Dönüyor mu tripli eski sevgili?

Olaylı bir şekilde ayrıldığın eski sevgiliyle tekrar başlarsın bir şekilde. Kötü hatıralar pek gelmez aklına, daha çok yaşanan güzellikleri hatırlarsın. Eskiden yaptığınız hataları tekrarlamamak için elinden geleni yapacağına söz verirsin kendi kendine, onun da senin gibi düşündüğünden eminsindir. Seni en zor günlerinde yalnız bırakmasını bile unutursun. Bir umut, tekrar başlarsın ama yürümez. Başlangıçta eskisinden bile mutlu olursunuz-olduğunuzu zannedersiniz. ama gün geçtikçe eskiye dönüş başlar.

Bazı şeyler sadece #aşkla açıklanabilir. q7 ile Beşiktaş taraftarı (çok büyük bir bölümü) arasında bir aşk olduğu kesin.

insan aşık olduğu kişinin triplerine de, üzmesine de, sevmesine sevindirmesine de razıdır.

Dönüyor mu tripli eski sevgili?

Bir de #şov yapıyor diyenler için istatistik bilgisi verelim;

oynadığı maç 73

attığı gol 15

asist 28

73 maçta 43 gole direkt etki eden kanat oyuncusunu beğenmeyenler var aramızda.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu Fikret Orman madem Q7 yi geri alacakti neden zamaninda kadro dışı bırakıp adami kovdu ben bunu anlayamiyorum. Belki gectigimiz sezonlarda quaresma olsaydi Bjk birkaç derbi kazanacakti veya Şampiyon olacakti.
    Sonucta Bjkde Q7nin alternatifi olarak Robben yok ya da Sneijder yok zaten bazi takimlarin butcesi sinirli
    Bence yönetim taraftardan bir özür dilemedir. Ayrica ben Q7nin Bjkde kötü oynadiginida düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • Niye yolladınız niye aldınız muhabbeti yapılıyor
      Tüpçü yillik 3.5 verirken Fiko 2.5 verdi adam kabul etmedi
      Şimdi 1.6 ya geliyor. Kulüp menfaatine uygun

Fiko kimseyi kovmadi hakaret etmedi , renkli basın yazdı çizdi
      Sence ahlaksız dediği bir oyuncuya 2 yıllık 2.5 milyon euroluk teklif yaparmiydi

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• en azından takıma bir hava katacagı kesin hemso
    bazı oyuncular böledir
    mesala Cimbomda Hagi vardı öyle:)

Aslında Drogba yeniden gelse fena olmazdı

0|0
    0|0
  • hoşgeldin iki gözüm))))

0|0
    0|0
  • Nasılki Vanpersie ve naninin transfer edilmesine sevindiysem sizinde quaresmayı aldığınıza o kadar sevindim artık bıktık kalas oyunculardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...