Neden bazı erkekler evli olmalarına rağmen bekar yaşamak isterler?

selam arkadaşlar

Bazı erkekleri gözünüm önüne getiriyorumda.. Yakın çevremde bir kaç örnek var.. Bir iki erkek arkadsım var.. Ben de aynı ortamdayız diye konuştuğum insanlar. ( bu çocuklardan birinden hoşlanmıştım). Çok genç durduğundan bende evli olamayacağı düşüncesi uyanmıştı. Taki bugün evli olduğunu öğrendimde gerçekten çok şaşırmıştım.. Yüksek lisans öğrencisinin evli olması ve evli gibi hareket etmemesi gerçekten çok şaşırtıcı.. Eşinin doğuda görev yaptığını bir süre öyle idare ettiklerini daha sonra belki birleşeceklerini duyduğumda böyle bir evlilik olurmu dedim? evli olup bekar yaşamak nasıl birşey.. birde hani kız arkadaşlarıylada ne kadar mesafe koymak istesede biraz yakınlık kurmaya çalışıyor sizce bu ne kadar doğru?

0|0
5|20

En İyi Kız Görüşü

• "evlilik kale gibidir dışındakiler girmeye içindekiler çıkmaya uğraşır durur"

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• eşinden fazlasını isteyen kişi bunu yapar

1|0
    0|0
  • benim sevdiğim bir dostum evli ve benim pompalardan haberi olduğunda canı sıkılıyor.evli olduğuna üzülüyor.benimle sadece tavla oynamak için buluşmasına izin veriyor karısı ve kendisi de içi rahat etsin diye hakemlik yapıyor.ne kadar vaşak bir hayatım var benim be.ki ona rağmen sokağa çıktığımda en son sunset bulvarında yürürken bunu düşünmüştüm.insan nasıl olur da bir heykele bu kadar doğru bir isim koyar.pizza kulesi çok doğru bir isimdir.

0|0
    0|0
  • genç yaşta evlenen insan hele bir de eşi uzaktaysa insanlarla iletişime geçmesin de ne yapsın :) .sözlerim aldatmak olarak anlaşılmasın ben yalnızlığı aşmaktan ve sosyal hayatımıza devam etmekten bahsediyorum.

Şöyle düşün genç yaştasın bir insanı çok seviyorsun onunla evlenmek istiyorsun ancak hayat koşulları gereği her ikinizin çalışması gerekiyor ancak yine hayat koşullarından dolayı işleriniz ayrı yerlerde. Biran önce hayatlarınızı birleştirip eşinizin yanınıza tayin olması (eş durumundan) umuduyla yaşıyorsun. sence normal bir davranış değil ?

0|0
    0|0
  • arkadaşım bu tür insanların daha kişiliği gelişmemiş olmasında kaynakların evliliği cocuk ouyuncagı sanarlar o yüzden böyle rol oynarlar kişililk de gelişmeyince eksik olan yönlerini böyle kapatırlar ama zavallı tutumda insanlardır benim iş yerindede var böyle bir tip bir ve bu adam evli ve bir cocuk babası ona ne diuecegiz o yüzden bunlarla konusuken dikkat et baka nasıl komik konuşurlar nasıl kendilerini rezil ederler

0|0
    0|0
  • İstemem yan cebime kor hesabı :P :))))

0|0
    0|0
  • onu bunu bilme ben aama bu çok ters bişi

0|0
    0|0
  • direkt evliyim demiş işte daha ne yapsın ?

yakınlık kurmak istese kurar amacına ulaşır sonra itiraf ederdi sanırım

0|0
    0|0
  • evliyiz ama iş icabı hep dışardayız nasıl yaşamayı tafsiye edersin.nasıl yaşanır sence

0|0
    0|0
  • eşi uzakta olduğu için ne götürürsem kardır düşüncesi...

0|0
    0|0
  • yeni heyecan yasamak için olabilir.

0|0
    0|0
  • Evlilik sonbaharda düşen yaprak gibidir. Ağaç yükten kurtulmaya yaprak ağaca tutunmaya çalışır.

0|0
    0|0
  • bizim bölümde ole yapan yok senin hangi okul

0|0
    0|0
  • hayvanlık başka birşey değil

0|0
    0|0
  • Resmen aldatyor karısını hayvan oğlu hayvan :(

0|0
    0|0
  • doğru değil herif karısı uzaktayken sefasını sürmeye calısıyo

0|0
    0|0
  • olayı sadece erkek olarak kısıtlamayalım plssss .bazı kadınlarda aynı şekil.irade meselesi.

0|0
    0|0
  • Bekarlık Sultanlıktır.Sorumluluk vs. Yok.Oh mis..

0|0
    0|0
  • çok sebebleri var çok

0|0
    1|0
  • evlilik kötü çünkü

0|0
    0|0
  • Henüz çözmüş değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya tabi böle durumlar var bi şeklde yürütüyor insanlar ama kızlarla yakınlık kurmaya çalışması bna göre doğru değil.

0|0
    0|0
  • onlarıne slerine acıyorum cidden yazık gunah ya

0|0
    0|0
  • adam olmdkları için.

0|0
    0|0
  • Beni evlı kabul et demek mı ıstemıs

0|0
    0|1
    • yok tabıkı arada sozu gecınce bızde sasırdım.. ve de bu kadar ozgur olabılmelerıne sasırdım..

• Karısının haberı yoktur capkınlık yapıyorsa.

• sanırım. ama yalnıs bısey tabıkı.. boyle bı evlılıkte nasıl yurur.

Yükleniyor...