Sizin anneniz nasıl?

ben anneme tav oluyorum çok iyi bi insan ama çok sabit fikirli ve eski kafalı hep şikayet eder seside çok çirtlak ve yüksek çıkıyor odayı boyatcam diyor usta gönderiyorum 25 binlik liste vermiş adamın eline ve bu hep böyle hiç bi konuda anlaşamıyoruz yanlız yaşıyor ben arada gidiyorum ama hiç tahammül edemiyorum aslında çok temiz kalpli saf biri daha önce oyalansın diye biyer acıyım dedim ben fakir fukaranın parasını alamam verrim falan dedi vazgeçtim geçende biyerde yemek yiyomuş askerleri görmüş onların hesabını annem ödemiş siz askersiniz evladım benimde oğlum var falan filan hep mutsuz mutlu olmayı beceremiyor sağlığıda iyi deil kafası güzel gibi hep hiç bise örenemiyor 40 sene önce neyse aynı temizlik yapmaktan sağlığından oldu hala aynı gece gündüz temzlik pek biyere gitmez hastane ve market dışında çok üzülüyorum ama yardım edemiyoruz fikirleriniz neler ve sizde durum nasıl

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• bence şikayet etmeyi bırak ve anneni mutlu etmeye çalış. arada git yanında kal. işlerine yardım et karışmaktan vazgeç. al onu yanına gezdir ne bileyim. sohbet etmeye çalış. onu kırmadan ondan tavsiyeler iste. çok hoşuna gidecek

0|1
    0|0
  • Ay benim annemde bir melek ama, evlilik konusunda bu kadar baskı yapmasa..

Resmen gözü dönmüş kadının :((

0|1
    0|0
    • kızımın mürüvvetini göreyim kafası çok fena hakikaten, benimkininde de var. ben ayar çekiyorum biraz sakinliyor ama sonra ne oluyorsa yine fabrika ayarlarına geri dönüyor :D

• Owww sen benim anneyi görsen bu arrlar hep fabrika ayarlarında :)

Feci durumlar feciii :D

• Benimki çok tatlı çok anlayışlı sadece bana çok aşırı düşkün diğer aile üyeleriyle çok yakın olmama çaktırmadasa içerliyor :) ama ona kızamıyorum en çok onu sevmemi istiyor çünkü kendiside en çok beni seviyor <3

0|0
    0|0
  • Canımın içi annemcimmm

link

1|0
    0|0
  • anneni oldugu gibi kabul etmelisin.şikayet etme.

0|0
    0|0
  • cok ıyı kadın vallaha

0|0
    0|0
  • tek kötü yanı devamlı haksızlığıa uğradığını düşünmesi onun dışında iyi bi insandır

0|0
    0|0
  • Bu kadar şikayet etme bence annenden..

1|0
    0|0
  • Annem olsaydı nasıl geçinirdik bilemem.

0|0
    0|0
  • Bizde pek anlaşamıyoruz :-)

0|0
    0|0
  • Benim annem bir melek. <3

0|0
    0|0
  • arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. bende annemle beraberken çok sorun yaşıyorum. en fazla 2-3 gun sorunsuz geçiyor malesef. unıversıte sonrasında eve döndüğümde çıldırmak üzereydim. annemi çok seviyorum. ikimiz birbirimizden oldukça farklıyız. o devamlı kendi istedikleri olsun ister. yapılmadığında kıyamet kopar. aslında ben çocukken o gençken çok iyiydik. ben ergenliğe o da menopaza girdiğinde sorunlar başladı. hala da bitmedi. benim büyüdüğümü be bir birey olduğumu kabullenmedi sanırım. en sonunda çok şükür farklı bir şehirde yaşıyorum ve çalışıyorum. kafam çok rahat. geçen sene sıkıntıdan devamlı hastalanıyordum. annem yalnız değil. öyle olsa asla uzağa gitmezdim. zaten o da gitmemi diliyordu yani ikimizde mutluyuz şimdi.

senin annen yalnızmış. bu yüzden susup dayanman lazım. biliyorum çok zor ama mecbursun. bu arada başkalarına iyilik olarak yaptıkları güzel şeyler. belli ki kalbi temiz. konuşarak anlaşın diyemem. bende işe yaramıyor. denemediğim yöntem kalmadı. ikinize de sabırlar diliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi niyetli işte tıpkı benim annem gibi.temizlik konusunda napsan boş :)

1|0
    0|0
  • Çünkü senin annen yalnız, çünkü senin annen ilgi bekliyor çünkü senin annenin psikolojisi iyi değil...

Onun yanında olmanızı ve bir gün sizin de yaşlanacağınızı unutmamanızı tavsiye ediyorum.

0|1
    0|0
  • Sanane bizim annemizden kardeşim.

0|0
    0|2
  • Bu yaştaki bir insanın alışkanlıklarını ,huylarını değiştirmek imkansıza yakın. Olduğu gibi kabullenmelisin anneni. Ben de annemle anlaşamam. Fikirlerimiz uyuşmaz onunla ama severim annemi yine de.

0|0
    0|0
    • kabullenıyoruzda kendınede yazık edıyor neyse eyw

• anneler kutsaldır ve her zaman haklıdır. ayaklarının altı öpülür...

0|0
    0|0
Yükleniyor...