Sınıfta haksız yere arkadaşına hocan tokat atarsa ne yaparsın ?

Bunu haftasonu gittiğim derste arkadaşıma tokat attı. çocuk karşılık verebilecek kapasitedeydi ama öfkesine hakim olup sınıftan kapıyı çarpıp çıktı gitti. Adam çok yakın arkadaşım değildi fakat savunmamış olmamanın verdiği bir vicdan azabı duyuyorum. Sen olsan ne yapardın ?

_Bazı sebeplerden dolayı geç okumak zoruda kaldım. Haftasonu meslek derslerine katılıyorum. yaşım sınıfımdakilerden 3 yaş kadar büyük.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür durumlarda ben susamıyorum mesela ve bu yüzden başım çok yandı.. Pişman mıyım .?

Hayır...

Ama bazen karışmamak en güzeli.. eğer aynı duruma düştüğümde o da beni savunabilecek bir insan olduğuna inanıyorsam dibine kadar savunurum.. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşımı teselli etmeye çalışırdım,başka bir şey yapacağımı sanmıyorum ama en azından onun yanında olduğumu hissettirmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
  • ayy kesinlikle sessiz kalamayanlardanim ben yani nolursa olsun haksizlik gordugum yerde saf gibi atilirim ortaya hemen ama simdiye kadar hic pisman olmdim :))

0|0
    0|0
  • bu devirde hak hukuk denen bir şey var herhalde ? senin yapabileceğin bir durum yok arkadaşının yerinde olsam dilekçe verirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sınıfta meydan savaşları sadece katılanların başını yakar .

Olması gereken şu :

Arkadaşınız idareye dilekçe ile durumu bildirmeli , yani ortada resmi bir şikayet bulunmalı.

Sizin durumunuz sadece konu hoca yokken ve sınıfta kovuşturulurken , konuya şahitliğinizle sınırlı, anlatımlarınız koruma amaçlı olmaz çünki idare korumalı soru sormaz, olayı anlamaya çalışır.

Bunun dışındaki herşey, sizin sicilinize de ayrı bir not düşürür, bu da tahsil hayatının sonuna kadar siz bilmeden sizi takip eder.

0|0
    0|0
  • adam olan hoca bana vursun o elini g.tüne sorakarım hiç taviz vermem bu konularda

0|0
    0|0
  • çıkış da yakalasaydınız iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...