Trabzonlu taraftarlar sizce haklı mı burak konusunda?

Galatasaray trabzonspor maçinda gözler maçta değil burak'ın üzerindeydi sizce bu kadar tepki normalmı

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan insana bunu yapmaz taraftar bir dursun kendine baksın neden bütün futbolcular bizde kalmak yerine gidiyor diye dengesiz iki yüzlü bir taraftar var kafayı sıyırmış bir başkan allahtan Şenol Güneş var takımın başında tek aklı başında olan adam ondan başkasıda Trabzonun kahrını çekmez önceden severdim Trabzonu dün olanları gördükten sonra sadece Şenol Güneş diyorum insan insanın canına kıymamalı 6 yıldır tribündeyim hiç maç kaçırmadım üç büyükleri falanda desteklemem adana demirsporluyum birgüne birgün tek bir futbolcuya zarar vermek içimden gelmedi insanlık değil...

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabikide haksız .. Bu adam sana hizmet etmiş bedava almışsın 5 milyon euro kazandırmış ölene dek senin klübünde oynamak zorundamı ? Bugün Galatasarayda yarın başka bir klübe gidebilir profesyonel futbolcu ve kariyeri için her zaman en iyi olanı yapmak ister siz ne hakla bu adama saldırrıcasına yabancı madde atıyorsunuz ses bombası atıyorsunuz ayip be vatan haini mi bu ? Böyle taraftarlık olmaz trabzon insanının bunu yapabileceğine bile inanasım gelmiyo eğerki bunu yapan trabzonluysa bir karadenizli olarak yazıklar olsun diyorum ..İnsanlıkdan nasip alamıyoruz nedense..

0|0
    0|0
  • duygusal dawranıyo bence trabzon taraftarı adam oynamış takımınzda giderken para da kazandrmş nolcktı ömür boyu trabzon da mı kalcaktı saçmalık futbolcuların hepsi için byle en cok parayı kim werirse oraya giderler işleri bu sonuçta burdan para kazanıyo adamlar ..

2|0
    0|0
  • iyiki de gitmis, turkiye'de de, avrupa'da da gol kralligina oynuyor simdi, trabzonspor'da kalsaydi ne olacakti bu cocuk. iyi yaptin burak, helal olsun sana.

3|1
    1|1
  • hoş karşılamamak normal bi durum fakat abartıp takımı zor duruma sokmak düşüncesiz bi durum trabzon taraftarı genelde eğlencelidir çocuğundan yaşlısına herkes takımı destekler böyle sempatik bi taraftara yakıştıramadim. Başkan da çıkmış yabancı madde futbolun Içinde var diyor. Bizim takımdan geçmişte olan bi tümer vakası adamı şimdi günahı kadar seven yok ne yapalım öldürelmmi en iyisi dokunaklı bi beste yapıp onu haykırmaktı bence. Burakta kariyerini o takımda ilerletmek istemiş saygı duymak lazım.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Sacma...Burak zaten BJK'den yetisen bir oyuncu, Trabzon'a ne oluyorsa. Asil bagirip cagirmasi gereken BJK'dir. Trabzon oyuncuyu satin aldi ve saglam kontrat yapmadi. Burak ve Galatasaray'da bu firsati degerlendirip oyuncuyu kapti. Ne var yani bunda..? Trabzon'dan giden ilk oyuncu degil ve son olmayacakta. Kimler Kimler gitti...Fatih Tekke, Gokdeniz, Abdullah Ercan, Ogun, Selcuk, Umut...Burakta bunlardan biri. Trabzon'a ders olsun...bi daha kontratlarini saglam yapsinlar.

1|1
    0|0
  • olmaması gerekirdi,bir beşiktaslı olarak trabzon taraftarına bunu yakıstıramadım,ihanet eden gider TS u degerine toz kadar etkisi bile olmaz.

2|1
    0|0
  • trabzonu gram kadar sevmem ama bu konuda sonuna kadar haklı beşiktaşın fenerin kovduğu kimsenin yüzüne bakmadığı zamanda trabzon ona kapılarını açtı onu bu yerlere gelmesindeki başrolu oynadı ama sonunda bırakıp gitti

0|0
    1|0
    • +1 hemde galasaraya gitmiyorum diye ayrıldı ve galatasaraya gitti herşey planlıydı

• Bende tam tersi düşünüyorum bonus diye aldılar adamı adam 5 milyon avro kazandırıp gitti daha ne istiyorlar? Parayı veren düdüğü çalar..

• Trabzonspor taraftariyim ve tepkilere karsiyim futbol profesyonel bir oyun ustelik burak trabzonlu degil iki sene onceki sampiyonlugumuzda burak cok onemliydi hakkini odeyemeyiz

1|0
    0|0
  • Türkiye de hep aynı bu mesele hiç değişmez

bi futbolcuyu ölene kadar o takımda görmek istiyoruz

futbolumuzun gelişmemesinin pek çok sebebinden biri de bu

0|0
    0|0
  • bence çok anormal

sadri şener in kışkırması seyirciyi bu hale getirdi

trabzonsporo az fayda sağlamadı

tarihinde en çok parayı kazandırdı

artık bunlar aşılmalı bence

en güzeli yaptığı hizmetlerden dolayı

TEŞEKKÜR EDİLMELİYDİ

3|0
    0|0
  • Vaktinde bu tepkiyi Fatih Tekkeye, Gökdeniz Karadenize niye vermediler? Üstelik bir de onlar yabancı takımlara gitti ve üstüne üstelik batan gemiden kaçar gibi Trabzonspordan kaçtılar. Bence taraftarın tepki vereceği yer ts yönetimidir. Niye diye soracak olursanız selçuk ve burak transferlerinde ki yönetim hatasına bakın derim.

1|0
    0|0
  • abartılıydı.hele o ses bombasımıydı neydi o ne iş onu anlamadım.silah olsa vuracaklardı adamı.

3|1
    0|1
  • her oyuncu istedigi yere gitmekte özgürdür buna kimse karışamaz kimsenin haddine değildir

2|0
    0|0
  • trabzonlu olsam onu o stada sokmazdım. trabzon için ölürüm deyip de 1 sene geçmeden rakibe gitmek çok saçma

1|2
    4|2
    • tamam tepki olurda o kadarı bence fazlaydı

• burak'ın hareketlerini görmedin mi? maç boyu i*nelik yaptı.. aynı taraftar umut'u alkışladı; burak'ı yuhalarken...

• TRABZONLULAR TAMAMEN HAKLI BEN OLSAM BILEREK SAKATLAR FUTBOL HAYATI İLE OYNARDIM O KARAKTERSIZIN

1|2
    5|2
    • Türk futbolunda sen ve senin gibi zihniyetler oldukça arpa boyu yol alamayız.. Senin kardeşin olsaydı o Burak yine aynısını dermiydin acaba 2 dk insan taklidi yapsanız keşke..

• haklı ıhanet eden bızden degıldır

1|2
    3|1
  • haklı falan değil ler bence tamamen laz aklı işte

1|0
    0|0
  • biraz burak çok itici tip

0|0
    0|0
    • bu soruya bu kadar alakasız bir cevabıda ancak bir fb li verirdi heralde şaşırmadım

• kes lan sana sormadım anlamı diye baransu çocuğu

• gayet normal :) herkez nasil davranmasi gerekiyorsa ona o hakki veriyoruz :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...