İzmir Bornova Küçükparktaki kızlara sesleniyorum

Merhaba İzmir'e yeni taşındım her hafta sonu İzmir'in farklı yerini gezip keşfediyorum bu hafta sonu Bornova Küçükparktaydım etraf öğrenci kaynıyordu kızlar da Allah için İzmir'e ayak uydurmuşlar :) ama İzmir kızlarının tüm gariplikleri üstlerine sinmiş kendilerini bir şey sanıyorlar ben tüm Dünyayı dolaştım (Kuzey Ülkeler Dahil!) Türk kızları iyisiniz hoşsunuz ama yüksekten uçmayın Dünya ortalamasının altındasınız evet soruyorum şimdi nedir sizin derdiniz ne sanıyorsunuz kendinizi ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 3 apaçi tarafından şımartıldıkları için böyle oluyo maalesef kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannediyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İzmir kızları diye birşeyi kim icat etti yok öyle birşeyi ...boy olarak ortalama altı kilo olarak ortalama üstü çoğu kız bu imajı ancak aklımız kullanarak değiştirebiliriz ilerde hepimiz yaşlanacağız ve geriye dönüp baktığımızda yaptııklarımız attığımız adımlar kalacak gençliğimizden boşverin güzelliği akla bakın akla

0|1
    0|0
  • Herkes bir değildir sen rast gelmişsindir öylelerine hı bide şöyle bir şey var genelde Türk ahlakına göre yetiştirildiğimiz için yabancılar gibi çabuk muhabbet veya sulu şakalara gelmeyiz-benim görüşüm- bundan dolayıda herkesle karşılaştırma yapılamayız... aslında bu konuya verilebilecek bir çok cevapta vardır yok değil ama apaçi değilde anne baba sevgisiyle büyüdüğümüz ve değer gördüğümüz için diğer ülkelerde çocuklarıyla aralarındaki sınır mesafesini koruyamayanlar gibi olmayıp çizgiyi aşmamamız da aile tarafından verilen değeri gösteriyor buda öz güven veriyor ki yabancı ülkelerde yoksa bizim sorunumuz değil .d asıl onlara sormak gerekir..

0|0
    0|0
    • Ama sulu bir şekilde yaklaşmıyoruz ki belki gerçekten arkadaş olmak istemişizdir belki aşık olduk yani olamaz mı

• sen nasıl tepki verirsin mesela nasıl yanaşmam gerek sana mesela aynı mekanda olsak

• orası ızmır . Oranın kızlarına sor bence

0|1
    0|2
  • Kaçııııııııııın :(

0|0
    0|1
  • güzeller havalı olur arkadasım:)

0|0
    0|1
  • aynen bende küçükparkın orta oturuyom hepsi havalı (fazla fazlla)

0|1
    0|3
    • sen onlardan değilsin yani :)

• abin takılıyor herhalde bildiğine göre :D şaka bir yana ortamda birşey yokta kızlar garip hem hepsi bakıyor hem de konuşmaya gelince teşekkürler diyorlar(mış) yani ben denemedim de zaten denemem arkadaşlarım söyledi sen aldırma hepsi yiyecek gibi bakar sonra da tersler diye garip ne sanıyorlarsa kendilerini :)

• orada çalısıyor :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Bn bi iMrli olarak izmieli kzlari iyi tanirim emin ol oblar gercek izmrli degldir izmir kizlari gel ve mutavazi olr iskandinav veya baska ulke kiLarina bnEmez kardes sn bosver oblara bakma onlarda disatdan gelen kendini bi bok sanan cakma izmirliler

0|1
    0|0
  • İzmir'e hoşgeldin kardeşim çekecegin ve anlayamayacagın daha cok şey var :D

0|1
    0|0
    • kendimiz yapıp kendimiz buluyoruz aramızda kendini dizginleyemeyen apaçiler olmasa ingiltereye döner burası kızlar yapışır işte bu ülkede imkansız :) unutmamak lazım onlarında bize ihtiyacı var :)

• Adı üstünde türk kızı ne bekliyorsun anında kucağına atlamasını mı ? ağır bir örnek olacak ama türk hayat kadını bile naz yapıyor

1|1
    0|0
  • cewap werin çabuk .p

0|0
    0|1
  • havalar orda baya sıcak :D

0|0
    0|1
  • sana katılıyorum sonuna kadar. sırf bu yuzden tam 2 buçuk yıldır sevgilim yok sadece bir kere konuşmayı denedim çok fazla uçtu bende bıraktım çok saçma geldi. inan türk kızlarından soğudum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...