Sınıftan birkaç erkekle gitsem mi?

Arkadaşlarla gittigimz bi kafe var şu aralar daha çok sık gıdıyoruz orda calışan bı cocuk var arkadaş gibiyz bana sen benim adımı biliyosun bnde snn adını bılıyım dedı boncuk gözmu yoksa falan byle bşladı bi hoşlanti oldu tanımaya calıştı bnı gecn yıne gttık bı kızla oturyodu sıgara vrdı bana 2 tane 1 tane yeter dıgerınıde baska bı kıza verrsn dedım oda kuzenm vallahı kuznm dedı hesap öderkende 4 cayı alıyrm bıda gelırsın dıye dedı ve kafanı ıyı ört hasta olma dedi.sizce bi sonrakı kafeye gidicegimde sınıftan bıkac erkekle gıtsemmı yani tavrını kızkanıyomu onu ölcerim ? yanliş duşunurmu sizce napmalıyım.

Güncellemeler:
sadece tek kız ben olmucam 2 kız arkadaş 2 de erkek olur yanı 5 kısı falan tek baş başa gitsem evet herkez yanlış anlar.
KARAR ANİ... gidicem bi erkek arkadş ve2 kız arkadaşmla.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yanlış düşünebilir..Hem sen henüz kimsin nesin de çocuğu kıskandıracaksın..bu nasıl akıl fikirdir yahu...?

Sen asıl kendine bak..Haşlanıyormusun..hoşlanmıyormusun..ona karar ver ve ona göre davran. Daha aranızda adı konmuş bişi yok, sen hemen havalara girmişsin...Bide çocuğun niyeti varken bile , seni o şekilde gördüğünde é Ohaa, kıza bak pasoo erkeklerle takılıyo, ama bulaşmayayım, bu adamı boynuzlar valla " diye düşünmeyeceği ne malum..hı..? hı..? hı..?..Bırak bu numara ayaklarını filan..Doğal ol ve doğal davran...

0|1
    0|0
    • bu çok kırıcıydı ya :/ sadece bı erkek arkadşim ,yanımda 2 kız arkadaşmda varken bıze ismarlarım dedıgı cayi orda içip içmemem gerektgini soruyrm.hoşlanıyrm evet

• Galba dogru söyluyosun ama eger bşyler başlıcaksa nedn işkillenipte başlasınkı hem askere gidicek yakında kafasında soru işareti olmasin.

• Sen onun güvenirliğini bu tip davranışlarla test etmeye, yoklamaya çalışırken kafasında olmadık sorular doğmasına sebep olursun. Bunun yerine hiç sebepsiz olan art niyetini kenara bırakıp doğal davranarak zaman içinde güvenirliğini çözmen daha uygun olur bence.. :-)

Erkekler Ne Diyor 14

• Erkekler tek başına gitme, çok yanlış düşünür...

Sen ne kadar kendini ispatlamaya çalıssan veya onu sınamak istesende, bence tek git ve onunla konuş birbirinizi daha iyi tanıyın... Sınamak istiyosanda grup git, erkekte olsun kızda olsun...

Erkeklerle gitmemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Dusunebilirde dusunmeyebilirde karisik durum

0|0
    0|0
  • O bir kızla oturmuş kuzenim dediği halde sen bunu düşünüyorsun; o seni iki yabancı erkekle görse ne düşünür. O çocuğun ki gerçekten kuzeni olabilir ama seninkiler değil. Ciddi sorun yaşarsın bence gereksiz şeyler...

0|0
    0|0
    • 2 kız arkadşmda olucak ya tek gıtmem zatn

• git ne olacak :)

0|0
    0|0
  • asrın hatası olur işin içinden cıkamassın ben ce konusmaya devam etmelısın

0|0
    0|0

• Cevap;

Sevgili okucuyum..

Eğer senden ona karşı bir hoşlantı olduysa bi dahaki gidiğinde 5 lira bahşiş bırak bakalım sana karşı cevabı ne olacakk...

