Allahından bulsun mu dersiniz intikam mı alırsınız?

arkadaşlar şöyle düşünün bir insanın hayatı sizin elleriniz de ne yaparsınız bırakayım Allahından bulsun mu dersiniz? İntikam mı alırsınız şöyle söyliyim bu kişi sizin canınızı çok yakmış bir kişi

Güncellemeler:
Tek bir şey arkadaşlar tek ama tek bir şey eğer bana veya aileme veya kariyer hayatıma engel olabilecek en ufak bir şey karşıma çıkarsa gereken neyse yapacağım hayatımın sonuna kadar da elimde ki delilleri saklicam
Şunu yaptı telefon konuşmaları mı dinleyiciyle dinledi

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• ya bırak gitsin. umursamamak en büyük intikamdır zaten. yüce adalet nasılsa tecelli edecektir. edip de bulmayan var mıdır?

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bos ver allaha havale et,allahindan bulsun,ne ekersen onu bicersin bu hayatta ettigini bulur herkez bu dunyada..

0|0
    0|0
    • İntikam alsam çok kötü şeyler olur ama genç yaşta çocuk vicdanım el vermiyor

• yaptigi cok yanlis evt, cok cirkince ,ne diyebilirim diycemi dedim aslinda ...kendin karar ver ama en dogru olani daha sonra uzulme .

• Anasına babasına acıyorum yapmicam böyle bir şey ama çevremden herhangi bir kişiye zarar verirse diye tüm her şeyi elim de tutucam

• eger benm elimdeyse gerekeni yaparım önce dilimle sonra elimle ... sokakta mı bulundum ben bu cefayı çekeyim

0|0
    0|0
  • İNTİKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMM

0|0
    0|0
  • imkanım varsa intikam yoksa Allahından bulsun

0|0
    0|0
    • Var imkanım yok değil

• Kesinlikle paylaşmam

• sen Allaha havale et bence

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum elinde suç unsuru olabilecek bir şeyler varsa ve kariyerine engel olacaksa bunu gerekli olan yerlere bildir...

ama sen gidip de tek başına karşılık falan verme ... olayı tam olarak bilemiyorum ama kariyerini tehdit edecek bir durum varsa gerekli yerleri bilgilendir ...

0|0
    0|0
  • canımı "gerçek anlamda yakmış" birisinin hayatı zaten benim elimde değil midir? aşk bunalımları vb gibi şeyler bu tanımıma girmez ..

0|0
    0|0
    • biri sana hakaret etse küfür kadar ne yapardın?

• sonuçta istediğin zaman gidip iki tokat yapıştırabilirsin kıza, veya bir şekilde rezil olmasını sağlayabilirsin .. bunlar çok kolay .. ama işte ilk cevabımda dediğim de bu .. gönül ilişkileri intikam almaya değmez .. hayatını en mutlu şekilde yaşaman bence en güzel intikamdır ..

• güncelleme: bunu ona da söyle .. benden uzak dur, hayatıma müdahale etme bana yeter de .. buna rağmen seninle uğraşırsa o zaman tabi ki senin de onunla uğraşman normal olacaktır .. duygusal davranıp ani karar da verme ..

• Boş ver gitsin kardeşim.. Sen ondan intikam alsan ne olacak , senin yaranın sancısı dinecek mi ?

Allah bilir ne yapacağını merak etme ...intikam almaya kalkışarak onun seviyesine inme ...

0|0
    0|0
    • biri sana hiç haketmediğin sözler söylese seni küçümsemeye çalışsa ne yaparsın

• o an karşılık verebiliyorsam veririm , o sinirle , ama sonradan uğraşmam intikam diye ... en yakın dostum sandığım adamın en zor günümde beni yalnız bırakması, yardımına ihtiyaç duyduğum anda ve bunu ona mesaj olarak bile atıp da mesajımı gördüğü halde cevap vermemesi, ve sonrasında hiçbirşey olmamış gibi davranması en büyük hakaretti... şimdi kendisi kaybetti... kardeşilik yok artık ... birşey de yapmadım , ters birşey de söylemedim... ama arayıp sormam daha ... allah bilsin derim ...

• büyüklük sende kalsın o bana bunu yaptı bende ona bunu yapayım deme intikamcı olma ondan farkın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...