Kızlar erini nasıl sever?

Merhaba kızlar.

Bu dış güzelliği kesinlikle çok önemli yok değil diye kandırmayın birbirinizi. Hal böyleyken aklıma takılan bir soru var. Bu soru bu sitede daha önce hiç dile gelmedi ( Koca bir yalannn )

Ben genç gösteriyorum. Hemi de gepe genç. O kadar ki üni bitiyor ve bir liseye gidip lise 1 den başlamak istesem kimse yadırgamaz ( tamam abarttım ama lise 3 olabilir )

Şimdi sorum şu yaşı 22 ama tipi 18 olan biri karşınıza çıksa ve sizi sevdiğini söylese ne dersiniz? Küçük göstermesi sizin için sorun teşkil eder mi? Yaş farkı sizin için önemli midir? Ya da yaşını göstermeyen birine nasıl bakarsınız?

Not: Gayet şakacı, espirili, kollektif, 3-5-2, 4-4-2, takımdan ayrı düz koşu bir insanım ama şu insanların önyargıları yok mu işte onu aşkmak istiyorum ama yapamıyorum.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• ben de yaşımı göstermiyorum yani öyle derler.. ne derseler desinler yaş önemli. şimdi olmasa sonra problem olabilir. Ya da başka açıdan bakrsak şöyle denebilir, sen kimseyi takmazsan, söylenenleri önemsemezsen no problem her zaman :)

0|0
    0|1
    • zaten kızlarda sorun olmuyor bu durum erkeklerde daha çok sorun. Kızlardaki sorun ise ergenlerle uğraşmak zorunda kalıyorlar ki tek derdiniz bu olsun :)

• Adam gibi adam benim göbek adım yahu. :)

• belli zaten.. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• tipi kucuk gosteren erkekleri kardesim gibi goruyorum

0|0
    0|1
  • Shahsen yashi 22 tipi 18 olan birine nedne hayr diyim dah aiyi ya genc gosteriyo fenami, amaaaaa yashi 22 olup 35 gosterene hayir derim,

Fakaaaat yashi benedene kucuk olana aslaaaaaaaa evet demem,

Kizlar kendinden kucuk, Erkeklerde kendinedene buyuk kadinlarla evlenmesin

0|0
    0|0
    • Ama az önce de dediğim gibi iş bu ki yaşı söyleyecek evreye geçemeden*i yiyorum. Çoh yalnızım çoh :)

• genç gösteren biri (kız- erkek hiç farketmez)ilişkilerde genelde avantajlıdır. bazı kızlar çocuksu görünenlerden hoşlanır unutmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Espiri yaparken dikkat et gerisi beni ilgilendirmez

0|2
    0|0
  • Önemli değil benim için ben de yaşımı göstermiyorum :)

0|0
    0|0
    • Önemli değil ama kızlar kendinden büyük erkeklerden hoşlanıyor ve yaşımı söyleyemeden kaybediyorum ben :)

• Bu sıfata ne giyersen giy büyük durmaz. Ciddiyim bahane falan üretmiyorum. Şikayetçi de değilim. Sadece merak. Elbet benim çağım da gelecek. 26 yaşında falan ancak tabi :)

• Aslında şanslısın birkaç yıl dayan :)

• Sevince,sevilir.

0|0
    0|0
  • ben genç görünümlüleri her zaman tercih ederim. hatta bişi itiraf edeyim mi kendi yaşıtlarım bana amca gibi geliyorlar.

0|0
    0|0
    • Neyse böyle insanların olduğunu da öğrenmiş oldum böylece. Umutsuz vaka değilim demek ki.

• sana şu kadarını söyleyeyim yaş değil de gönlü genç olan en azından benim için her zaman daha makbul. kimi var 40 yaşında hala mal gibidir. kimi vardır 20sinde 50lik dede gibi davranır.

Erkekler Ne Diyor 3

• yeterki ssenden hoşlansınlar...

0|0
    0|0
  • yapacağın espiriyi sikyim düz koşuymuş

0|0
    0|0
    • Sen espiriden ne anlarsın lan. Şimdi siye. Hey allah ya.

• Ne oldu cevabı da gizliye almışsın aga derdin ne? ne oluyor lan espirime de karışacaksan gel kütüğü sana kaydettireyim..

• gizli senin babandır. napıcam senin kütüğünü ben*git anan baban yok mu senin

• severlerse severler işte formülü yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...