Süper ligin ilk yarısı bitti, ilk yarıda aklınızda kalan olaylar nelerdir?

Süper ligin ilk yarısı bitti, ilk yarıda aklınızda kalan olaylar nelerdir?

• Beşiktaş maçında Burağın kendini yere atması ve penaltı alması
    17% (20)30% (67)25% (87)Oy Ver
  • Sow'un röveşata golü.
    17% (20)14% (31)15% (51)Oy Ver
  • Meireles'in hakeme işareti ve 12 maç ceza alması
    36% (41)17% (39)23% (80)Oy Ver
  • Servet'in kariyerinin golünü atması
    12% (14)25% (57)21% (71)Oy Ver
  • Diğer(belirtiniz)
    18% (20)14% (33)16% (53)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
25|74

En İyi Kız Görüşü

• Melonun kurtardığı penaltı. Adam süper ya. Hele o penaltıyı kurtardıktan sonra daha top yakınlardayken pitbull olayına girmesi yokmuydu :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Alex'siz oynanan bir cincon maçı...

3|2
    2|2
  • Melo'nun kurtardigi penalti

3|2
    1|0
  • Melo'nun penaltı kurtarması :)

3|2
    1|0
  • burağın kendini yere atması

0|4
    2|1
  • bu burak adam olmayacak vesselam...

0|1
    0|0
  • -Bekir'ciğimin gs maçında kendi kalesine atmasıııı :(

-Meireles de unutulamaz tabi

-he bir de Aykut Kocaman'ın istifaları..

0|0
    0|0
  • Bekir ve taraftar aşkı :)

1|2
    1|3
  • Bekir'in Seda Sayan'la feat atması.

-Kokulu öpücükler.

2|3
    2|4
  • En büyük fenerbahçe

1|4
    2|5
  • Onur'un kurtarışları :)

1|0
    0|0
  • gereksiz kavgalar

0|2
    0|0
  • C şıkkı çünkü tek izlediğim maç oyduuuu :)) Fenerbahçem <3

0|1
    1|0

0|0
    0|0
  • hakemlerin serefiszligi yani E

0|1
    0|0
  • Sonucları gormek icin diger dedim :)

0|1
    0|0
  • Bekir reyiz 3<

1|1
    1|2
  • Meireles'in hakeme işareti ve 12 maç ceza alması :DD

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • en iyisi melonun penaltı kurtarmasıydı

0|0
    0|1
  • Meirelesin hakeme isareti ve 12 mac ceza almasi

0|0
    0|0
  • d şıkkı dedim.

0|0
    0|1
  • enayi bekirin kendi kalesine gol atması :D Melonun kurtardığı penaltı :)) fenerliler eksiliycekk :(((((8888888888

0|1
    0|2
  • aykutun her hafta küsüp istifa etmesı :D

1|2
    1|0
  • Geçen sezon küme düşmenin eşiğinden dönüp, bu sezonun ilk yarısı itibariyle zirve yarışının içerisinde olan Antalyaspor. Meirelese verilen 12 maçlık ceza

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 74

• meLo nun penaltı kurtarışı

5|5
    0|0
  • burağın kendini yere atması

1|2
    0|0
  • Beşiktaş'ın beklenenin çok üstünde bir performans göstermesi. Puan kaybettiği maçların hemen hepsi de (FB maçı hariç) elinin ucundaydı. 1-2 savunma takviyesi ile ciddi fark yaratabilirmiş. Olayın para olmadığının kanıtı oldular adeta. Ama bu kadar gol yerken takım kırılganlığını koruyor.

Not: Beşiktaş'lıyım.

0|2
    0|0
  • Ben o şelale saçlara

O ay o hilal kaşlara

O süzme bal dudaklara

Öp öp öp öp doyamadım

link

1|2
    0|2
  • antalyanın çıkışı

melonun penaltı kurtarışı

burakın bjk maçında yere atlayışı

bekirin kendi kalesine golü

bekirin taraftarla olan ateşli öpücüğü

bekirin uefa da ilk 11 e girmesi

elazığın y.vural ile geri dönüşü

karabük ün istanbulda efsane olması ( fb ve gs ye 3 atması )

bursa nın es es ile birlikte bir yığın beraberlik alması

forvetlerin gol yükünü çekmesi, ts hariç

0|0
    0|0
  • Servetin gölü baya oy almış adam bilerek yapsa oyumu verirdim ama rastgele bir goldü o yüzden benim için değeri yok. Ben burağın yaptığı hırsızlığı seçtim. İğrenç bir haraketti sırf o yüzden dün Trabzon maçında kafasına yabancı cisim atıldığında zerre kadar üzülmedim.

