Eski sevgilimi arayacağım. Yapıyorum var mı itiraz eden?

2aydir aramadigim eski sevgilimi arayacagım kaybetmeye alısmısım zaten biraz sabretsem belki gelecek ama bende bu tez canlılık varken oda coook zor.En azından arayıp ondan neden kactıgımı beni aldattıgını bildigimi falan filan soylıcem.Varmı birsey eklemek isteyen?arıyorum bakın:)

Güncellemeler:
Siz beni anlamıyorsunuz onun beni aldattıgını bildigiml bilmiyor en azından bilsin zaten bu sartlarda birdaha olmaz herseyin farkında oldugumu bilmesinmi bu suskumlugumu artık son ke bozup yoluma bakmak istLyorum soyleyecegi yapacagı ne canımı aıtabılırkı zaten yeterınce acıttı ben yolumdan donmem artık acıda olsa boyle olacak
soyleyecegi ne daha cok canımı acıtabilirki diye büyük konuşmusum aradım ve dediki başka ciddi bir ilişkim var bir aydır biriyle birlikteymiş bizi mezara gömmüş adam benim hala haberim yok tabi şok oldum hayat durdu ömrümden ömür gitti ama o an bende onu toprağa gömdüm.Sonuç itibariyle acabalarla yaşamaktansa arayıp gerçekleri öğrendim

0|0
17|22

En İyi Kız Görüşü

• arama dıyenlere kızacaksın ara dıyenlerı seveceksın onu aramak ıstıyosu ve aramak ıcınde bı neden bulmak ıstıyosun ve bulmussun bıle belkı aramıcam dıyeceksın kendıne ama bı bakıyosun sen onu aramıssın tusları cevırmıssın bıle gerı dönüşü olmuyo telefon calmaya basladığında biraz pişman olacaksın keşke aramasaydım diye ama sesini duyunca biticek pişmanlığın sonra telefonu kapattıktan sonra asıl pişmanlık o zaman baslayacak aglıyacaksın hıckıra hıckıra bazen feryat etmek istersin ama sadece gözlerınden sessızce yaşlar akar agladığına daha cok sinir olursun ve gözyasların seni dinlemez daha cok ağlarsın nefret edersin ondan ölürcesine...sen bilirsin kafaya koymussun bı kere arkadasım arıyacaksın onu umarım iyi gecer konusmanız..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sonunda aradın...

0|0
    0|0
    • evet olan oldu işte içimdekileri döktüm ama boş olduğunu anladım karşımda başkası vardı artık

• 26 Gün sabredebilmiş olmanı takdir ettim ayrıca...

Diğer cevabımda da "Zaten arayacaksın" demiştim ama bu performansı beklemiyordum...

• :) hahaha delisin sen ya babaannem vefat etti gecen hafta hep onu rüyamda gorup sarılıyordum bir anlık duygusal tramva sonucu aradım işte boşuktayklen onu özlediğimi farkettim ama adam coktan ellere yar olmuş bir ay bile beklemden başkasıyla başlamış zaten kaybım varken onun acısı geçmemişken çok üzüldüm derinden yaralandım ama şimdi daha iyiyim en azından artık benimde önümü açtı yoksa aptal bir sadakat duygusuna kapılıp hala ona ait olma hissiyle kimseyle olamıyordum azad etti beni

• Zaten arayacaksın...

Ara da içinde kalmasın...

0|0
    0|0
    • bayadır sabrediyorum ama demekki aramayabilirimde :) 2 aydır tık yok :)

• Olmayınca olmuyor kardeş sıkma canını

0|0
    0|0
  • söyle yau senden kıymetlımı hacı abı

0|0
    0|0
  • anlamıyorum ben bu kız mileltini. adam aldatmış hala aramanın peşindesin. demek ki böyle olmak gerekiyor arkadaş...

0|0
    0|0
  • seni aldattığını bildiğin birine geri dönmen şuan depresyonda olduğunun ve doğru kararlar veremediğin anlamını taşıyor...

0|0
    0|0
  • ya dönmeyeceksen bile fak badi kalalım bari de

birbirimizin performansını biliyoruz bu bile avantaj bizim içinde

arada buluşur görüşür sevişiriz de kesin kabul eder

0|0
    0|0
  • aramaaaaa :)

0|0
    0|0
    • ehh be kızım arama demedim mi .s

• olur

• mesaj atabilirmisin bana

• Değeri olmayana değer verme. İyi yoldasın umutların mutlulukların başarılar daim olsun.

0|0
    0|0
  • yalnız kalıp kendinle konuş daha çok anlamlı olur.

0|0
    0|0
  • içindeki cevheri dök ortaya ara ve ağzına geleni söyle :)) destekliyoruz... ;)

0|0
    0|0
  • Hadi evlat o elindeki klavyeyi yavaşça bana uzat evlat daha fazla kimse zarar görmesin.

