Fal baktırdım şimdi de ne yapacağımı bilmiyorum

Yanlış ve günah olduğunu biliyorum, maalesef buna rağmen baktırdım. Çok kötüydüm ve iyi şeyler duymaya ihtiyacım vardı. Bunun yanlış olduğunu tekrallamayın bana lütfen dediğim gibi farkındayım ama benim başka bi sorun olcak.

Fal baktırdım bana bir kadın tarif etti, sevgilim bu kadınla yeni tanışmış sosyal ortamda, bir arkadaşı tanıştırmış olabilir dedi. Zaman zaman bi görüşme / konuşma oluyormuş aralarında. Sevgilim kadına başka gözle bakmıyormuş, ama kadın ona arkadaşça yaklaşarak başka amaçlarına ulaşmak istiyormuş, yani bu kadın ilişkiniz için tehlike olarak görünüyor dedi. Sevgilinin üstüne gitme onun hiçbiseyden haberi yok ama araştır bi bakalım dedi. Kadının tipini falan tarif etti.

Ben napiçam şimdi. Biryandan amaan fal işte diyorum ama öbür yandan ya doğruysa diyorum... Sevgilime ne diğcem, şu boyda bu tipte bi kadın tanıyosun mu diye sorcam. tuhaf olur diye düşünüyorum. Ama aklıma takıldı du durum Siz olsaydınız napardınız?

Ciddi cevaplar bekliyorum, teşekkürler

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• bende falıma baktırmıştım elif diye birisiyle 3 ay içinde çıkmaya başlıyacaksın demişti hatta titremişti olafları söylerken :) gelen hastalarımda bile elif ismi cıkmazmı 3 ay boş boş bekledim :) ve bu arada hala elif diye bi tanıdığım yok :) bence salla gitsin

0|0
    0|0
    • titremiş miydi :D o nası oldu ya

• gözleri hafif sürme cekmiş mistik bi havası vardı zaten değişik bi titremeydi o titredi benimde içim titredi :)

Erkekler Ne Diyor 11

• ee falcı içine kurt düşürmesini beceremezse nasıl para kazanacak:))arkadaşım böyle saçmalıklara kafa yormayın yahu.senin bi rabbin var ona güven ona sığın o istemezse kimse sana zarar veremez unutma.böyle şeylerede itibar etme

1|0
    0|0
  • Fala inanma falsız da kalma. Ciddi olduğunu değil sadece muhabbet amaçlı olduğunu düşün, hayatına yanlış şeylerin yön vermesin izin verme ve kahve falından öteye gitmesin arkadaş arası yeter bence.

0|0
    0|0
  • kızım gaybı allah bılır gercegıde yasayanlar

fal bakana bızde ıt baktıra saf derler yapmıssın bır saflık devam ettırme

ıtın lafına uyup kurda dusmanlık etme

0|0
    0|0
  • Falcıya vereceğin parayı bana verseydin duymak isteyeceğin şeyleri ben sana söylerdim ayrıca bu konuda ciddi cevap :(:(:( puhahaaa

0|0
    0|0
  • ya boşver nolacaksa olur fala mı kaldın yani, adamı da rahat bırak ister ona gitsin ister sende dursun, hayırlısı olsun :))

0|0
    1|0
  • Öncelikle Fal Günah Değildir... Ama İnanmakta Çok Mantıklı Değil... Fal Eğlence İşidir Biraz...

0|0
    0|0
  • nasıl bir tip anlattı

0|0
    0|0
  • çok günah git ibadet et

0|0
    0|0
  • falında ben varım tabi huyun güzelse değilse de olur ev işlerine bakar akşam odana çekilirsin

0|0
    0|0
  • "Fal baktirdim"

"Ciddi cevaplar bekliyorum"

? zuhaaahahah

0|0
    0|0
  • fallar saçmalıktan ötedir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben olsam inanmamaya çalışır,aklıma geldikçe kelimeyi şehadet getirirdim..

0|0
    0|0
  • Tövbe et sende,bu kadar basit.

Allah çokça temizlenenleri sever.

0|0
    0|0
  • Fala inanma falsız kalma

Sevgilinede birşey deme bence

0|0
    0|0
  • Kullan at.

0|0
    0|0
  • canım bıraz bekle .. onlar cıkacak dıye bırsey yok senınde bldıgın gıbı sevgılınde bı degısıklık olmazsa bu konuyu hıc acma

0|0
    0|0
Yükleniyor...