Bir bayan size konuşma esnasında her gün çorapmı degiştirilir dese?

Evet arkadaşlar bi bayanla oturdunuz konuşuyosunuz laf temizlikten açıldı ve size deseki çok titiz insanları anlamıyorum kimi hergün çorabını bile degiştiriyo ben bakarım ne zaman kirli geldi gözüme ondan sonra degiştiririm dese ne düşünürsünüz ? ne drsiniz o an ben o an hmmmm ilginç diyip anlamsızca sırıtıp aslında bi yere ugramam gerekiyodu kalkalımmı dedimde, bide vedalaşırken ne zaman görüşürüz dedi bende nasip kısmet dedim :) siz görüşüşürmüydünüz bidaha ben kararsız kaldım ön yargılı olmak istemem ama hani bazı şeyler baştan bellimi olur ?

Güncellemeler:
Yazmayı untmuşum, bu kişiyle birileri tarafından tanıştırıldın, amaç tanışılsın belki ciddi bi ilşki olur diye, hani öylesine konuştugun biri degil!
Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim hepinize +1 :)) nasip bakıcam artık bi kere daha görüşme kararı aldık arkadaş ortamında tekrar teşekkür ederim :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• ilk anın heyecanıyla saçmalamış ve sonradan kendine çokça küfür etmiş olabilir.. Bu pis biri olduğu anlamına gelmez. Açık sözlü insandan zarar gelmez. Sen biraz daha içsel temizliğine dikkat et dişleri makyaj yapması yada ayakkabısı falan gibi. Eğer türlü itici gelirse arkana bakmadan kaçarsın . Ön yargılı olma bence..

0|1
    0|0
    • yok giyimi olsun saçları olsun tırnakları olsun kaşları olsun dişleri olsun, (sigara kullanmasına ragmen dişler çok temizdi) yani kısaca bakımlıydı ya hoş kızdı aslında belki olabilir rahat hissetmiştşir kendini bay iyi muhappet etmiştik, belki anlatamadı dogru örnek veremedi, bilmiyorum bide bizi tanıştıranlarla beraber bi ortamda buluşucaz gibi, az önce arayıp durumu merak etmişler bende söylemedim tabi böyle böyle oldu diye onlarda daha iyi tanışırsınız dediler bakalım bakalım :)

• bakıcaz bakalım :) ben artık ciddi bişeyler düşünüyorum yani sevgili olarak olsa çok sıkıntı etmezdim, temizlik benim için önemli öyle deli gibi temizlik hastası degilim ama yinede bakımlı ve temiz olmak önemlidir nasip bakalım, bide bişey olursa buraya degil sana mesaj atarım, millet teee ne zaman konu açmış bide güncelliyo demesin :)

• ahah doğru söylüyorsun sen bana mesaj at merak ederim :D hadi sana kolay gelsin .

Kızlar Ne Diyor 6

• Pasaklı derim.

0|1
    0|0
  • çorap ve iç çamaşırı benim bildiğim hergün değiştirilir

0|1
    0|0
  • Bütün gün a ayakkabının içinde o ayak cinsiyet farketmez kokar yaaa kaç

0|1
    0|0
  • bence pasaklı brii

0|1
    0|0
  • iyi yapmışsın bence

0|1
    0|0
    • temizlik önemli benim için iyiki konuşma uzadıda rajat davranıp söyledi

• aynen balık baştan kokar, hiç bulaşma bence o iç çamaşırını da her gün değiştirmiyordur :)

0|1
    0|0
    • önyargılısın sende :) çorabını kirlenince iç çamasırını her gun değiştiriyordur belki :)

• yine de böyle demesi hoş olmamış başka örnekler verebilirmiş yani :)

• eneeemmmm oda var:))

Erkekler Ne Diyor 7

• hergün corapmı değiştirilir yuh diyorum akşam eve gidincede dışarı cıkcaksam değiştirim koku sorunum yok ama rahatsız olurum.

0|1
    0|0
  • var böyle olan tipler 3 günde bir banyo yapıyorum diyen ve ardından ne yapayım üşeniyorum diyerek aklı sıra bahane uyduran...

bayanlara yakışmıyor bakımlı görmeye alışığız, lütfen ama

0|1
    0|0
  • Kilodunu sıçtığındamı değiştiriyorsun derdim.

2|1
    0|0
    • Öylesöze böyle cevap verilirdi bencede

• Yani.

İğrenç ya Ne zaaman eve gelse değiştirirm iç çamaşırlarımıda çoraplarımıda...

• senin ayaklarında medeniyet kurmuştur milroplar derim soğuk bi hava eser espriden anlamazsa çok da fifi eserse essin

0|2
    0|0
  • derim naptın lan sen ikimizde pis olursak o evi b.. götürür mk :)) içimden oluyo tabi bu olay

0|1
    0|0
  • bir tek çoraptan böyle birşey çıkarma bence. tamam hoş değil ama en azından yalan söylememiş doğal davranmış

0|1
    0|0
    • öylede ben bu konularda titizim hadi olsun olsun 2 gün giysin hadi çok zorladım 3 gün olsun, ama bu kişiyle başkaları aracılıgıyla tanıştırılıyosun ve amaç evlilik gibi bişey, hani tanışsınlar belki hoşlanırlar sonu olur ilişkinin diye, temizlik önemli benim için

• o da doğru. neyse hayırlısı

• ya bırak pisi ne görüşcen ya :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...