Spor vücut geliştirme fitness yapanlar bir bakabilirler mi?

Arkadaşlar daha önce gainer kullanan var mı? yararını zararını herkes yazabilirm i ve hangi marka olduğunu bir de iştah açan vitamin hapı kullanan oldumu herhangi vitamin hpaını kullanıp kilo alan?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gainer yağdan kilo aldırır veya enerji sağlar ben kullandığımı pişmanım içinde ki tatlandırıcı sanırım laktoz midemi rahatsız ediyor onun yerine protein tozu alsan daha iyi çünkü karbonhidratın alternatifi var

0|0
    0|0
    • kilo aldın mı sen?

• peki teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gainer Yerine Antrenmandan 1 saat önce sağlam bir karbonhidrat yüklemesi yapabilirsin , pirinç , bulgur gibi.. Gainer'a vereceğin Para İle beef Protein veyahut Whey protein Almanı Tavsiye Ederim.. Vücudun temel ihtiyaçlarını Dengelemiş olursun ,

0|0
    0|0
    • çok zayıfım o yüzden gainer

• Dediğim gibi , direk supplement'e yönelmeyin , ilk başta miğdeni büyültmen lazım kardeşim. gainer ile aldıgın kiloyu gainer bitince geri verebilirsin..

• Bak kardesim benden sana tavsiye eger bu sporu yapicaksan sadece beslenerek yap yan urunleele sadece hizli gelisirsin ama biraktigin anda pofff , ilerdede hafiften kalici olmasini istiyorsan uyku yemek duzeni olustur.

0|0
    0|0
    • abi bak zaten suplement kullan veya kullanma sporu bıraktığın an vücudun yağlanır dengesiz beslenirsen herşey beslenme zaten ben dengesiz beslenp supplement kullansam zaten hiç bir yararını göremem :)

• Kardesim hic bisey kullanma sadece sporun gerektirdilerini yerine getir ve sabret

• supplementleri resmen synthol yaptınız ya neyse :)

• Gerek duymadım yüksek kilolardan indigim icin

0|0
    0|0
  • Kilo aldıran hap varsa aliyim :D

0|0
    0|0
    • kilo aldıran değil kardeşim iştah açan :D

Yükleniyor...