Ben erkek arkadaşımın evine gittim kendisine yakın davranmadıgım için beni evinnden kovdu ve şuan özür diliyor

ben erkek arkadaşımın evine gittim kendisine yakın davranmadıgım için beni evinnden kovdu ve şuan özür diliyo ne yapmalıyım yardımcı olsanızzz

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir yakınlık ona bağlı. Bazısı var ten tene temas ister bazısı var sadece elini tutsan yeter. Bir kere yakın davranmadığına göre çekindiğine göre ilk kez yabancı birinin evine gidiyorsun. Erkek arkadaşının anlayışlı olması lazımdı

Şimdi asıl yorumuma gelirsek. Hangi kafayla erkek arkadaşının evine gidersin ki. Bugün yok yüzüme bakmadı diye ekmek doğrar gibi kız arkadaşını, boşandığı karısını kesen insanlar var. Belki saçma gelecek sana ama o insanlar da senin gibi toz kondurmazdı yok yapmaz öyle şeyler derdi. Sana sevme demiyoruz ki. Seni tanımıyorum etmiyorum sonuçta ama tavsiye istersen bir daha kocam ya da babam demediğin birinin evine gitme. Sen temiz olabilirsin bazı şeylere direnebilirsin ama tabiatıyla erkek güçlüdür kadından. Üzülmemen için diyorum...

1|1
    1|1
    • ytorumun çok mantıklı ve haklısın ilk defa gittim ve pişmanlıktan ölüyorm aileme karşı bile kendimi o kadar suçlu hissediyorm ki anlatamam

• Önemli değil sen yeter ki mutlu olabileceğin kararlar ver. Sonuçta ben ne kadar şey söylersem söyleyim senin anlaman önemli. Sadece kalple karar verecek zamanlar geçti artık. Kalp öyle nalet bir organdır ki sevgilinin kusurlarını örter. Göremezsin. Çünkü seversin. Bazısı vardır sevgini alır kalbine koyar bazısı vardır sevgini alır kullanır. Ve bir gün senle işi bittiği zaman o yıllarını verdiğin sevgiyi 1 saniyede atar. İşte o zaman kaybettiklerin gelir aklına üzülürsün. Bu yüzden diyorum...

• Supersiniz 1ibenidurdursun

Erkekler Ne Diyor 26

• yakın davrandığın için evinden kovduysa sevmiyor demektir. Çünkü sen ona hangi anlamda yakın davranırsan davran sana tatlı dille yapma şunu diyebilir bunu kovarak yapmaması gerekirdi diyebilirim. Gerisini anlamışsındır. Kovulduğum yere bir daha gitmemek için tüm şartları zorlarım :)

1|0
    0|0
  • Evden kovmak ne demek yaa. Bence böyle bir sebepten evden insan kovulmaz psikolojisi bozuk biri sanırım kararını sen vermelisin? Bence bu ilişki pek uzun süreli olmaz

1|0
    0|0
  • aslında işin rengi çok basit Gönül kaçanı Kovalar.. baktı ekmek yok yol verdi sana.. baktık hiç yoktan iyidir.. gel dedi.. oyun hamuru gibisin tatlım..

1|0
    0|0
  • Onumjzdeki maclara bakicaz durumu

0|0
    0|0
  • Böyle birine güvenilmez.İleri de evlenmiş olsanız bu adam seni tekrar kovmayacağı ne malum.Bence vur tekmeyi gitsin.Onun senden beklentileri farklı bence.

0|0
    0|0
    • bende aynısını düşüüyorum bi de benimle ciddi bi gelecek istediğini söylüyodu bir haftadır bunalımdayım işten izin aldım evde kendimi yoplamak için

• Faceni dondur ceya başka isimle al o ulaşamayınca ümidi keser.

• Gözünde bu kişiyi büyütme değmez.Boş ver hayatını yaşa.

• arkana bakmadan uzaklaş ondan.

