Spordan anlayanlar lütfen yardım. Ben 36 bedenim ama göbeğim yanalarım var neden ya. :( ?

Hamile gibiyim ya neden?
Bana bir çare bulun lütfen? :(

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmeni düzelt. Şeker yağ uzak dur.

1|0
    0|0
    • Duramıyorum :( şu an bile rulakat ve çizi yiyorum ;( benim de hakkım onlardan yemek

En İyi Kız Görüşü

• Cagimizin en buyuk sikintisi. yahu bir bedenin icine sigabilmek o beden oldugunu gostermez oyle olsa 32 beden olurdum ben. gobek icin bol su iciceksin ekmek seker tuz kati suretle yok. bence koş baska bisey yapmaya ihtiyacin yok. ama senden ricam 36 beden pantolonu giy ve aynaya bak. eger hicbir yerinde portleme olmuyosa ya da pantolon patlicak gibi degilse evet 36 bedensin.

0|0
    0|0
    • 38 bol geliyo, belimden düşüyor
      36 da tam geliyo
      Ama göbek var dedim
      Niye kıskandın ki bu kadar 36 olmamı

• Canim ben 2 yildir fitness yapiyorum sence seni kiskan ma ihtimalim olabilir mi? ki soyledigim gibi senin mantiginla gidersek ben 32 bedenim. sana yardim etmeye calistim ama malesef sen bunu butun senin gibi kiz cocuklari gibi kiskanclik olarak algiladin. diycek biseyim yok gobeginle mutluluklar

Erkekler Ne Diyor 13

• Göbek konusunda tamam ekmek yeme ve doydugun kadar yemek ye. Yani 4tabak yemek ye ama bir dilin ekmek yeme ben 15kilo verdim. Boyle. 2ayda. Ama bir erkek olarak basen konusunda duşuncem. Bayan dediğin basen olcak. Ama abartılı degil. Güzel durcak kadar basen olcak kadın basen sayensinde kadın derim.

1|0
    0|0
  • Onları erit ya bir zahmet yani lütfen erit şunları ya

0|0
    0|0
    • Tamam yaa tamam ama nasıl :( 36 bedenim yaaa, erimiyo yaa :(

• Bence hemen çalışmalara spor'a falan başlamalısın

• Bencede 👍💪 söz başlıcam bu sefer bırakmıcam :(

• resım olmadan kesın cozum olmaz

0|0
    0|0
  • vücut yag oranını düşürmelisin cardio yapmalısın bisiklet ve koşu
    ip atlamakta çok iyi gelir

0|0
    0|0
    • Tamam ben ip atlıcam :( bide koşu :( ilk hafta çok yüklensem sorun olurmu. Olsun ya

• yeni başlayacağın için zorlamadan yapmalısın bir alışma evresi vardır ondan sonra zorlaştırırsın egzersizlerini
      günde düzenli olarak 1 saat spor ile verim alabilirsin

• Göbek eritmek kolay :) Yeterki iste

0|0
    0|0
  • spor yap mal.

0|0
    0|0
  • Cocuksun o zaman

0|0
    0|0
  • Özelden yaz istersen yardmcı olablrm

0|0
    0|0
  • 36 beden hamile gibi?

0|0
    0|0
    • Göbeğim var dedimö yaaa göbeğim. Valla kıyafetlerim 36 beden. Hatta bugün iki tane kıyafet aldım ikiside 36 :(

• Eritceksen beni dinle

0|0
    0|0
  • çok antrenman yap

0|0
    0|0
  • su içsen yarıyodur senin :D

0|0
    0|0
  • karın egzersizleri yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nah 36 bedensin 😃

0|0
    0|0
    • Valla 36 bendenim. Niye yalan söyleyeyim. Yardım arıyorum burada, hava atmıyorum

• Zumba ne be

• Hmmm gördüm ;) güzel

• Karbonhidrat

0|0
    0|0
    • Ühühühü vazgeçemiyorum onlardan :(

• Canim zor ama ekmek ve sekeri kestigin an gobek ve beldeki yaglar gidicek dusunsene

Yükleniyor...