Galatasaray-Fenerbahçe rekabetinde psikolojik üstünlük kimde ?

Demin tvde böye bir soruya denk geldim. sporla pek alakam yok ama sizce kimde?

Not: Memleketim karabük- taraftarı oldugum klüp galatasaray.

Güncellemeler:
Dikkat ediyorumda Fenevbahze taraftarları Biz sizi 6-0 yendik diyor. ee başka ? bizde beşiktaşı 6-0 yendik ama adamların gözüne sokuyormuyuz ? link ne dersek diyelim siz papagan gibi 6-0 ı tekrarlıyorsunuz :) neyse isterseniz her türlü üstünlük sizde olsun. ama bunu sadece siz biliyorsunuz :) bizim için DÜNYA bilmesi önemli ;)

0|0
10|39

En İyi Kız Görüşü

• Bu aralar hep hemşerilerimi görüyorum buralarda :D Karabük'lüyüm :D

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• gsde çünki destekçisi benim

3|3
    0|2
  • biz aynı kaderi paylaştığımız için tabiki sende galatasaray ı seçiyosun canım benim ehehe :D ama son dönemlerde gerçekten galatasaray hakim tabiki canım takımım <3 =D

1|1
    0|0
  • Galatasaray taraftarları takımlarına çok destek sağlıyor, tribünlerde görüyoruz zaten. Galatasaray :)

0|1
    0|0
  • onların stadında şampiyonluk kupası kaldırdık daha neyn psikolojik üstnlüğünü kuralım.. tabiki GS !

1|1
    0|0
  • Galatasaray da çünkü son yıllarda derbilerde üstüklük sağlıyo..

2|2
    0|5
    • son yıllar derken 1 yıldan bahsediyorsun heralde

• yok son yıllar derken son 6 maçtan bahsediyo , 6 maç 3 galibiyet , 2 beraberlik , 1 mağlubiyet ... ama siz bizi 6 - 0 yendiniz dimi ? :D iyi geceler

• cimboooooommmm

• 7-1 unutuyorlar ama 6-0ı unutmuyorlar :D

0|1
    0|0
    • 7-0 dı o :D 9 kişiyle 7-0 :D ama kanıtımız olmadıgı için zaten olsa bile biz onlar gibi her seferinde gözlerine sokmayız.

• o maç doğru değildi hatırladığıma göre :D

• yanlış hatırlıyorsun o zaman :) eee insanlar acılarını unutmak ister sizde haklısın tabikii

• Tabiki GALATASARAY

1|1
    0|0
  • Gaalatasaray daha üstün :D zaten üstün olmasını fb nin sürekli 6-0 dan bahsetmesine bağlayabiliriz . fb nin başka kullanacağı bi başarısı yok gariban takımı bununla övünüo işte :D GS AŞKTIR VE TEK BÜYÜKTÜR . BAŞARILARIDA BÜYÜKTÜR ...

1|1
    1|1
  • Fenerbahçeyi 6-0 yenemediğiniz sürece psikolojik üstünlük tabii ki Fenerbahçe de olur

0|0
    2|1
    • aziz yıldırım konuşuyor

• :D Ben onun söyledikleri hoşuma gitmişti yazdım yoksa ben hangi takımı tutuyosam psikolojik üstünlük o takımdadır ve o takım daima Fenerbahçedir.

Erkekler Ne Diyor 39

• fenerle galatasaray karşılaştırmasını her zaman yadırgamışımdır.birisi avrupa takımı diğeri anadolu takımı :/ siklet farkı var yani.istersen 10-0 yen avrupada sıfır çekmişsin bu neyin kafası hacı :D

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeliyim ama onun için söylemiyorum.Bence Fenerbahçede.. Eğer gs de yıllarca üst üste galibiyet alsn araya 6-0 lar 4-1 4-0 lar katsın ancak öyle gsye geçer.. son 1 senedeki başarısı psikolojik üstünlük sayılmaz.. Bence objektif futbol yorumlayanlar bunu böyle söyler.. Gslilerin son 1-2 yıldaki psikolojik üstnlük saydıkları şey başka bişeydir.

0|1
    0|1
  • Fenerde. Cünkü kendi sahasında yenilmeyen Fener

gs kendi sahasında kac kere yenildi. hatta aslantepenin acılısında bile

0|1
    0|1
  • bi Galatasaraylı olarak her zaman içerde ve dışarda maç başlamadan o dediğiniz psikolojik üstünlük fenerbahçededir diyorum. öyle kısa vadede kolay kolay değişebilecek bi şey değil bikere 13 senelik kadıköy farkı var aramızda, ama onlar içerde bazen gs'yi yenebiliyorlar.

ama 2012 için konuşursak ve 6 maç için bakarsak biz daha iyiyiz, aksini iddia eden varsa zaten dağılsın, yüzüme karşı geçip aksini iddia etmekte ısrar eden dallamaların kafalarını ise duvara vururum. 2013 içinde daha belli değil bakıp göreceğiz.

