Öğretmen öğrenci ilişkisi.

Lise son sınıf öğrncisiyim sayısal okuyorum. Okulumuzda elektrik bölümün derslerine giren bi öğretmen var bundan 8 ay önce bizm boş bi dersimze girmişti ben lise 3 e giderkn o gün hep bana bakıyrdu sonra tenefüslerde feln konuşuyrdk bana matematkte anlamdığm konuları anlatyrdu neyse sevgili oldu 6 ay geçti aradan ben dün ayrılmak istediğimi söyledim olmaz ayrılamazsın felan dedi ağladı ben nasıl ayrılabilirim okulda felan duyulur diye çok korkuyorum.

Güncellemeler:
Ergenlik yada onla bunla alakası yok şu cevapları veren bi çok insandan daha olgunum yaşam biçimim yaşadıklarım geçmişim vs. kendi yaptığım şeyi savunucak değilim. Ama ben size beni eleştirin yada yaptığım doğru mu yanlış mı diye bişey demedim soruma cevap vermiceksnz boşuna kalabalık yapmayın.

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• eee bu yaşlarda aşkla çarşafı karıştırısınız hep olacağı bıdır işte ...madem aşkına sahip çıkamıycaktın en başından bu duruma müsade etmeyecektin yok şimdi okulda duyulursa ne yaparım falan filan ne yapıcaksın bişi yok sevginin arkasına duracaksın duyulursada duyulsun sevgiyi aşkı millete göremi yaşıyacaksınız hep neyin kafası bu sizin gibi ergenlerde ya ...o zaman böyle evcilik oyunlarına kalkışmıyacaksın ..

birde erkekler sevgiyi sahiplenmez derler siz kız milleti yokmu işiniz gücünüz oyun oynamak ...!

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Mili eğitime şikayet et,hatta mükünse konuşmalarınızı da kaydet delil olsun, yaz dilekçende korkuyorum ailem çevrem duyarsa diye tehdit ediyor falan da yaz. sen bitireceksin başkasına yavşayacak itoğluit

0|0
    0|0
  • bildiğin cure ya olay

1|0
    0|0
  • atarlandı ergen :D

4|2
    2|0
  • fazla yüz verme ona.. nasıl olsa okullar kapanacak komple iletişimi keseceksin. hatta şimdiden gidip numaralarını falan değiştir. merak etme o da gelip okulda seni afişe edemez , beni terketti diye. çünkü bir daha öğretmenlik yapamaz...

dediğim gibi yavaş yavaş iletişimini kes, sakin ol... elinden geldiğince görüşme okul dışında ...

0|0
    0|0
  • duyulmasından korkma bişey yapamaz.duyulursa öğretmenliği yanar.bu arada en iğrenç ilişki tarzıdır öğretmen-ogrenci ilişkisi

0|0
    0|0
  • başlamadan önce düşünmekte fayda vardı..

1|0
    1|0
  • Ergenlerden Nefret Ederim.Neden mi ? Çünkü Hep Buna Benzer Sorunları Olur..

1|2
    1|0
  • ya işinmi yok senin öğrenciliğinizi bilin

o öğretmen de ne karaktersızmiş aileler çocuklarını gonderiyor okula olaylara bak yaa

0|1
    1|0
  • Ah be Mahmut Hoca...

Çok yaşanmaz bir yer oldu bu hayat be.. Valla.. :/

1|0
    0|0
  • Sacmalamalardan secmeler.

1|0
    1|0
  • güzellikle hallet onu da üzme aşka inanmış ne yapsın gariban elindemi bu duyguya hakim olamamak

0|0
    0|0
  • onu incitmeden hallet ama kimseler duymasın

0|0
    0|0
  • o nasıl bir şerefsizmiş ya? sende nasıl bir abaza.

0|0
    1|0
    • Abazalıkla ilgisi olduğunu düşünmüyorum aramzdı 8 yaş var zaten

• bende lisedeyken abazalığım yüzünden rehber hocamda kalmıstım bir gece. sadece bir gece ne oldysa oldu birdaha konusunu acmadık. neyse aylar sonra cıktı karsıma ortalık karıstı kötü günler yasadım. sen bide direk sevgili olmususn sen b*ku yemişsin.

• cinsellik felan yaşamadım. Bu yüzden başım ağrımaz ama işte sevgili olayı ağrıtırsa onu bilemem tabi söylerse tehdit etti ama ne kdar gerçekci bilemm

• bir şey olmaz merak etme.totosu yemez duyurmaya.meslek hayatı biter.

0|0
    0|0
  • Yok Artık Ali Sami... Neler Dönüyor Ortalıkta...

0|0
    1|0
  • o seni vurur bence ayrılırsan

0|0
    0|0
  • Hiç mi kafanız çalışmıyor ikiz dingiller sizi

2|2
    1|0
  • Kizlarimizi okulda boyle o* cocuklarina mi teslim ediyoruz ne gunlere geldik ya birde marifet gibi burada anlatiyorsun pisliginizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin gönlün yoksa hiç düşünme ayrıl.Öyle tehditle ilişki olmaz.Sen korkacağın o korksun.

0|0
    0|0
  • Merak etme duyulmaz. Duyurmaya kalkarsa kendi öğretmenliği de yanar. Bunu da göze alamaz.

0|0
    0|0
    • Çünkü beni bu konuyla tehdit etti bu yüzden ayrılmaktan vazgeçtim.

• kendi öğretmenliğini yakmayı göze alıyorsa yaksın. Korkutmuş seni göze alamaz böyle bişeyi. Seni tehdit ederek senle beraber olan bi insanla bi saniye bile fazladan geçirme derim. Hiçbişey yapamaz gör bak. Senin korkundan faydalanıyor sadece. Böyle bişeyin ortaya çıktığını farzedelim ki kesinlikle diyorum asla böyle bişeye cesaret edemez.. Bütün herkes onu suçlu görücektir senin yaşın küçük olduğu için. Çevren, ailen ve diğer herkes dahil olmak üzere. Ama emin olabilirsin deşifre edemiceğine.

• Çok teşekkür ederim.

• Ne tarz meslektaşlarım var böyle ya . Sadece tehdit sakın korkma kendini koru .

0|0
    0|0
  • Bir kimya hocası var oyhşş ama sadece ağzını açana kadar :( kepçük la bu :(

1|1
    2|0
  • cınsellık varsa bırakmaz

0|0
    0|0
    • Hayır cinsellik yok yani ilişkiye girme durumu felan yaşamadık.

• takılma sen ayrıl okulda duyulur olan senın gelecegıne olur onunkıde ıyı cesaretmıs cıdden

• teşekkür ederim.

Yükleniyor...