Unutkanlığımın sınırlarını zorluyorum..

bi an geliyor öyle bi unutuyorum ki en iyi bildiğim kişiyi.. ismini unutuyorum.. tel numarası hayatta aklımda tutamam.. yoğurt mayası için annem yollardı yan komşuya ordan bağırırdım ne isteyecektm diye :s o kadar unutkanım mutfağa gidip ne alacaktım diye düşünüyorum.. sizde unutur musunuz ?

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• ben bunu bi psikoloğa sormuştum unutkanlık diye bişey yok sadece yeterince önemsemiyorsun demişti ama hala arada anahtar o tarz şeyleri unutabılıorum bence bi çaresi yok onun biraz daha dikkatli olmaya çalış beynine tam komut vermeden bi olayı tam anlamadan hareket etme yoksa unutuosun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Allahimmmm ayni ben vallahi çok uyuz bi durum 2 dk önce söyleneni unutuyorum.. 10 kere gittigim yolu yine unutuyorum hayatimi mahvetti unutkanligim:)

1|0
    0|0
  • bigün kendimi de biyerde unutacagım. durum onu gösteriyor :D

şöyle bir örnek vereyim. arkadaşım arabayı tamire verecekti. sen beni takip et arabayı bırakalım sen de beni alırsın gideriz dedi tamam dedim. adamı takip ederken dalmışım. eve vardıgımda aradı. herifi unutmusum tamircide :D gittim aldım artık :D

0|0
    0|0
  • ben cok unutuyordum ama simdilerde daha iyiym 200 gram bal ve 75 gram cörek otu karsıtır ve her sabah bi çay kasıgı ye aç karnına ıkı haftaya kalmadan coculcek sorunun emın ol

1|0
    0|0
  • b12 ve balık yağ kullan bununla birlikte unutkanlık sebebi şu da olabilir...

eğer yapacak bir şey yoksa, kafan bir şeylerle meşgul değilse, bir yerden sonra beynin de tembellik oluyor diyebilirim... bundan dolayı da unutkan olabilirsin... ama b12 ve balık yağ, çinko almalısın ...

0|0
    0|0
  • hayır öyle bir kötü huyum yoktur moralim bozuk olduğunda unuturum sadece...

1|0
    0|0
  • yok artık o kadar da unutkansan beyninin yarısı yanmış senin. yoğurt mayasını da unutmak daha neler...

0|0
    0|0
  • ben unuttugumda arkadaslarım ayakta işeme derdi fakat ben sana boyle tavsıyede bulunamam ne yazıkkı allaah sıfa versın :D

0|0
    0|0
  • B12 vitamini al.

0|0
    0|0
  • mezar taslarını okuma unutkanlık yapar brde harama cok bakma oda unutkanlık yapar :)

0|0
    0|0
  • bende de var bu lanet :(

0|0
    0|0
  • bazen an geliyor fatura kesilecekken her gün sık çalıştığımız firmaların ismini unutuyorum. anahtarı bulamıyorum. aradığım eşyayı çok alakasız yerde buluyorum niye bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Çok p*rno izleme, hep ondan oluyor :(

1|0
    0|0
    • Öpüşmeli sahnelerde kanalı değiştiren bir tip bu.

• balık yağı dene

0|0
    0|0
  • Ben 10 20 yıl öncesini hatırla de hatırlarım ama

isim unutkanlığı var.

0|0
    0|0

• B12 vitamini ve 1000mg balık yağı kullanmalısın

0|0
    0|0
  • Bacım bu Türkan Şoray Pozlarının süslediği Filiz Akın Gülüşleriyle olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • Benide unuttun :((

0|0
    0|0
  • Havuç Ye Panpa.Unutkanlığa İyi Geliyor.

0|0
    0|0
  • Elimde ki kalemi bıraz once bir saat boyunca aradım sanırım yeterlidir :))

0|0
    0|0
  • O kdr fazla değil yani :))

0|0
    0|0
  • biz de unuturuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende unutkanımda bu kadar değil, doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Eğer ileri boyuttaysa bence doktora git. Benim kuzenim daha 9 yaşında ama unutkanlığından dolayı B12 ilacı kullanıyor. Ama küçük şeylerse stres beyin yorgunluğu kafanın dolu olması vb. etken sebepler tabi..

0|0
    0|0
  • Dinlememekten oluyor bu bende oyleyim ama isim falan unutmak bir cok seyi ayni anda dusunuyorsan. balik ye biraz olmadi doktora git :)

0|0
    0|0
  • kafanın içindeki düşüncelerin yoğunlugundan kaynaklanıyor...bende de olur bu ..3 kez kapıyı kilitledim mi diye yataktan kalkıp bakmıslığım vardır:))

0|0
    0|0
  • bnde cok unutkanmdır

0|0
    0|0
  • İşerken çişine bakma.

0|2
    0|1
  • Aynı anda 8475834893 tane şeyi bir arada düşünmekten kaçınmalısın. Ondan oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...