Evlilikten feci şekilde soğudum...

Arkadaşlar 3 senelik kız arkadaşımdan bugün hiç beklemediğim hareketler gözlemledim.Evlenmeyi planlıyoduk ama hepsini askıya aldım bugün.Bir başka arkadaşım ve onun sevgilisi ile biz bir yerde oturuyorduk 4 kişi.Kız arkadaşım onun en yakın arkadaşının sevgilisiyle klikleşmeye başladığını farkettim sanki aralarında hiç bilmediğim bir şeyler vardı.Çok sıcak davrandılar birbirlerine.Ne yapmalıyım arkadaşlar?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanmakta haklısın... git konuş üstüne git ne olduğunu tam bi öğren

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok be ya sadece arkadaşlardır belki:S Ayrıca çocuk en yakın arkadaşının sevgilisi,öyle şey olur mu? Ama soğumakta haklısın,erkeklerle biraz mesafe olmalı,hele bi de evlenecekse yakın zamanda.

0|0
    0|0
    • ya birde sogumakta haklısın demişşsiinn.. ateşe körükle gidiosun resmen..

• KURUNTUDAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR EMİN OL

0|0
    0|0
    • ama çok kötüydü.Şu an kendimi cok kötü hissediyorum.O bakışlar gözümün önünden gitmiyor

• Anlıyorum seni benimde 6 yıllık bi ilişkim var evet yanlış anlaşılabiliyor benimde farkında olmadan onun arkadaşlarıyla samimi tavırlarım olmuş ama gelip konuştu eminimki yoktur öyle bişey konuşmalısın bence

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç bir şey yapma..

Bırak, gidecekse şimdi gitsin.

Giderse, şimdi kurtulman daha sağlıklı olur..

Evlendikten sonra daha püsküllü olur yoksa bu muhabbet..

Delirirsin..

0|0
    0|0
  • düşündüklerini ona söylemelisin yoksa bu kuruntu seni için için yer ayrıca dier erkek arkadasın sevgiliside varmış ne olabilirki

0|0
    0|0
    • O kız da belki farketmiştir sevgilisinin benim kız arkadaşımla kesiştiğini.Şimdi konuşsam trip yapacak küsecek

• sen kızmadan yada laf atmadan diyeceklerini güzelce anlat neden öyle davrandıgını sor içinde kalırsa daha berbat olur

• sen kıskanmışsın belliki ama düşüncelerini direk ona söyleyerek kendisine çeki düzen vermesini istemelisin bence

0|0
    0|0
  • adam haklı beyler.ne o öyle sıkı fıkı muhabbet asker arkadaşı gibi.en iyisini düşünmüşün müdür biraz daha bekle evlilik için.

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum.Evlilikte de böyle olursa ne yapacam ben:S

• çok sağol usta aynen dediklerini yapacam

• sende sağol.

• Kendisine sordunuz mu bu hissinizi.

0|0
    0|0
  • Bir mazileri var mı acaba ikisinin

0|0
    0|0
  • Kıçına tekmeyi bas gitsin, sana kız mı yok