Arkadaşlar aranizda fitnees yapan varmı?

Merak ettiğim birşey vardı. Fitneeste ne kadar zamanda karın kası oluşur ya da sıkılasir merak ediyordum. Bu konuda bana bilgi verirseniz çok memnun olurum..

Güncellemeler:
Rica ederim genç👍😜

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba,
    Profesyonel olarak fitness antrenörlüğü yapıyorum. Erkeklerde düz bir karında gerçek anlamda bir karın kası çıkartmak ortalama 5 ay sürer bayanlarda ise kas gelişimi daha yavaş olduğu için bu süre biraz daha uzar fakat bu kişiden kişiye değişen bir şey. Herkesin vücudu bir değil, herkesin metabolizma sistemi farklı çalışıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Karın kası oluşumundan kastınız ne acaba? 3 ayda 4 tane rahatlıkla oluşur 6 tanesinin görünümü içinde halk arasında baklava diye tabir edilir 6 ayda rahat yoksa 1 ayda falan olmaz bu işler hayallere kapılmanın manası yok tatil için hiç yok. Ortalık sap dolu yüz versen sayısız tanesi sıraya girer zaten.

0|0
    0|0
  • karın kası her insanda vardır
    Lakin vücut yağ oranınız yüksek ise % 12 % 10 üzerinde ise görünmez ve siz diğer görüntüye göbek dersiniz eğer düzenli beslenme ve iyi bir antreman programı uygular iseniz en fazla 3 ay içerisinde gayet iyi güzel görünümlü kaslara sahip olabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Ya kimisi 3 ay diyor kimisi 1 yıl diyor kime inanayim simdik

• İnş yaa bana iyi motive oldu sağol👍

• rica ederim :)

• Karın kasları üzerinde yağ tabakası olduğundan gizlidir.. fakat düzgün bir kardiyo çalışması, karın egzersizleri ve diyet programıyla kısa zamanda çıkabilir.. bölgesel zayıflama diye birşey yoktur.. vücutta yağın fazlası nerdeyse ilk olarak o bölgeler yağ yakar.. sana tavsiyem şu.. diyet programında protein kaynaklı ve bol su ile olsun... özellikle karın egzersizlerini yaparken o bölgeyi hissederek çalış, hareketi doğru yapamazsan karın bölgesini yakamazsın.

0|0
    0|0
  • Insanity workout ya da Insanıty Max 30 setini çalışır ve sette bahsedilen şekilde beslenirseniz, 60 Gün !

0|0
    0|0
  • 3 ayda beslenmene dikkat eder ve göbek bölgede yağ tabakası inceyse. Çok güzel şekillenir belirir.

0|0
    0|0
  • Sabır gerek hafif göbek varsa daha uzun surebılır ama bır bır bucuk aya belırgınlesmeye baslar hafıften..

0|0
    0|0
  • Bu tamamen yaşam tarzınla alakalı.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir bu. öncelikle yağ oranı önemli uyguladığı program ve yaptığı cardio önemli, alt yapı önemli standart olarak 3-4 ayda belirginleşmeye gelişim göstermeye başlar diyet önemli en kolay yağlanan bölgedir

0|0
    0|0
  • Vücuttaki yag oranına bağlı. Beslenme düzgün olmadıktan sonra 1 yıl spor yapsa yine olmaz.

0|0
    0|0
  • en az 7 8 ay hatta 1 seneyide geçer fit olabilmek ve karın kası :D :D

0|0
    0|0
  • Karın kası her insanda olan bisey karbonhidarati azalttgn takdirde 10 15 gün arasnda degisimi farkedersn ufak ufakta mekik cek sadece hepsi bu

0|0
    0|0
  • http://i.imgur.com/6TGxKXz.jpg bende böle olmak için kaç yıl ugraşmam gerek

0|0
    0|0
  • karın kası için en az 1 yıl ve takviye ilacları

0|0
    0|0
  • 3 4 ay saglam çalışma sonuca ulaştırır.

0|0
    0|0
  • şınav ve mekik çekiceksin

0|0
    0|0
  • Rahat 6 ay ama beslenme yuzde 70 bu iste

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme sporu yapıyorum birde herkes hata yapabilir ozur dilerim.

0|0
    0|0
  • Gidiorumda 1ay oldu daa

0|0
    0|0
  • tamamen beslenme baglı ve spordaki düzene baglı

0|0
    0|0
  • karın kası en zor olan kaslardan biridir kilolu birine hemen hemen hiç olmaz kişinin vücuduna bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...