniz?

"Arkadaşlar şu anda Şanlı Urfa Keçikıran Köyünde aile Hekimiyim. Sağlık ocağının yan tarafı okul. Buralardaki okula giden bazı çocukların bu soğuklarda üst başlarını uzun uzun anlatmayayım tek kelimeyle içler acısı...kullanmadığınız ; kitap, ayakkabı, bot, kazak, çorap, palto kolileyip bana gönderin ve lütfen kargo parasını ödemeyin beni de mutlu edin... Karşı taraf ödemeli diye verin ve mutlaka bir kaç okunacak kitap da koyun zira malzemeleri verirken mutlaka kitap da vericem ve okumalarını zorunlu tutucam, her gün önümden geçiyorlar denk geldikçe de okuyup okumadıklarını sorucam...

LÜTFEN KARGO ÜCRETİ ÖDEMEYİN , KARŞI TARAF ÖDEMELİ DİYE GÖNDERİN...

Adres : Dr. Saim Acar. Şanlı Urfa merkez Keçikıran ASM. Tel: 0 532 440 48 48. Buradan bana bizzat da ulaşabilirsiniz. Umarım gününüz ve kışınız sıcacık huzur içinde geçer, şimdiden teşekkür ediyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne varsa bulur gönderirim ben de .. Duyarlı olman çok güzel tebrik ederim , ne mutlu sana ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamam abi yollariz ama cocuklarin yaslari kac?bende agir romanlarda var olur mu?

0|0
    0|0
    • elinizden ne gelirse beden yaş sorun değil 7 yaşından lise son a kadar öğrencilere dağıtımı yapar abi

• Çocuklar kaç yaşlarında ?

0|0
    0|0
    • elinizden ne gelirse beden yaş sorun değil 7 yaşından lise son a kadar öğrencilere dağıtımı yapar abi

Erkekler Ne Diyor 1

• memnunıyetle hocam elimizden geldıgı kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...