1|0
    0|0
  • allahını seversen arama

0|0
    0|0
  • noldu arıyoru mdedin aradı mı ? sonuç ne :D

0|0
    0|0
  • gereksiz hareketler serisi bence bu

0|0
    0|0
  • ne dememizi bekliyorsunki aramamı diyelim yani :)

0|0
    0|0
  • arama eski sevgilin adı üzerinde

0|0
    0|0
  • ara gitsin :d

0|0
    0|0
  • Yanlış yaparsın, aradıktan sonra muhtemelen pişman olacaksın, sabret ve bekle..

0|0
    0|0
  • itiraz etmekten korktum

0|0
    0|0
  • arayacaksın ama belkide telefonunu açmıyacak belki numarayı değiştirdi yada açacak sanki haberi yokken açılmış gibi konuşup kahkahalar atacak mutluyum rolü oynayacak daha çok kafan karışacak bence onun için gizli no yada farklı bi numaradan ara içini dök söyleyeceğini söyle açıkçası ağzına ._***.. kapat sonra o koşacaktır peşinden

0|0
    0|0
  • Arasan da aramasan da bir şey değişmeyecek. Kendini daha kötü hissedeceksin.

Bu kaybetmek değil, aptallık. Akıllı ol.

0|0
    0|0
    • Ne kadar ileri görüşlü olduğumu son gelen güncellemeden görebilirsiniz.

Biraz fazla iyiyim sanırım. (H)

• evet orası öyle ama aradığım için pişman olmadım yoksa hep aklımda acabalar olacaktı teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 16

• Aldatılan bir kadın erkeğini affedebiliyorsa kendi kişiliğine olan tüm saygısını yitirmiş demektir.. şimdi buyur ara..

0|0
    0|0
  • Arama.

0|1
    0|0
  • 2 aydır aklın nerderydi @gizli emin ol sadece üzüldüğünle kalıcan!

0|0
    0|0
  • demiştim sana geyiği saçma şu noktada..geçmiş olsun kardeş..sıkma canını fazla..seni gerçekten hakedecek bir insan mutlaka çıkacaktır karşına..

aklına bile getirme o ezik sübeği..salla gitsin zihninden bin fersah uzağa hem de..

0|0
    0|0
    • saol tesekkur ederim oyle yapmaya calısıyorum beni aldattıgı kızı sormak icin aradım o oylesine birseydi hicbirsey gecmemisti aramızda dedi ama şu an gercekten kendi ortamından zengin bir kızla cıkıyor tamda istedigi gibi biri cıktı karsısına once diyorum bu haksızlık sonra diyorumki kim haksızlıga ugramadıki bu dunyada ne ilk nede sonum kimden hesabını sorucam neye yararki o yolunu cizmis ben baskasına dokunamazken başka bir ilişkiyi sırtlamak zor gelirken adam o kızla gülüyor egelniyor yatıyor

• Niye senin icinde kalsin, ara ve demek istediklerini de. Sonra da bir daha muhattab olma, belli ki, istiyorsun onun seni aldattigini söylemeyi. Hata falan yok ortada, ara ve söyle. Senin icinde kapanmis olur mesele.

0|0
    0|0
  • tamam gıt ara telı yuzune kapatır buyuk bı ıhtımal en ıyısı mesaj at yada en ıyısı sus ıcındekı nefretı kını sakla zamanı gelınce söle yada mesaj at karar senın

0|0
    0|0
  • eğer hala aramadıysan bi 15 dk daha bekle arama,birazdan cevap vereceğim teldeyim.

0|0
    0|0
    • geldim..aradıysan boşa uğraştırma hiç, aramadıysan ses ver de fikrimi söyleyeyim..

• Aramadım

• köfte yapmaya daldım kusura bakma..bak arkadaşım eğer aramadıysan buradaki çoğunluk gibi ben de arama diyeceğim ama sebebi klasik laflar olmayacak..arama çünkü ciddi özgüvenini yaralar üzerine düşmek..arama çünkü sen de biliyorsun yanlış olacağını..arama çünkü herne kadar tez canlı birisi olsan da aslında haksızlığa uğradığın ve bunu haykırmak istediğin için geçiyor aklından aramak..ama o kişi ki hem seni aldatmış,her ne kadar senin bildiğini bilmese de sonrasında telafi yoluna gitmemiş..değmez.

• 2 ay sonra gereksiz bence

0|0
    0|0
  • aramak istiyorsan seviyorsun demekki

0|0
    0|0
  • ya bence çok saçma olur durduk yere arayıp sen beni aldatmıştın biliyom bunu demek saçma o zaman söyleyecektin 2 ay sonra değil. çocuğun gözünde düşersin sanki hadi açıklama yapta affedeyim seni der gibi olur araman

0|0
    0|0
  • yanlış yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • eline ne geçicek?

0|0
    0|0
  • sakın arama

0|0
    0|0
  • Aldatmış hala kıvranıyorsun?

0|0
    0|0
  • Dur!

0|0
    0|0
  • kızım ne b*ka arıyorsun az gurulu ol !

0|0
    0|0
Yükleniyor...