Kaç kg'lik dambıl?

dambıl alıcam. yeni başlayan bir bayan için kaç kg'lik onerirsiniz ve uygun fıyata alabileceegim intermet sitesi var mı?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• fitness ile uğraşıcaksanız dambıl almayın paranız boşa gitmesin dambılla falan fit olucağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz :D :D :D

0|0
    0|0
    • Kollarini neyle calistirmayi onerirsin? ya da fitness'ta dumbell kullanilmadigi gibi bir acayip inanisa mi sahipsin?

• 7 senedir yapıyormuş. Git de başkalarını kekle. Cahilin önde gidenisin. 15-20 kiloyla çalışan bir bayan gördün mü sen? Bayanlar için 3-5kg uygundur. Yok 15 ve üstü tavsiye ediliyormuş bilmem neymiş. Herkes için kaldırabildiği maksimum ağırlık faydalıdır. 100 kilodan aşağı çalışmıyormuş. Biceps ve triceps'i 100 kilo ile çalışan insan yok dünyada allahın liselisi.

• DaYWaLkeRTR dostum yürü git kemik atan var mı sana evet 7 senedir yapıyorum var mı itirazın...

En İyi Kız Görüşü

• Canim cok zayifsan ve biraz kas gozuksun istersen agir calisman lazim senin ve en az 5 kilo. eger oyle bir derdim yok diyosan 2 2.5 yeterli. ama yerinde olsam bu ekle cikar setlerden alirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 10 kilogramlık ayarlanabilir dumbell seti almanı tavsiye ederim. Sabit ağırlıktansa zamanla güçleneceğinden ağırlığı arttırmanı göze alman gerekir.

0|0
    0|0
  • Takılıp sökülenden al ötekilerin bir fonksiyonu yok.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1,5 ve 2,5 al.
    İlerleyen zaman 5 alırsın.

0|0
    0|0
  • 10 ile başlamıştım ben

0|0
    0|0
  • 10 tl

0|0
    0|0
  • amaç kas yapmaksa parça eklenebilir dumbell seti al. zamanla ağırlık eklersin

0|0
    0|0
  • 2 fala yeter sana

0|0
    0|0
  • Güçlü bir bayansan 5 kg yok ben almim dersen 3 kg falan :)

0|0
    0|0
  • 2.5 kg yeter fazlasına gerek yok.

0|0
    0|0
  • 1 - 2 kg yeterli.. kas yapmak istemiorsan ağırlığı artırmaa

0|0
    0|1
  • 2 kg al

0|0
    0|0
  • 1 al kol için , göğüs calısırken 5 lazım olur

0|0
    0|0
  • 2.5 kg yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ağırlık elenip çıkarılabilir dambıllar var onlar çok iyi bak tavsiye ederim kendine göre ayarlarsın

0|1
    0|0
  • Beş iyidir.

0|0
    0|0
  • 2 3 kilo yeter

0|0
    0|0
  • Ben 5 kg başladım şu an baya kuvvetlendi kollarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...