#RicardoQuaresma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gittiği zaman, daha doğrusu bin bir iftira ile gönderildiği zaman üzüldüğümüz aylarca geri gelsin dediğimiz #Q7 transferi olumlu sonuçlanmış. (Beşiktaşa imza atmadan inanmam orası ayrı)

Bu transfere nasıl bakıyorsunuz?
Yaka paça gönderdikleri binbir yalan iftira attıkları bu futbolcuyu neden aldılar?

Hani uygunsuz ve ayıp hareketleri var dile getirmeye utandıkları?
Hani Malzemecinin üzerine pislemişti?
Hani mevcut parasının arttırılmasını istemişti?

Bu transfer neden yapıldı? Beşiktaş taraftarı olarak bizlerin sesi kesilsin diye mi? Bu transferle iş yapamadıklarını, bir halttan anlamadıklarını ve tepki göstermememiz için en sevdiğimiz futbolcuyu transfer ettiklerini düşünüyorum.

Malum stad bitmedi, mayıs ayında bitecekti yetişmedi sezona yetişecekti yetişmedi, şimdi ikinci yarıya yetişecek diyorlar ama bence ona da yetişmeyecek.

Transfer gündemimiz de ortada, her sezon olduğu gibi yine bomba gibi bir transfer yapmadık, baktılar tepkimiz büyüyecek Quaresma'yı getirelim dediler..

Siz ne düşünüyorsunuz?

(Q7'nin gelmesinden son derece mutluyum o ayrı bir mesele)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu oyun karakterinde bir oyuncunun eksikliğini gittiğinden beridir çekiyoruz. Sonra yine ağlaşırız burada "derbilerde niye bu kadar mal oynuyoruz" diye derbi böyle oyuncularla kazanılır, geçen sene formamızı terleten oyuncularımızı rencide etmek istemem ama hiç birisi barça formasıyla üst düzey maçlara çıkamadı, bırak çıkmayı gidip uluslararası maçları tribünden bile izlemediler. Sonra seneye derbide van persie kaleyi bombalarken, nani kanadı otobana çevirirken olcayın komikliklerini izleriz yine. Geçen sene yediğimiz gollerdeki konsantrasyon ve tecrübe eksikliği, görmemişlik bari bu sezon olmasın, böyle klas bir adam takım arkadaşlarına da bir şeyler katar. işte bu yüzden quaresma tekrar gelsin.

0|1
    0|0
    • Yok yanlış anladınız. Benim lafım Quaresma'ya değil. Onu binbir yalanla gönderen Yönetimeydi aslında

• Renkli basın her zaman Beşiktaşa kuyu kazdı
      Tüpçü q7 ye yıllık 3.5 veriyordu F. Orman 2.5 verelim deyince adam kabul etmedi gitti
      Şimdi geldiği fiyat 1.6 yanı kulüp menfaatlerine uygun

Erkekler Ne Diyor 8

• iftira atmak gayb zina ve taharet önemlidir

0|2
    0|0
  • türk futbolu yöneticilerinde adamlığın a sı olmadığı için q7 gibiler çok çekti bu ülkede. ama yabancı sınırı kalktı artık herşey daha derli toplu olmak zorunda bence. bakalım... q7 çok değerli bir oyuncu. umarım başarılı olur

0|0
    0|0
  • Fikret ormanın giderken galatasaraya gitsin biraz da orayı karıştırsin dediği futbolcu. Ayrıca Türkiye de adam akıllı futbol da oynamadi. Nesine sevinirsiniz anlamıyorum.

0|0
    0|1
    • İftira derken bunları kastediyorum.

Kötü bir futbolcu değil de ondan. Bu gidiş ona ders olmuştur diye ümit ediyorum. Çünkü gittiği takımlarda bizim sevdiğimiz kadar sevilmedi. Şimdi daha iyi oynayacağını düşünüyorum.

• Iftira atıyor dedigin kendi başkanın?

Zaten bunu söyleyen ve tekrar getiren bir başkanın başkanlığı da sorgulanmasi gerekir Ayrıca bu futbolcuya çok umut bağlama derim ben. Yeni stad icin goz boyamak için yapılmış bir transfer. Sizin başkan afedersin ama cakallik yapıyo biraz. Ne demek istediğimi lig başlayınca anlarsın aslında şimdilik hayırlı olsun diyorum.

• Evet kendi başkanım. Memnun olmadığım bir başkan.

Aslında aynı şeylerden bahsediyoruz

• Böyle futbolcular Türkiye ye geliyor da biraz kalite geliyor.

0|0
    0|0
  • Rodolfo - q7 - mario gomezi alıyorsunuz iyi :D

0|0
    0|0
  • Baska çaresi mı kaldı.
    Bu arada bende Beşiktaşlıyım daha iyi olmamız lazım

0|0
    0|0
    • Bu yönetimle zor bu.. 4 yıldır beni deli ediyorlar. Aldığı kararlar, kararlı duramayışı Orman'ın.. Yok ya, zor iyi oluruz biz

• Sahamızda bitecek ama bir ise yaramayacağından korkuyorum 😄

• beşiktaş çöp gibi takım oldu zaten şenel güneşi elde tutarlarsa 2 3 sezon o takımı adam eder

0|0
    0|0
    • Tutmayız ki göndeririz iki sezon sonunda

• Şenol güneş trabzondayken bundan 3 4 sezon önce kaç futbolcuyu adam ettti şimdi hepsi başka takımda beşiktaşıda adam eder o :D

• Bjk düşmanı gibisiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...