Sporla ilgilenenler?

Spora salonuna gitmeyi düşünüyorum fazlalığım yok 1.68 boy-55 kilodayım fakat sıkılaşmak, daha zinde hissetmek için gitmek istiyorum. Ama şöyle bir sorunum var göğüslerim zaten küçük 75b spor yapınca daha da kuculecek diye korkmuyorum değil mesela haftada kaç gün gitsem hangi hareketlere ağırlık versem ya da vermesem bilgilendirir misiniz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Siklasmak iyi olur fakat şu an ki göğüs şeklin nasıl o önemli küçülmed3n ziyade göğüs hareketlerinde göğüslerin siklasicak daha iri, dik, sert bir görünüme sahip olur ( halk arasında füze gibi ) korkma zaten düzenli beslenme den dolayı alacağın çinko takviyesi goguslerinin büyümesine de yardımcı olur

0|0
    0|0
    • Peki beslenme düzenini nasıl ayarlayacağım ben hiç bir bilgim yok

• Hergün aynı saatlerde beslenme günde 3 öğün Extra ara öğünlerde atistirmaliklar tabi birde fiziki yapın önemli şu an zayıf sin sporda daha çok zayiflayabilirsin o yüzden karbonhidrat hatta hafif yağlı yiyeceklerle beslenmen gerekebilir tabi bunlar uzun konular takip edilmesi gerek devamli 2 cevap ile yapılacak çalışmalar değil bunlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• bacak hareketlerine yoğunlaş

0|0
    0|0
  • bence gitmelisin öyle düsünme ben yardımcı olmaya calısırım sana mesaj yaz hangi hareketleri yapman gerektiğni söyleyim sana uzun uzun

0|0
    0|0
  • Göğüs calisma o zaman sıkılaşıp küçükmesin bıngıl bıngıl kalsınlar 😉

0|0
    0|0
  • evet maaleseff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...