Dışarıda kulaklıksız yüksek sesle şarkı dinleyenlere tepkiniz nasıl olurdu?

Dışarıda kulaklıksız yüksek sesle sizi rahatsız edecek şekilde kro şarkılar dinleyen kişilere nasıl bir tepki verirdiniz ?

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Bununla ilk karşılaştığımda çok şaşırmıştım..

Ya bakıyorum bakıyorum bir şey göremiyorum.. O ne ya dedim, adamın poposundan müzik çalıyor.. Hayyy krooo!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• telefonu alırken o kulaklıgı süs diye mi verdiler acaba gibisinden bakarım özellikle kötü kötü bakarım ki anlasın

0|1
    0|0
    • icinden de saydirimisin damla :)))

• ozellikle senin icin yapiyor olmasin belki de senin ilgini cekmeye calisiyordur

• yok be hiç zannetmiyorum cunku tanımıyorum kim oldugunu büyük bi ihtimal oda beni tanımıyordur

• link bunu yediresim geliyor

0|1
    0|0
  • yanimdan gecip gidiyorsa hicbir tepki vermem.

ama yanimda bekliyorsa (durak vs) kapatmasini isterim.

1|1
    0|0
  • İlgilenmem,yokmuş gibi.Tanımadığım biriyle neden ilgileneyim zaten?Dinlesin gitsin işte.

0|2
    0|0
  • rastlıyorum öylelerine..tepkim sürekli olumsuzdur..ağzıma geleni söylerim..

0|1
    0|0
  • Gorgusuz heryerde gorgusuzdur benim icin.

Ne turk sarki dinlediginin bir onemi yok.

0|1
    0|0
  • yüzümü ıyk ifadesine bürer geçer giderim

0|1
    0|0
  • İçimden kıro diyorum ve yanından geçip gidiyorum.

0|1
    0|0
    • avazin ciktigi kadar bagirrrrrr :)))))))))

• Yokk sokakta arıza çıkarmam kolay kolay.Bir an önce işimi yapıp eve dönme telaşında oluyorum genelde

• benim o mükemmel narin midemi bulandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar :D

0|1
    0|0
    • bizimde oyle malesef ki :(((

• sadece ilgi ve dikkat cekmek icin yapiyorlar kendilerinin uzerlene ancak nefret oklarini cekiyorlar bunun farkinda degiller

• maalesef değiller ama gün geçtikçe bu huyu benimseyen insan nüfusu artıyor :S

• öğk derim!

0|1
    0|0
  • Iyyy'' diye bir surat ifadesi takınıyorum.

0|1
    0|0
    • o an icinizden bir urpertii gecip butun negatif enerjiyi ustunuze toplamak gibi bir sey olsa gerek etkisi de bazen yarim saati bulabiliyor :((((

• cok itici geliyor degilmi bu tipler ile gun icinde karsilasmamak en iyisi o gun gunumuz daha iyi geciyor :)

• Iyyy demek istiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 11

• o şarkının bile ondan daha fazla söyleyecek şeyi olduğu için polemiğe girmeyi faydasız buluyorum..şarjı bitesiceler

0|1
    0|0
  • bir de cep telefonunu açıp ortalığa dinletenler var. Ne ki bu? Eskiden gece 11'de omuzlarında teyplerle laz şarkıları dinleyen gençler vardı bizim sokakta, onlar geliyor aklıma ne zaman görsem:)

0|1
    0|0
    • evet o gunleri hatirliyorum simde teknoloji gelisti muzikler cebe girdi :)))

ama ayni vakalar gene ayni sekilde devam ediyor

• hadi millet o şekilde amerika'da rap falan dinliyodu yine bi havası var. Bizim çocukluğumuz ismail türüt'ten nefret etmekle geçti:)))

• o tür müzik sevenler için gayet güzel birşey, herkes jazz, blues dinleyecek diye bir kaide yok ya da klasik müzik en iyisi diye bir durum söz konusu değil. biz sevmiyor olsak da birşey deme hakkına sahip değiliz.

yani bir tepki vermezdim dinlesin işte herkes istediğini.

0|0
    0|1
  • insanlık hali, beni rahatsız etmiyorsa olabilir

0|1
    0|0
  • Arabesk rap karısımı bir sarkılar :))) acıklı acıklı :) apaçi modeli :) Tam sevebilirsin herkesin zevki farklıda okadarda olmaz yani :))))))

0|1
    0|0
    • sadece dikkat cekmek icin yukses sele dinlen ve itici muzik turu

benden de iiyyyyy

• Tepki vermem bende kulaklıkla metal şarkılar dinliyorum. Kulaklıkla dinliyor sonuçta küçük ve sessiz bir ortamda değilse sorun olmamalı bence

0|1
    0|0
  • kulağıma kusmasını istemediğimi söylerim güzel bir şekilde.

0|1
    0|0
    • seni dinleyecegini hic sanmiyorum ama yaklasim tarzin taktire deger :))

• hayvana bir sey söylersen anlar mı..

0|1
    0|0
    • hayvanlar gene bizi anliyor da yapmiyor

bunlar nasil bir yaratik bilemiyorum :(((

• bunların tek amacı ilgi çekmek ,bilmiyorlar ki kendilerine aşağılayıcı gözle bakıldığını...tamam kardeşim müziğini dinle kimse dinleme demiyor ,diyemezde ama usulüne göre dinle,

• ilgiyi cekiyorlar cekmesine de negatif yonde ilgiyi yopluyorlar uzerlerine

gun boyuncada kulaklarinin cinladigina eminim :)))

• küfrediyorum

0|1
    0|0
  • dövesim geliyo.bir gün tramvaydayım derse gidiyorum.elemanın biri açmış telefondan ismail yk,dayamış kafayı cama dinliyo.bütün vagon ona bakıyo ama adamın umru değil tüm yol dinledi :D

0|0
    0|0
  • bana ne...niye tepkim olsun...onlar sağlık açısından ileride zararını görecekler...bir gün gelecek çok pişman olacaklar ama artık çok geç olacak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...