MELO döndü MELOOOOOO! Ne düşünüyorsunuz?

BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI, sonunda sevgilimiz, adam, hırs, herşeyimiz twit atarak döneceğini açıkladı. Transfer yapsak bu kadar sevinmem. Adam çok para istiyomuşta felanda filan ul-n bu adama vermeyeceğiz de kime vereceğiz? Zamanında kimlere ne paralar verdik en yakın dönem Pandev. Bu adam ameliyattan döndü takımı şampiyon yaptı kötüleyenler bizden değildir, FELİPE MELO'NUN ASKERLERİYİZ!
MELO döndü MELOOOOOO! Ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoşgeldin melo :D

0|1
    0|0
  • EMRE BELOZOĞLU <3

0|1
    1|0
  • Bizde kişiler değil Aslolan #Galatasaray dır

0|0
    0|0
    • MELO, taraftardır, taraftar Galatasaray'dır.

• Arda'da gitmek istedi gitti, Arda'ya karşı bir öfkemiz varmı? neyseki Melo döndü. Çok yaşasın o!

• Arda gitti bizi yurt dışında temsil ediyor melodan farklo

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeşim iyi demişsin sakatlıktan döndü takımı şampiyon yaptı ama şu var ki bu adam bunu her sene yapıyor millet kampı bitirdi bu daha tatilde şimdi gelip takımdaki yerini alsa diğerleri ne düşünecek her sene aynı hareketi yapıyor zan istiyor gs yi kendinden aşağıda görüyor hiç memnun olmadım buna

0|0
    0|0
    • Sneijderde izinliydi adam transfer görüşmesi yaptı olmadı geri döndü, ne var bunda?

• arkadaşım bunlar normal şeyler, olabilir. adamlar kampa ilk gün gelen insanlardan kat kat daha fazla şeyler katıyorlar takıma bırak hak etsinler.

• bence normal değil hadi wesly izinli meloya ne oluyor ayın 10 da gelmesi gerekirdi ki daha giderken ben dönmeyecem dedi eyvalla gelmezsen gelme gitti klüp baktı oda ne kimse bizim verdiğimiz parayı vermiyor ancak üçte birini kazanacak ee noldu sonra ben geldim olmaz öyle şey gs eğer büyük klüpse o zaman bir duruşu olacak unutmaki aslolan gs dir futbolcular td ler yöneticiler gelir geçer daimi olan gs dir ben olsam kampa gelmediği günler için ceza keserim ayrıca kadro dışı bırakırım git klüp bul derim o kadar ucuz değil o forma

• Kimse galatasaraydan buyuk degildir takimi boyle kucuk dusurmeye gs yonetiminin hakki yoktur ben olsam kovardim degil melo kim olursa olsun farketmez as

1|0
    0|0
    • As olan galatasaray dir

• Para icin cingenelik yapiyor galatasaray adina her transfer donemi ileri geri konusuyor ben bu tavrina ramen onu kabul eden gs yenetimine kiziyorum disarda olusan algi su melo gs ye kopek cekiyor gs sesini cikartamiyor bir topcuyu gondermekten acizler diyo meli gelecek yil cok faydali olmayacaktir psikolojik acidan takim ici disi da gs e zarar vercektik biz utraslan olarakta ona kapiyi kapadik artik saha icindeki en ufak bir olumsuzlukta bizden tepkisini yiyecek

• sen misin ultraslan? :) güldürdün. sen fener medyasına fazla takılma melo kimse hakkında konuşmadı.

• Hayırlısı

0|0
    0|0
  • gelmesin

0|0
    0|0
  • ligimizin kalitesini düşürecek olan çirkef oyuncu

0|0
    0|0
  • Bence böle terbiyesiz bir oyuncunu geri döneceğine diğer secenekleri aldırdım

0|0
    0|0
    • onun kadar görüşünün sonuna kadar arkasında olan yürekli futbolcu varmı? Hangi yönetici, futbolcu yıldırım demirören'e tepki gösterebildi?

• melo döndü :)

• Kimse almadı döndü bak bilmem benden daha büyüksün daha cok görmüşsündür lincoln de böyleydi yürekli dendi sonra paket gibi bıraktı şimdi dönmesi bence yerine medel guarin bunlar daha iyi topcu

• Tasmasini baglayin asisini yaptirin

0|0
    1|0
  • gelsinde bir cimboma koyarken o da tadını alsın

0|0
    1|0
Yükleniyor...