0|0
    0|0
  • seni evinden kovan kişi aslında sana bilmeden iyilik etmiş neden dersen senden beklentisi farklı olduğundan ve senden bunu alamadığından yaptığı terbiyesizliği için senin neden afedesinki ben olsam yüzüne bile tükürmem tükürüğüme yazık

0|0
    0|0
  • istediği şeyleri yapamayacağını anladığında gurur yapmıştır. kusura bakma ama gururunu senden çok düşünüyor gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • çocukça bir davranış demekki amacı senle yatmakmış evet dersen bidahaki sefere gene aynını yapacaktır emin ol

0|0
    0|0
  • elamanın seni evine ne manada davet ettiği belli istediğini alamayınca kovmuş işte.

neyine özürünü kabul edeceksin yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • ne yapmalıyım diye sorman bile hata. affedilmemesi gereken bazı hatalar var, çocuğun yaptığı da bunlardan biri.

0|0
    0|0
    • yorumlarından gördüm; işten izin alıp eve kapatmışsın kendini. onun için değer mi şu yaptığın? ne gerek var depresyona girmeye?

• kabul etme çünkü seni elde etmek istiyor

0|0
    0|0
  • Donersen ona bu muameleyi hakettiğini kanitlarsin

1|0
    0|0
  • sende onu eve davet et yarı cıplak soy sonra avazın cıktıgı kadar bagır ımdat sapık dıye...

0|0
    0|0
    • onu yapamam işte mahlleye rezil olmak var tutucu bi yerde oturuyorz

• o sakaydı sen hayatına reset at oyle bırının cıvarından bıle gecme ondan ne sevgılı olur ne arkadas kendını kullandırma...

• yol vermelısın

0|0
    0|0
  • seviyorsan onunda seni sevdiğinden eminsen barış yoksa yol ver gitsin :))

0|0
    0|0
  • Bir daha ki sefere beraber gidelim erkek arkadaşının evine ben ona yakın davranırım;)

0|0
    0|0
  • :D evine kadar gidip yakın davranmazsan adam çıldırır tabi :D

0|0
    0|0
  • bırak... açık ve net.senle sadece yatmak istiyorrr

0|0
    0|0
  • ne yardımı..sorundan belli..

oraya tekrar tekrar gideceğine bahse girerim..

0|0
    0|0
  • Bakma sen kundiye.. Salla gitsin..

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin:) evden kovmak ne la

0|0
    0|0
  • yürü git leyn de

0|0
    0|0
  • erkek haklıdır bu konuda

0|0
    0|0
  • Yakın davranmak derken, blowjob yapmanı mı istedi :))

0|0
    0|0
  • iyi yapmış ben olsam bende dışarı atardım

0|0
    0|0
    • o kalitesini gösteriyo insanın tekrar pişmanlı duyup dönen yine o

• ben dönmezdim o onun sorunu

Kızlar Ne Diyor 10

• nasıl napmalıyım bir daha muhattap olmıycaksın

1|0
    0|0
  • Hala bu lanet herifi düşün sen, aferin.

1|0
    0|0
  • uzak dur fazla detay ve açıklamaya gerek yok..

0|0
    0|0
  • Seni iyikide kovmus kandirip ikna etmedigine sevin bence

0|0
    1|0
    • aslında haklısın bende düşününce ona dua ediyorm

• olabilir hasta bi çocuga bakmıştım günlerce hastanede yanında kalmıştım onun duası galiba

• Kesinlikle haklisin.bazen bizde cocukluk yapiyoruz yaptigimiz iylikler koruyor bizleri

• amacını belli etmiş sorman hata bunun cevabını zaten biliyorsun. eğer düzgün bir kızsan uzak dur.

0|0
    0|0
  • senden aradığını bulamamış ve saçmalamış... kesinlikle ayrıl bu nasıl bir davranış ya...

0|0
    0|0
  • Hic ilgilenme..sakin cevap verme..ne demek ya evden kovmak..

0|0
    0|0
  • Yakınlık hangi anlamda güzelim. ''Az sonra'' Haberleri gibi meraklandırma.

0|0
    0|0
  • İyi yapmış .

0|0
    1|0
  • siktr et gtsin!

1|0
    0|0
Yükleniyor...