C. Ronaldo'mu , Lionel Messi'mi?

En iyi yoruma EİG geliyor yorumlarınızı bekliyorum.
C.Ronaldo'mu , Lionel Messi'mi ?

En iyi yoruma EİG geliyor yorumlarınızı bekliyorum

• C. Ronaldo
    62% (10)38% (11)47% (21)Oy Ver
  • Lionel Messi
    38% (6)62% (18)53% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide Ronaldo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Futbollarına göre değerleniremem zaten çok bir fikrim yok ama ikisinin de efsane olduğunu biliyorum. Ronaldo çok yakışıklı ama messi de sevdiği kadından vazgeçmemiş adam gibi adam yani. Karar vermek çok zor

0|0
    0|0
  • Şüphesiz Lionel Messi.

0|1
    0|0
  • Lionel Messi.

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Ronaldo daha yakışıklı😃😛😛😛

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Yakısıklı diye ronaldo dicem

0|0
    0|1
  • Ronaldo ya çok dikkat etmedim, elbette o ds iyi biridir ama bir maçta Messi'nin bir davranılı çok dikkatiöi çekti. Top Messide karşı takımdan biri düştü ve kötü düştü. Bir anda maç ortamı dağıldı ama hakem devam dedi. Kaleye çok az kalmış ama dediğim gibi ortam dağılmış vursa gol olur. Topu bilerek dışarı attı gitti yerde yatan ouuncunun elinden tuttu ve kaldırdı. Belki Ronaldo da yapmıştır böyle bir şey ama hiç denk gelmedi bu yüzden Messi diyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• C. Ronaldo

0|0
    0|0
  • Messi messi messi :)

0|0
    0|0
  • Ronaldo

M. utd ta takım lideri gol yollarında etkili olan Ronaldo R. Madrid te de elde ettiği başarılarla Bireysel anlamda ne kadar etkili olduğunu gösterdi

Mesai ise Barcelona da oyun lideri fark yaratan oyuncu ama aynı başarıları Arjantin milli takımda gösteremedi

Aslında 2 oyuncuda futbolda efsane oldu ama bence 2sini karşılaştırmak için messi bin takım değiştirmesi lazim

0|0
    0|0
  • Messi he rşekilde ):

0|0
    0|0
  • Messi her türlü tartışmasız en iyi futbolcu.
    Fazla söze gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Sabri reyiz (Fenerliyim)

0|0
    0|0
  • en basiti Messi, Maradona'nın veliahtı olarak çıktı piyasa yaptı, ileride Messi'nin veliahtı aranacak ki bulunacak. Ama Ronaldo kimsenin veliahtı olarak gelmedi, kimsede onun veliahtı olarak gelemeyecek. Düşünsene abi adamda karizma, vücut, futbol içinde olabilecek tüm skill hareketler, dakika 90 da tam saha koşu, 11 messiyi sahada izle sıkılırsın ama 11 ronaldo izle acaba yine hangi güzel hareketi izliycem dersin.

0|0
    0|0
  • Lionel Messi... Messi asist yapar araya pas atar uzun oynar. Ters calimlari daha iyi ronaldo direkt geciyor ve gol atamadigi ve ön plana cikamadigi icin takimin basarili oldugu zaman bile tatmin olmuyor... Ronaldo ya Real Madrid Sampiyonlar ligi olsun sen gol atma veya kral olma kabul musun diye sorsalar kabul etmez... İkisi de iyi ama Messi başka

0|0
    0|0
  • Ronaldo bence..

0|0
    0|0
  • C. Ronaldo

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Dar alanda calim adam eksiltme son kor nokta vuruslariyla ve asistleriyle messi..
    ronaldo hizli ama adam eksiltmede ve son vuruslarda messi kdr etkili degil..

0|0
    0|0
  • Ronaldo tipten kazanıyor

0|0
    0|0
  • aslına bakarsan ikisinide izleyip futboldan keyif almak lazım ikiside çok iyi futbolcu fakat ikisinden birini seçmek zorundasın dersen messi derim ronaldo biraz bencil bir makine :D

0|0
    0|0
  • Ronaldo İşin Artistiğinde
    Messi İşin Tekniğinde.

0|0
    0|0
  • Bence messi, cunki boyu ronaldoya gore kisa ve cok seri futbolcu, aralardan cok iyi kacabiliyor.

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    0|0
  • Messi'nin daha iyi olduğu aşikar. Ama ben Ronaldo'yu daha bir severim.

0|0
    0|0
  • Teknik kapasite oyun görüşü bakımından Messi
    Güç dayanıklılık sürat bakımından Ronaldo

0|0
    0|0
  • Tabiki ronaldo

0|0
    0|0
  • lionel messi

0|0
    0|0