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak açıkçası fenere psikolojik üstünlük falan hiç umurumda bile değil

bu sene şampiyonlar liginde gidebildiğimiz kadar gitmek (schalkeye elensek bile bu sene için başarılıyız), takımı eskiden olduğu gibi şampiyonlar liginin sürekli katılan takımlarından biri haline getirmek... 5 senede 5 kere de katılıp, en kötüsü 3-4 ünde gruplardan çıkmak...

büyük takımlar kupa başarıları ile, küçük takımlar ise büyük takımlara karşı maçlardaki başarıları ile övünür... bir Galatasaray taraftarı olarak takımımın bu tip şeyler ile övünmesini asla kabul edemem.

fenerbahçeli arkadaşlarım da kalkıp 6-0 yenin diyeceğine, keşke bu sene uefa kupasını kazanmayı gerçek bir hedef olaray koyabilse idi önüne...

0|0
    0|0
  • fenevbahçe arenada şampiyonluk kutlamadığı sürece, biz rekabet etmiyoruz kendileriyle. konuşsun dursunlar ;)

0|1
    0|0
  • son 2 yıldır fenerbahçe karşımıza çıkmaya korkar oldu. kesinlikle galatasarayda artık üstünlük. bugün kadıköyde oynayalım, yine yeneriz o derece

0|1
    0|0
  • Bence son 2 yıldır Galatasarayda :)

0|1
    0|0
  • bence güzelim karabük spor varken galatasaray taraf olma. hatta fenere geçirdi geçen hafta mis gibi kulüp

0|1
    0|0
  • Arenada gs de

Kadıköyde fb de

0|0
    0|1
  • abi 6-0 diyen görmedim ben kac yıldır.

ama son 10 yılda gsnin fenere karsı kac mac kazandıgına bakarsanız

hem psikolojik hemde gercek üstünlük kimde görürüsnüz

0|0
    0|0
  • anlaşılan telegolü izliyosun fenerbahçede üstünlük:)

0|2
    0|3
  • la pskolojik üstünlük nedir ya her maç ta futbolcular % 100 ünü sahaya yansıtıyolar yok böyle bi üstüblük daha formda veya şanslı olan takım kazanıyor öyle bi üstünlük söz konusu olsaydı geçen sene ki gs fb maçlarından sonra fenerbahçeli futbolcuların hepsi futbolu bırakırdı

0|0
    0|0
  • karabükspor da.ikisini de halletti.

0|2
    0|0
  • Artık o psikolojik üstünlüğü kırdık çoğu maçı biz alıyoruz yada berabere bitiyor kadıköyde bile son 3 maç berabere bitti ve üstün oynayan taraf bizdik o yüzden geçti o devirler :D

0|2
    0|0
  • değişiyor gün be gün

0|0
    0|0
  • yemişim psikolojisini.. her türlü gs

1|2
    0|1
  • Fenerbahçenin son 10 yılda istatistikte bir piskolojık ve sayısal anlamda üstünlüğü olmasına rağmen son 1.5 2 sene yapılan maçlarda gs nın ustunlugu söz konusu tabiki.

1|0
    0|0
  • siz bizi 6-0 yenmediğiniz sürece psikolojik üstünlük Fenerbahcemde olacak :D

0|0
    2|1
    • Biz sizi yensek bile bırak kalsın o piskolojik üstünlüğün sende :D bizde beşiktaşı 6-0 yendik ama gözlerine gözlerine sokmuyorsuz adamların. tabi sizin hep biz sizi 6-0 yendik amanız var :)

• Fener gs derbisi dünyanın sayılı derbilerinden biridir... BJK gs maçlarının öyle bi karizması yoktur... kabul edin biz sizi sizde bizi çekemiyosunuz... ve böyle farklı bi galibiyet kazanmışken heralde vurcaz yüzünüze

• 141- 118 bu herşeyi açıklıyor

0|0
    1|3
  • tabiki galatasaray

bir de bakarsınız bu sezon da 33. haftada saraçoğlunda alırız kupayı :D

1|0
    0|0
  • GS Bizi kadıköyde devirene kadar üstünlük FB'de...

0|0
    0|0
  • tabiki galatasarayda psikolojik ustunlukle hem feneri hem azizi hemde aykutu yıktık aksini tahmının eden varsa buyursun

0|0
    0|0
  • Son 2 sezondur bunu galatasaray kendi lehine cevirdi. Ondan önce fenerin ezici üstünlügü vardi.

0|0
    0|0
  • bu soru için henüz erken... lig sonunu beklemek lazım...

0|0
    0|0
  • Sorun belli bir dönemi kapsamadığına göre tabiki Fenerbahçede

0|0
    0|1
  • sizde sürekli bizim uefa kupamız var diyosunuz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'de tabi ki.

0|0
    0|0
  • Bizde dur:)