Muay thai zayiflatir mi ne kadae zayiflatir ortalama?

Arkadaslar 19 yasindayim.75 kilo 158 boyum var. Kilo vermek istiyorum ama fitness falan sevmiyorum. Ben de muay thai yapmaya karar verdim ilgim de var. Haftada 3 gun 2 ser zaatten antremannvar. Sizce ne kadar kilo vlveririm. Ya da sikilasir miyim goruntum degisir mii. Yedigime falan dikkat ederim ama spor olmadigi icin kilo veremeyoyorumm

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim aksam 3 kasık yogurt lımonun yarısını kes hepsini sık 1 cay kasıgı pul bıber yatmadan once bu 3 karısımı bırlestır ye bide karbonhtraaddan uzakdur ekmek un şeker tuz bunlardanda uzakdur aksam 8 den sona yemek yeme 1 ayda 10 kılo rahat ben 5 sene yaptım 2 saatlık antramandan sonra 2 kılo verıyordum

0|0
    0|0
    • Her antremandan sonra mi 2 kilo verdinn anlamadimm 😳

• ilerletme kardeşim ben 5 sene yaptım dovustum para yok ac kalırsın yol paran olma calırısın ama calıstıgının hakkını almassın turkıyede oyuzdden spor olarak yap ama ilerletme benım gorusrum byle yaşamış tecrubelı bırısıyım cok gazda alırsın iyyisen hele ooo

• Yok fizyoterapistim zaten de surekli hale getirmek anlaminda dedim benni

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• baya yiyon heralde.

0|0
    0|0
  • Mua thai fit yapmaz seni aksine kilolu olursun. Profesyonel kafes dövüşçüsüyüm karşıma çıkan mua thaicilerin hepsi kilolu oluyor genelde yaptıkları antremandan dolayı öyle.

0|0
    0|0
  • adamlar binlerce yıl uğraşsınlar bu savunma sporunu bulsunlR tapınaktan çıkmasınlar soru ne sıkılaşır mıyım :D
    edit: mizahtır

0|0
    0|0
  • Maşallah.

0|0
    0|0
  • dövüş sporlarının hepsı zayıflatır hayvan gibi yemedıkce zayıflarsın.

0|0
    0|0
  • Seni düşünemiyorum vayy 1.58 75 kilo Allah yardimcin olsun valla

0|0
    1|0
    • Sagolasin. Vallahi kotu durmuyor ama yine de ileriyi dusunmek zorundayimm. Cocul falan yaptigim zaman hic de saglikli bir kadin olamayacagim. Goruntu acisindan da berbat olcam zaten.

• Allah sağlık şifa versin ne diyim

• Min

Kızlar Ne Diyor 1

• antrenmanları aksatmazsan yediklerine dikkat edersen. zayıflarsın vücudunda sıkılaşır bence :) merakında varsa hevesin kaçmadan başla derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...