Ayı Gibiyim Nolucak Bu Halim?

Göbeğim fena şişmiş , göğsüm yağlı , belim yağ deposu gibi inmiş , yağ fıçısına döndüm. Bir köyün 1 aylık yağ ihtiyacını karşılayabilirim galiba

var mı zayıflama önerileri?

Güncellemeler:
Bu arada boydan dolayı tabi kilomu göstermiyorum ama yağlar sağolsun belli ediyo

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• E bir zahmet spor yap!

0|0
    0|0
    • bir sporu aç :d hareket önerileri , veya bir site öner?

• Boyun kaç bu arada? Google yardimci olacaktir. Bir de miden alır mı bilmem ama göbek için 3 yk yarim yagli yogurt yarim limon ve bir cay kasigo pul biberin karistirilip yatmadan yarim saat once yenilmesi öneriliyor dene 3 hafta

• 1.87 falan galiba.

• En yakin spor salonuna uyelik yaptir

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
    • bir sporu aç :d hareket önerileri , veya bir site öner?

• tamam bu moral oldu görüş için teşekkürler.

• Önemli değil :)

• Ne guzel Bende kilo aliyim diye yok olsam bile gece yarısı kalkıp yiyip yatıyorum

0|0
    0|0
    • anlamadım şimdi kilomu almak istiyon@

• Neyse canını sıkma , bari bende çok güzel hareketler bunlardan şişmanusu izleyeyim :d görüş için teşekkür ederim iyi geceler.

• Ayshshsbsbhshahshsnjjha@&#&&÷&@&#&#&&#&×&@&&×&×&@&@&&×&×&@&&@&&@&&&@&@

Erkekler Ne Diyor 2

• zayıflayınca yakışıklı olmayacaksan takma pek. ama sağlığın için spor yap yine de.

0|0
    0|0
    • Yoo Allah var yakışıklıyım yani şimdi böyle diyince egoist gibi oldum ama çevre genelde öyle diyo. Ama hayalim fit bir vucutta baklavalar :D

• o zaman kendine disiplinli bir şekilde program yap. diyetisyene git. spora git. yüzmeye git. kızlar seni bekliyor. :D

• tamam eyw sağolasın :ds

• yazdığına hem güldüm hem üzüldüm :D

0|0
    0|0
    • :D , gerçekler işte , eskiden çok zayıftım , allah kahretsin bir film izledim böyle yiyeceği falan zor buluyolar baya etkilendim. Yiyecek müthiş bişidir diye bilinç altıma kazındı. Sabah akşam yemek yedim bol bol , tadını çıkara çıkara :D takiii "noldu l*n bana" diyene kadar :D

Yükleniyor...