1 yıllık ilişkinin ayrılıkla sonu. Nasıl devam ederim?

cok seviyorum ama ayrılmak üzereyim napmam lazım ben onsuz nasıl yaşarım nasıl devam ederım cok kotuyumm

Güncellemeler:
bır yıldır beraberız ıyı kotu guzel gnlerımız oldu ve ben ılk defa bırıne bole asık oldum aılem arkadasım herşeyım o oldu kımseyle grsmuorum arkadaslarım ıkı yuzlu dostlarım sahtekar tek sıgınagım o aılemdede mutsuzum cok kotu durmdaım o olmasa hıc yapamamkı ben ama cokta uzuluorum ayrılnca arkadasım dostumda hıcbıseyım yok nasıl guclu kalabılırımkıı cok zorr coook

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aranizdaki sorun ne ise konu halletmeye calis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen böyle düşünürsen şimdiden intiharın eşiğine gelirsin insan güçlüdür ki kadınlar erkeklerden daha güçlüdür kafa dağıtmaya çalış ayrılmak zorundaysan devam etme derim zorunda değilsen devam etmeye çalış fakat şunu da belirteyim iki taraftan biri artık sıkılmışsa o ilişkiden artık zarardan başka birşey vermez o ilişki bilgin olsun.

0|0
    0|0
    • bır yıldır beraberız ıyı kotu guzel gnlerımız oldu ve ben ılk defa bırıne bole asık oldum aılem arkadasım herşeyım o oldu kımseyle grsmuorum arkadaslarım ıkı yuzlu dostlarım sahtekar tek sıgınagım o aılemdede mutsuzum cok kotu durmdaım o olmasa hıc yapamamkı ben ama cokta uzuluorum ayrılnca arkadasım dostumda hıcbıseyım yok nasıl guclu kalabılırımkıı cok zorr coo

• ekle beni seninle konuşayım özel olarak

• Konu hakkında detaylı bilgi verirsen bişeyler yazabiliriz ama Allah sabır versin demekten başka bişey yazamıyorum bu konuna...

0|0
    0|0
    • bır yıldır beraberız ıyı kotu guzel gnlerımız oldu ve ben ılk defa bırıne bole asık oldum aılem arkadasım herşeyım o oldu kımseyle grsmuorum arkadaslarım ıkı yuzlu dostlarım sahtekar tek sıgınagım o aılemdede mutsuzum cok kotu durmdaım o olmasa hıc yapamamkı ben ama cokta uzuluorum ayrılnca arkadasım dostumda hıcbıseyım yok nasıl guclu kalabılırımkıı cok zorr coo

• Madem senin için bu kadar değerli henüz fırsatın varken olay sıcakken gitme demelisin, geç olmadan... Kesin bir ayrılık kararıysa kendini üzüp yıpratma onu sana geri getirmez. Hayata sıfırdan başlamayı dene. Yazmak istersen ben dinlerim seni sıkıntın konuşuruz vs konu açarsın...

• Aranızdaki bağ önmli derin konular yani bi iki kelime konusularak halledilmez

0|0
    0|0

• herşey biter yenisi başlar

0|0
    0|0
  • söylemelisin

0|0
    0|0
  • çok seviyorsan neden ayrılıyorsun o zaman

0|0
    0|0

• her şey biter ;)

0|0
    0|0
  • onsuz yaşayamazsın. en mantıklısı ölmek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayat bu iyi yada kötü bir sürü şeyle karşılaşıcaksın belkde bunu atlattıktan sonra karşına çıkan başka bi engelde bu acıyı devede pire hesabı görüceksin. kim ne derse desin hiç bi önemi olmicak senin için şuan acını hiç bi dost yada hiç bi kelime dindiremez herşeyin ilacı zaman kalbinin sesini dinle ikinizde seviyorsanız ve buna değicekse bu ilişki için savaş yarı yolda bırakma. ama doğru olan gtmekse güçlü ol ve ayakta dur herşeyi zamana bırak.

0|0
    0|0
    • yarı yolda bırakmııım ama oda olmuo hep kavga edıorz ama guzl yanlarıda oluo

• olmuyosa hiç bişey için çabalamanın bi anlamı yok dediğim gibi güçlü ol ve yoluna bak

Yükleniyor...