Erkekler neden bir bayanın gönlünü almasını bilmezler?

sizce erkeklerin çoğu neden bir bayanın gönlünü almasını bilmezler odun gibi beklerler kadın gibi naz yapıp çekilirler kadın çekip gider ağlar oralı olmazlar peşine düşmezler devirmi değişti artık yoksa çokmu zor geliyor çok şey istemiyoruzki küçük bir söz yelkenlerimizi suya indirmemize yeter yani sinir bozucu olmayın lütfenn :))

0|0
7|44

En İyi Erkek Görüşü

• Selam;

Birçok söylediğiniz kadınlar-kızlar tarafından istenen doğal davranışlar,

Oysa ki sıcacık bir bakış,bazen susmak,bazen alttan almak çok şey ifade eder

İncelik sadece kadında değil erkekte de olmalı,kaldı ki karşisındakıne bencıl davranan erkek mutlulugu yakalayamaz.Yapılması gereken,konuşarak,koklaşarak vede değerlı oldugunu hissettırmekten geçer

Farzedelım ki çıktıgım var,bana gelmiş,

O gelmeden önce evimin temızlıgıne dıkkat ederım

İçimden gelerek bırseyler hazırlarım,son yıyecegımızde beraber hazırlarız ,sevgımızı katarak,o bırsey hazırlarken arkadas sarılıp mınik bir öpücük onu nasıl mutlu eder,Masanın hazırlanmasında yanında bulunmak,sonra toplamak,müzik dınlemek,çay demlemek,Şarap ya da istege göre bıra içmek,Film izlemek,Ona kuçukte olsa bır hedıye almak,kıtap,bır gul,atkı,bere vs vs kımbılır nasıl mutlu eder

olur ya tartışılırsa tartısmayı kesmek kaldıki evıne gelene hurmeten saygı göstermek güzel olsa gerek.

Ben böyle düşünuyorum,işte arkadasım herkes bır olmuyor,bende kadır kıymet bılmeyenlerın elıne düştüm ne yazık ki::)Hayat işte.Herseyın hayırlısı.

Sorunuz çok guzeldı.. tam puan::)

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Çünkü siz b.kunu çıkarıyorsunuz. Saçma sapan sebeplerden gönlünüz kalıyor çoğu zaman. Tamam gelip gönlünüzü alalım da beklentileriniz saçma derecede olabiliyor bazen. Normal arayıp, nasılsın, keyfin nasıl diye sorduğunda demek ki düzeltmeye çalışıyor, insan gibi cevap verseniz belki adam buluşacak bir yemeğe çıkaracak. Ama yok gönlünüzü almak için aradığımızda bile hemen soğuk tavırlar ergen tripleriyle karşılaşınca erkek daha da sinirleniyor, gönlünü alacağı varsa da almıyor üstüne sizden soğuyor. Tek taraflı bakmayın olaya yani.

2|1
    0|0
  • Neden cevap vereyim.

* Benim oğlum paşa, benim oğlum bir tane

*Haha kaç tane sevgilin var kerata, oğlum benim

*Al oğlum istediğin yeni çıkan telefon markası, aslan oğlum

*Hele bi ehliyet al araban hazır koçum

*Sen gitme ben hallederim evladım sen ödevlerine çalış ( Facebook,Twitter )

Aileler oğullarının bir dediğini iki etmezler genelde. Kız gibi büyür oldu erkekler. Ciddi diyorum. Bu konuya çok ras geliyorum. O kadar çok trip atan erkek varki. Hani hatalı olduğu halde uzak durup. Bakalım gelecek mi diye düşünen var. Bence sorunun kaynağı bu. Çocuğu öyle büyütürsen böyle naz yapar...

2|0
    0|3
  • hadi be sende tam tersi olan durumlarda yok değil ben sahsen her kawganın sonunda alttan almayı kendime wazife görürdüm::) sonra gelsin tripler hmm ok lar bişey yoklar:D

0|0
    1|0
  • yanağınızdan makas almamız gönlünüzü almaya yetmiyorsa biz ne yapalım? hep daha fazlasını istiyorsunuz

1|1
    0|0
  • 2|1
    0|0
  • Bildiklerin yanlış dediklerinin hepsini yapan adam gibi arkekleri kızlar beğenmiyorlar..Peşinde düşüp uğrında rezil, rüsva, perişan oldukşları tipler hep o yazdıkların..Dövene, sövene, kıymet vermeyene, istismar edene, defolup gidene köle oluyorlar..

1|0
    0|0
  • haklısın...kadın ruhundan dilinden anlamak başka bişey...bu herkeste yok maalesef..