0|0
    0|1
  • Galatasaray'lıyım ; Aziz Yıldırım'ın Alex'i harcaması. Bugun de Aykut'u harcadı

3|2
    0|0
  • genel olarak fenerbahçe. aykut un 74. istifa sonrası geri dönüşü. alex'in gidişi aziz yıldırım ın anonsu. dediğin gibi meireles in cezası engin de eklenebilir tabi. beşiktaş ın performansını ekleyebiliriz. onun haricinde nazar değmez umarım antalya iyi denilebilecek şekilde gidiyor. ve basının aşırı derecede fenere oynaması :)

0|0
    0|0
  • şiddet, hırs ,kavga , ben temizim herkes kirli havaları, sevgisizlik ,saygısızlık ,malesef Türk futbolunu bitme noktasına getirdi , önceden heyecanla izlediğimiz büyük derbiler bile artık zevk vermez oldu...insanlar futbol izlemek için artık ispanya ,ingiltere gibi ligleri takip eder durumdalar.

Süper ligin ilk yarısından ise kavga gürültüden başka bir şey kalmadı doğal olarak.

0|0
    0|0
  • servetin golü..bekirin kasımda aşk başkadır golü:))melonun penaltı kurtarması.8taşın yükselişi.her daim galatasaray.

1|2
    0|0
  • aklimda kalan en büyük olay link

0|1
    0|0
  • Bir BeşiktAŞK'lı olarak haksız şekilde Quresman'ın ve Alex'in böyle büyük takımlardan böyle kötü şekilde gönderilmesi sporsever herkesi üzmüştür bence... Türk sporuna eksi puandır bunlar, bu olaylar unutmak olmaz

0|1
    0|0
    • Mantıklı.

• Öyle ama, spor sever birisi olarak.. mesela transfer yaparken yabancı oyuncular bunları göz önüne alır ve acaba der... buda büyük takımlar olsun diğer takımlar olsun Türk sporuna ekşiye işarettir daima

• İki cevabım var.. Birincisi burağın kendini atıp emek hırsızlığı yapması.İkinciside Meireles'in haksız 12 maç ceza alması.. İşte Türk futbolu.. Sow'un rövaşataları da iyidi..

Not FB

0|0
    0|0
  • gene lideriz ya la

1|0
    0|0
  • engin baytarın hakeme dalması, fenerbahçenin evinde oynadığı ve kaybettiği maçlar da olaylar çıkarması, trabzonspor taraftarlarının sinirli halleri saldırmalar, buraka bomba atması, 2. yarı daha daha kötü olacak futbolda reform şart böyle gitti sürece statlar çok boş kalır terör esiyor statlarda

0|0
    0|0
  • bence meirelestir çünkü bundan sonra herkez hakeme tekerlek işareti yapsın nasılsa normal birşeymiş fenerli arkadaşlara sormak lazım i*ne ne demek acaba savundukların adamda adam olsa tip te meymenet yok i*ne gibi saçlar heryerde döğme belkide tekerlek kendisi bilmiyoruz :D

0|0
    0|0
  • dün ts-gs maçında yaşanan burakın kafasına yediği cismin ardından yere düşüyor ve kıçına sis bombası atıyorlar bence ciddi bir olay bu

0|1
    0|0
  • a şıkkı :)

0|0
    0|1
  • C: Meireles'in hakeme işareti ve 12 maç ceza alması :::

0|0
    0|0
  • meLo nun penaltı kurtarışı

1|2
    0|0
  • Veli Kavlak ın Bursaspor maçındaki penaltı pozisyonunu (veya senin üslubunla kendini yere atması ve penaltı alması)sormayı unutumuşsun hocam...

0|0
    0|0
  • Bence en buyuk olay...Aziz Yildirim ve Aykut Kocaman...oyle degilmi Samet...? :D

0|1
    0|1
  • selçuğun fenere attığı firkik golu

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın yine lider tamamlaması :)

1|1
    0|0
  • Aykut kocamanın istafa etmesine sevinmem ve istafasının kabul edilmedigini ögrendigimdeki hüzün .

1|0
    0|0
  • bekirin taraftar ile öpüşmesi :D

0|1
    0|0
  • Öncelikle Melonun penaltı kurtarışı, sonra da Bekir'in öpücüğü

1|1
    0|0
  • Burak Yılmaz'ın Beşiktaş Maçı Dahil, Bu Akşam ki Trabzon Maçına Kadar Oscar a Aday Oyunculuk Sergilemesi...

0|0
    0|0
  • artık kolay bi lig olmadıgı . Takımların aldıgı puanlara bakılırsa buda çok ortada . Artık favori diye bi kavram kalmadı . Herkez herkezi yenebilir . Not : Galatasarayliyim.

0|0
    0|0
  • Galatasarayın Şampiyonlar liginde artık bitti derken son üç maçınıda kazanıp gruptan çıkması ve cluj ile yapılan su topu oyunu :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44
Yükleniyor...