Ne yapmaya çalışıyor?

benim sevgilim vardı kuzenimin arkadaşıydı 3 aydr flan tanıyorum ama çok konussmuzluğmuz yok çok nadir selamlaşırız falan sonra bu yine gördüğm zaman yanıma flan geldi işte seni tanımak istiyorm flan dedi aradn zamn geçtkten sonra sevgli olduk beni sevdğne inanıyodm çünkü kendi arkadaşlarına sürekli beni anlatıyomuş bir hafta sonra sıkıldım ayrılmak istedmm ayrılnca benden sınır olduğm kızın numarasını istedi bende verdm ona mesaj atmış (numarasını istedği kızla aynı sınıftayz) 3 gün sonrada başka briyle sevgli olyo sonra ondanda arılıyo ne yapmaya çalışıyo

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Birde soruyormusun . amaç seni çıldırtmak deli etmek .. yeme bu numaraları takma hatta numarasını istediği kişiler için on numara kız felan de umurmadığını anlasın o çatlasın ..

0|0
    0|0
    • okadarda yapamam ama gördüğümde nasıl davranmalıyımm kuzenmn arkadası soncta samımı degller ama kuzenmın sayesnde tanıstık

• Karaktersiz birine benziyor konuşur onun için farkediceğini sanmam ..

• bakıcaz artık yanmdan gecıyo oda konusmuyo ama

Erkekler Ne Diyor 8

• ergenlikte olur böyle şeyler fazla takılma

0|0
    0|0
  • SEN ANLAMADIYSAN BEN YANLIS ANLAMISIM :) NISPET YAPMAYA SENI KISKANDIRMAYA CALISIO BASIT BIR SALAK ERKEK NUMARALARI SALAK ISTE NABICAN :d

0|0
    0|0
  • sıkılıp ayrılmak isteyen sensin o başkasıyla çıkınca ne yapmak istiyor bu diyen yine sen hepsini bırakta amacın ne senin ? :)

0|0
    0|0
    • iide eni sevıyorum dıyo bukadar basıt olamaz duyguları dıye dusunuyorum ben ayrılmak ıstemıyodum bı anda oldu herşey

• Yaş kaç acaba ?

0|0
    0|0
  • GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIO..İSTEDİĞİMİ ALIRIM DİO..SENİDE ALIRDM AMA SEN SENİ SEWENİ BİLEMEDİN DİO..

0|0
    0|0
  • erkeklerın hepsı aynı bu durumdda

0|0
    0|0
  • ya kıskandırmaya veya unutmaya çalışıyo ya da seni takmıyo bile

0|0
    0|0
    • ben geri dönmek istiyorum ama ben ayrldığım için yapamıyorum ne yapmalıym

• Onun arkadaşlarından aran iyi olan biri varsa o şekilde öğrenebilirsin olmadı git kendin sor:p

• benim öğrenebilcgm kısılere bısey demıyo zaten kı

• 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...