Ağırlıksız squat ne işe yarar? Bacak kalınlaştırır mı?

Benim selülit ve basenim var bacaklarımda hafif kalın squatla sıkılaştırmak popoma şekil vermek istiyorum fakat asla büyüsün istemiyorum. Bacaklarımın kalınlaşıp futbolcular gibi gözükmesinden korkuyorum çünkü çoğu squatçının bacağı öyle. Popolarıda ayrı 2 insan gibi. Ben sadece sıkılaştırmak ve bacak inceltmek istiyorum ne yapmalıyım acaba?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• squat popo ve bacak kaslarını çalıştırır
    çömelip kalkarken bütün yük bacağa biner ve bacağın kas yapmasına neden olur

kas istemiyorsan fitness yapmalısın ama fitness seni sadece forumda tutar
    istenilen ölçüye gelindiğinde forum korumak için yapılan spordur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Agirlikla yaparsan olur o dedigin. ki kolay kolay olmaz yani 5 kiloyla aman aman kas cikmaz. soyle dusun ebru sallida squat yapiyo ama kadinin hali belli. ayrica squat zaten fitness'in kapsadigi bir hareket ne demek squat yapma fitness yap. kardio deseler anlarimda.. neyse. Sen agirliksiz yap ic bacak derdin varsa sumo squat yap. hizli etki istersen eline 2 ser kg dumbell al yap. merak etme kolay kolay roberto carlosa donusmezsin :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak gün içerisinde bir süre kosman lazım kosu cok önemli squatı da agırlıksız yapıp kas istemiyosan cok tekrar yapman lazım gün içerisinde bircok kere yapman lazım

0|0
    0|0
  • bacağın hulk gibi olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...