Bu çocuk neden gelip benimle tanışmıyor mu dersiniz?

selam kızlar çok önemli bir sorum var. diyelimki sınıfınızda uzaktan tanıdığınız pek muhabbetiniz olmayan bir oğlan sürekli sizi kesmeye başladı. çalışma salonundasınız, karşı masaya sizi görecek şekilde oturuyor, sınıfta size yakın oturmaya çalışıyor, kaçamak bakışlar atıyor. ama dediğim gibi pek muhabbetiniz yok. ne düşünürsünüz? bu çocuk neden gelip benimle tanışmıyor ki, neden açılmıyor mu dersiniz yoksa böyle güzel zamana bırakalım zamanla olaylar zaten gelişir mi dersiniz?

Güncellemeler:
bir defada çok kişi cevaplasa süper olacakda olmuyor işte
ya neden kimse bana cevap yazmaz anlamıyorumki yuh be günde bir tane hakkımızz var vakit kaybediyoruz ya tekrar da soramıyorum bak şimdi

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli takip edip cins cins bakarsan ürküp kaçar yani yanına gitsende faydası olmaz ya biran evvel git yada hiç gitme. şimdi 2. seçeneğimi eliyorum çünkü kafana takılcak o kız o yüzden ürkütmeyecek bir şekilde git yanına kibarca. unutma ki karşındaki seni tanımayan ve herşeyden önce senden olumlu bişey beklemeyecek sonucta sanada bunun aksini kanıtlamak düşüyo. yanına gidip merhaba adım mehmet deyip tanıt kendini oda kendini tanıtır tanıtmaz orası önemli değil amacım rhatsızlık vermek değil biraz yürüsek nasıl olur hem konuşuruz die girersin. ters bi tepkiyle karşılaşırsan ısrar etme fazla. bir dahaki seferi bekle. sürekli karşılaşıyoruza getir lafı benimde size karşı bir sempatim oluştu gibi ne bileyim arkadas olmak çok isterim de. o an gelir gerisi die düşünüyorum

0|1
    0|0
    • dediklerin mantıklı da bu kadar cool konuşamıyoruz abicim kızın karşısında :( biraz yürüsek desem yok hayır teşekkürler falan derse ne bozulurum ne koyar ama.. işte ben böyle düşünüyorum düşünüyorum sonra da ortada bi b.k olmuyor yine aynı tas aynı hamam devam ediyorum

• o yüzden dediğimi yapman gerekiyo. cool lukla alakası yok. dediğm gibi hayır derse 2. kez denersin şansını gene.

Kızlar Ne Diyor 11

• sende bir gülümse eğer tanışmak istiyorsan

bir günaydın de merhaba de neticede aynı sınıftasınız ne bu yabancı durumu?

gayet normal yani

çocuk çekiniyordur ne tepki verecek acaba diye , belki senin hayatında birisi var sanıyordur,

işin ucunda erkekliğe b.k sürdürmemek var :) anlasana

0|0
    0|0
  • Eğer o kişiden hoşlanıyorsam gidip bi sorun mu var acaba diye sorarım çekinmeden.

Ama eğer farklı anlamda baktığını hissedersem, gidip bi sorun olup olmadığını sorarken vereceğim tepki başka olur :)

0|0
    0|0
  • Bende şu an bi cocugun bakislarini uzerimde hissediorum ve niye gelip konusmuyo diye aklimdan geciriorum yani gelip hoslaniorum demesin tabi hemen ama en azindan gelip muhabbet eymeye calisabilir

0|0
    0|0
  • 5 yıldız verdim belki verirler bakalım

0|0
    0|0
  • nıye bakıyomuş derim

0|0
    0|0
    • sevdiği için hoşlandığı için bakıyordur ne için bakcak :)

• kaç yasındasın

• Çekingen erkek sanırım boşkoy gitsin zamna brk.

0|0
    0|0
  • sen gidip ilk konuyu açsan nasıl olur. neden ilk erkekten beklenir böyle bir şey

0|0
    0|0
  • E sendee tepki ver bakışş att :D o gelir oylee

0|0
    0|0
  • Gelip benimle konuşsmasını isterim :) :)

0|0
    0|0
  • tatlım aynı şeyler benim başıma geldi zamana bırak onu da takma gelip konuştuğu çaresine bakarsın konuşmuyorsa anca bakar durur malın tekidir :)

0|0
    0|0
    • konuşursa da reddedersin önce değilmi hep yaptığınız gibi :)

• yoo konuşursa eğer hoşlanıyorsam kabul ederim artistliğe lüzum yok

• yavaş yavaş olur birader reddedildiğim için öyle diyorum bu işler yavaş yavaş olmalı bodoslama birşey olmaz hafiten yanına yanaşman lazım şimdi yanaşırsın çok bu seferde kızlar bakma sen direkt abaza diye tersliyolar anlıyormusun ... bu ince bir ayardır tutturmak lazımbunu

• neden gelip acilmiyo yyok ya ilgisi yok bana oyle geliyodur kesin gunahini almim derim

seviyosan git soyle demis buyukler

1|0
    0|0
    • gelip açılmıyorsa sevmiyordur diye mi düşünürsünüz yani?

• keske israr edenler bi iki bisey yazsa sanada aklina yatar belki

• bir arkadaşım dediğin gibi yaptı kıza söyledi kız yok dedi 1 ay falan hep arkadaşlıkları devam etti tabi bu sırada arkadaşım kızdan olumlu sinyaller aldı, tekrar şansını denedi, bu sefer oldu. ama bende öylede bir durum yok

Erkekler Ne Diyor 8

• illa muhabbet olur yaniii bunları kafaya takma derim zamanla olucak işler bunlar sadece az bir girişken olman yeterli..

0|0
    0|0
  • Ulan bu da yapıştı diyor da olabilir ya da ilgilenmiyordur ama egosu tatmin oluyordur peşinde dolanan birisi olduğunda

0|0
    1|0
  • ama erkeklerde böyle bir kültür yok ki laf atar yavrum, hepsi senin mi, laf sokmalarla gülüşlerle yanından geçen kıza sözlü taciz yaparlar. mağdem hoşlandın adam gibi git yanına söyle seni çok beğendim sevgilin var mı yok mu o kadar.

0|0
    0|0
  • korkuyordur...

0|0
    0|0
  • Utanıyordur hayatta tanışamaz :D Sen onun arkadaşlarıyla tanış ortamına gir belki cesaret eder :D

0|0
    0|0
  • korkuyo senden .

0|0
    0|0
  • Herkes hakkettiği yerde olacaktır ŞÜPHESİZ !

0|0
    0|0
  • Biraz zamana birak o da sana uzun uzun bakiyosa git bi konus.

0|0
    0|0
    • o da arada bakıyor ama ben ona bakıyormuyum diye kontrol amaçlı olduğunu düşünüyorum. ben biraz daha muhabbet kursam daha iyi olacak gibi

Yükleniyor...