Erkekler, Bodyciler Buraya Yardım?

S. a Herkezin Öncelikle Bayramı Mübarek Olsun İyi Bayramlar. Eskiden 2 Ay Bodye gittim kilo almak için dymatize süper mass gainer kullandımkilo aldım bazı sebeblerden dolayı geri verdim şimdi tekrardan bodye geri başladım 50 kiloyum acilen 65 kiloya yaklaşmam lazım artık bıktım. ne kullanmalıyım yardımcı olursanız Çok sevinirim arkadaşlar teşekkürler iyi akşamlar dilerim.

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• Supplementler her zaman ikinci tercihin olsun. Hiç bir supplement gerçek besin yerini tutmaz. Sporcu besinlerinin %90'ını denedim. Her türlü markanın çeşitli ürünlerini kullandım fakat hiç bir zaman gainer kullanma ithiyacı duymadığım için sadece gainer ürünleri kullanmadım. Bu yüzden pek bilgim yok fakat kullanan arkadaşlarım vardı. Kilo aldılar fakat vücutları o kadar da estetik olmadı, yağ var gibi gözüküyordu. Kasları protein ile doldururken bir yandan da su ile dolduruyor bir zaman sonra bırakınca işediğin zaman yavaş yavaş suları atarak kasların küçülüyor. Beslenmeni ayarla zaten kilo alırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlaşılan zor kilo alan bir bünyen var. Yapın böyle olduğu için ne kadar Body yapsanda biraz zor. Alırsın alamazsın demiyorum ama sabır gerekli 1 sene alır senin bu bahsettigin

0|0
    0|0
  • Suplementlerin çoğu aynı içerikte zaten bütçene göre bir üst seviye markayı tercih edebilirsin, arkadaşlarında söylediği gibi bunun yanında beslenmene dikkat etmezsen 15 kilodan bahsediyorsun bu çok zor olacaktır, bir anda değilde yavaş yavaş sağlıklı kilo almayı terecih etmelisin çok daha iyi bir görüntüye ulaşacağından emin olabilirsin. bu sporun özü sabır kardeşim.

0|0
    0|0
  • Bu kiloda body'i bırakman gerek bence çok zayıfsın hemde haddinden fazla ! Önce kilo al sonra başlarsın.

0|0
    0|0
  • Optimum serious mass almani tavsiye ederim. Ama bunun tek basina faydasi olmaz sabah kaljtiginda bir olcek aksam yemekten sonra bir olcek alirsan daha yararli olur senin icin. Beslenmene dikkat et bol karbonhidratli yiyecekler yemeye bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...