Sonucu bana yazmayı unutma..

0|0
    0|0
    • nedn yapamam bunu ben ?

• ya bide söyle bşyde var durup durrken cıddı bşekılde bellı etmedı ve sıgara ıcmedıgı halde sigara verdı bız hep gülerek şakalaşarak zamn gecırdık yanı şimdi byle bı sert tepkı olmaz ya?

• Cevap;

Sevgili okuyucum..

Ozaman git çağır dışarı deki;

Senınle nasıl konusucağımı ne dşyeceğimi bilmiyorum ve uzun zamandır ne desem nasıl cevap versem bılmıyorum.

Sence ne demelıyım sana de .. ve o cevap verene kadar bekle.eğer cevap vermezse bidaha o kafeye gitme..

Sevgiler.

• çocuk sözlerinden, hareketlerinden belli etmiş senden hoşlandığını. daha neyin tepkisini ölçmeye çalışıyorsun?

0|0
    0|0
    • olsun ya kıskansın :) yada yapmıyımmı dimi ya blmıyrm .s

• eger gercekten byle tepkılerını bellı ederse bnde arkadaşim derm gönlunu alırım tekrardan ama nasıl tepkı verıcegını merk edıyrm sen olsan nasıl tepkı verrdn

• aşağıda yazdığım gibi bir tepki verirdim. kıskanırım, bozulurum, sinirlenirim. senden hoşlanan her erkek böyle davranır ki hoşlandığını belli etmiş.

• kapalı mısın?

0|0
    0|0
  • öyle dıyosan senın dedıgın daha mantıklı ...

0|0
    0|0
  • yanlş düşünmez gitt..

0|0
    0|0
    • ya sen olgun düşünyosun aramızda eger bşyler olucaksa askerede gidicek kafasında sıkıntı kurmaya gerk yok sanrım ? bı yandanda o kımkı dıye düşünyrm sadece 1 arkadaşmla ve ynmda 2 kız arkadaşm varken cay ismarlıcak bunda yanlış anlasılcak bşy yok diye dşünyrm napıyım karr veremedm

• o zaman en iyisi başbaşa gitmek .. çünkü bazen kız arkadaşlar kızın sevgilisine göz diker :d

• puf :)

• sen de bir erkekle git kuzenim dersin kıskanırsa sorun cıkarsa :D:D:)

0|0
    0|0
  • bence gitme

0|0
    0|0
    • Gitmedim zaten :) gitmiyorumda daha o kafeye ilk hoşlanti vardi ama sonradan hiçbişy hssetmedim gitsemde orali bile olmyrm cay içiceksem içip kalkıyorum.hem zaten kafede calısan bırıyle olamam ben cok kıskancım zaten bu yasda sonrada olucaksa ciddi düşüncegim biri olmali o bana göre degldi yani .

• ne ciddiyeti bu yaşta ya :D

• sanane be belki dalgasina bi ilişki istemiyorum ALLAH allah

• sakın erkekle gıtmne

0|0
    0|0
  • gitme bence sakın boşver

0|0
    0|0
    • ama nedn tavrı nasıl olur onu gözlemlerım.

• ya seni kenara biyere çekerse

• nasıl yanı ?

Kızlar Ne Diyor 3

• sakın sakın. erkekler böyle şeylerde kıskanır ama nefret eder. yediremezler. bu sadece bizde işe yarıyor aman başka kıza kaptırmayalım olayı :D

0|0
    0|0
    • ne güldüm ya :Dbşy olmaz ya baktımki kıskanıyo ters davranıyo yanına gıdıp sadece arkdaşmlarm derm hem ona deger verp acıklama yaptıgımıda görr olmazmi.

• bence bu olaydan sonra sen onun peşine gitmek zorunda kalırsın. zaten değer verdiği ilgilendiği belli. yapma derim :)

• basit olma . ağırdan al biraz

0|0
    0|0
  • Sonra burda başlık açma yine gizli kullanıcıyla " güvendim ama hak etmemiş napmalıyım" diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...