1|0
    0|0
  • ruhlarında incelik yok bu yüzden sanırım

1|0
    0|0
  • Çünkü her seferinde gönlünü almaktan sıkıldık her seferinde nazını çekmekten saçma sapan şeyler yapıp ayrılmasından ve sonra yine ilk mesajı onun atmasından sıkıldık gönlünü aldıkça nasılsa gönlümü alır barışırız diyip çok rahat takılıyor ve yüzsüz oluyor bazı kızlar afedersin b.kunu çıkarıyorlar işte bu yüzden

0|1
    0|0
  • aslında erkekler kadınlara nasıl davranması gerektiğini , gönlünü nasıl alması gerektiğini gayet iyi bilirler. ama işte faaliyete dökmek işlerine gelmez çoğu zaman ;)

1|1
    1|0
  • Siz kadınların ne istediği belli degilki vesselam.:))

1|1
    0|0
  • şimdi söylediklerin bile çok şey istemeye yeter hep erkekmı kovalıyacak arkadaş birazda siz üstümüze düşün herşeyide bizden beklemeyın :)

1|1
    0|0
    • bence erkeklerer şöyle düşünüyor ben bunun gidip gönlünü alsam bu herzaman aynı şeyi ister en iyisi bırak kendi haline kadın kısmına yüz vermeye gelmez dimi buda ikli ilşklilerde soğukla neden oluyor ama seni sevmediğini düşünüyorsun böyle düşününen erkeklere uyuz oluyoruz ama :))

• Bu konuda sizi yalnız bırakmıyoruz erkeklerde sıza gıcık oluyo haberiniz olsun:)

• haklı yanların var.birde şöyle düşün neden herşeyi erkekler yapmak zorunda.neden hep erkek kovalamak zorunda.haklıyken bile hadi neyse deyip uğraşmamak için alttan aldığım oldu.kendi adıma boş koyarım gider ne uğraşıcam :)

0|0
    0|0
  • iki gönül bir olunca samalık seyran olurmuş ya hani bizimkiside öyle başladı kimi ağlamaklı kimi gülmekli geçti yıllar şimdi aynı mezarlıkta o bir köşede ben bir köşede geceleri buluşuyoruz gizlice o selvinin altında bakıyoruz eski güzel günlerimize...bir gün değil hegün gönlünü almasını her gün gönlünü çalmasını her gün mutluluk gözyaşlarına boğmasını bilirim eğerki bir sevgilim olsaydı ve beni 3 sene önce terketmeseydi

0|0
    0|1
  • Bunların sorumlusu önceki kızdır. Peşinden çok koşmuştur olmamıştır. Diğer yolu denemektedir.

0|0
    0|0
  • Hadi ordan.. Küçük bir söz gerçekten yetiyor mu? Hiç sanmıyorum. Daha fazlasını istemenizden kaynaklanıyor olabilir mi?

0|1
    0|0
  • Her zaman peşinde olduğumuz şey gönlünüz olmadığındandır.

1|0
    0|0
  • Çak ta iyi bilirim

pekte iyi bilirim ...

0|0
    0|0
  • bilenler vardır canım

0|0
    0|1
  • eğer haksızsam herşeyi yaparım onun içinn.. ama haklıysam kusura bakmasınn ağlasın sabaha kadar..

1|1
    0|0
  • Ya her bayan farklı erkekler sizi çözemiyorki nasıl gönül alsın iltifat etsin :) Hem bir kere öyle yaptı ikincide siz başka seyler istersiniz bu kızları anlamak ne zor sey :D

0|0
    0|0
  • Haklisin ama bazilarida coknaz yapiyor. Fazla naz asik usandirir.

0|0
    0|0
  • bu görevi erkeklere yükleme nedenin nedir

yani misla bi rtatışma oldu nedne geri adım atması gereken sanki sadece siz kırılmışsınız gibi gönlünüzü alması gerken erkekler oluyor

0|0
    0|0
  • herkese doğru insan denk gelse mutsuzluklar olmazdı,benim bir sevgilim vardı ben 1,5 yıl katlandım ama 1 ay katlanılacak biri değildi

0|0
    0|0
  • bilen biliyor , yalnış seçimlerinizi genelleme olarak kullanmayın.

0|0
    0|1
  • kadınlar yakında kuş uçuyor ben niye uçamıyorum diye kuşlara trip atacak :D

0|1
    0|0
  • devir gerçekten değişti.. başkalaşıyoruz..

0|0
    0|0
  • beynimizin o tarafı körleşmiş :)) yani en kralı bile ilk başta hormonlar salgılanıyor diye gönlünü değil aklını alır kızın zamanla eski ilk çağ haline döner :D

0|0
    0|0
  • Erkekte çoktur aşkı yıkan gurur, o da yalnızlıkla avunur...

1|0
    0|0
  • ;) Erkekler böyle işte.. bıraz odunluk doğamızda var ;)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 7

• ya şimdi objektif olmak lazım günümüzün trip atan, her şeye ağlayıp zırlayan, bencil ve romantik filmler izleyip onlara benzeme çabasındaki kadınlarından sonra onlara da hak vermiyorum değilim. Erkek olsam şöyle derdim o durumda mesela: link

0|1
    0|0
  • bazı erkekler cok ıyı becerıyor da . cogu ısıne gelmedıgı zaman pas geciyor.

hem kadınlardan anlamayan odun da cok !

0|0
    0|0
    • ama nedense güzel güzel kızlarda gidip hep o odunları buluyor yaa odun seviyolar

• bi öküzden ne beklersin ki

2|0
    0|1
  • Emin ol güzel kardeşim,isteyen erkek gönül almasını gayet iyi biliyor:)

O istemeyenlerin yaptığı bi'şey.

1|0
    0|1
  • genelleme yapmayalım ama birçoğu odun! ya da sevmiyorlar bizi :D

1|0
    0|2
  • benim erkekgm gönlumu almayi biliyor yaaa mutluyummm

0|0
    0|0
  • İşlerine gelmıyordur

0|0
    0|0