Beşiktaşla nasıl dalga geçilir?

Sevgilim fanatik beşiktaşlı.Ben fenerliyim benimle dalga geçiyor benimde spor bilgim olmadığı için karşılık veremiyorum.Beşiktaşla nasıl dalga geçilir beyler yardımınıza ihtiyacım var :D

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• 8-0 yenılgıyle avrupa kupalarında en cok fark yemıs takımdır BEŞİKETAŞ... bir avrupa macında 9 santra yapan takımdır BEŞİKETAŞ...engelli projesi yapıp engelli arabalarını kırandır ...ÇARŞI...

sadece köpekler siyah beyaz görür BEŞİKETAŞ...türkiyede yapılan bütün besteleri kendileri yaptıgın zanneden ve butun takımların kendılerınden çaldıgını zanneden bir ütopyadır BEŞİKETAS...bursasporluların elınde bırsey yokken satırla kavga cıkaran ve orhangazıden bursaya giriş yapamayan çakma holıganlık yapandır ÇARŞI... dahada varda saat baya gec oldu :D:D

2|0
    0|0
    • hangi takımlısın bilmiyorum ama sen BEŞİKTAŞ gibi armasında TÜRK bayrağı taşıma gibi şerefe sahip takımla 8-0 gibi bir hezimete uğradığımız maçı dalga konusu edip ayıp etmeye ve soyunu ve taşıdığn vatandaşlık kimliğindeki TÜRK bayrağını görmezden gelipte hala bu dalga konusuyla övünmesen iyi edersen kardeşim diğer dediklerine saygım var ama artık atın arkadaş şu 8-0 muabbetini avrupada herkes omuz omuza feneri galatasarayı beşiktaşımı olurmuş hepimiz biriz ama ligde ayrı konu...

• Ne saçmalıyorsun sen ? O sandalye olayında suçlu olduğunuz ortaya çıktı neyin kafasındasınız.çArşı beste çalmaz,besteleri sizin gibi taraftarlar çalıp sahiplenir.

• shalke04 bayragını asacak kadarda küçük bir guruptur çarşı... :D

Erkekler Ne Diyor 27

• fenerli misin? Allah başka keder dert vermesin bacım.

0|5
    1|1
  • ergen gerileri 8 demeni istemiş.Elin ...yle gerdeğe girilmez denir.İngilizlerin Türk armasını taşıyan takıma8 atmasıyla mutlu olacak kadar alçalmamalı kimse.Fenerin Beşiktaşı yendiği maçları bul netten ve onları söyle

0|0
    0|0
  • Teoride Bjk ile dalga geçme hayalin oldukça enteresan, fakat bir fenerli için inan çok zorlamış olursun kendini :D

0|1
    1|0
  • ha beşiktaş ile dalga geçmişsin ha tuvalette ekmek yemişsin aynı şeyler...nereden geldiğini anlamazsın.kerat tablosuna dönersin allah korusun.

0|2
    1|0
  • sen ne dersen de Beşiktaşlı bir şey demez

kartal sinek avlamaz çünkü

2|0
    1|1
  • besiktasla dalga geçilmez dikkat et daha fazla yüklenir fener için çok güzel bestelerimiz var bence urasma :)

0|1
    0|0
  • geçilmez çünkü haliiniz harap en sonunda klübünüz kapsına kilit vururlarsa şaşırma

0|1
    0|0
  • 8 taş de o anlar:)para lazımsa para verelim vefa feda hikaye de:))

2|0
    0|3
  • Bende fanatik Beşiktaşlıyım, benim sevgilim bana gelip Liverpool size 8 tane attı dese, çok moralim bozulur mesela.Ondan başka pek yok..Beşiktaşın rakiplerine verdiği tek malzeme bu.Beşiktaşlıyım diye söylemiyorum, Beşiktaşın'ın dalga geçmeye müsait yanı öok fazla yok.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşla dalga geçersen çarpılırsın sümme haşa Beşiktaşım Oleeeeeeee

0|1
    0|1
  • Beşiktaş'la dalga geçilemez. Ha geçmişe gidersen 8-0 lık olaya girersin ama üç büyüklerin hezimetleri her zaman olmuştur. Bu sene en iyi futbolu da Bjk oynuyor bunu da bil.

1|1
    0|0
  • Futboldan anlamam ama genel gözlemim Liverpool mevzusunu açınca çok ilginç tepki veriyorlar.

0|1
    1|1
  • Sevgiline 8taş dersen %100 kızacaktır :D 8taş denmesinin sebebi ;

Liverpool 8 - 0 Beşiktaş (2008) :))

1|1
    0|1
  • kendinizi nimetten mi sayıyorsunuz de o anlar :d

ya da sizde bir ibrahim üzülmez vardı ne oldu o diye sor :D

0|0
    0|1
  • Şu sıralar sevgilinin senin takımınla dalga geçmesi gayet normal çünki kötü bir sezon geçiriyorsunuz.

0|0
    0|0
  • spor bilgin yoksa hiç boşa uğraşma hatta bilgin yoksa feneride tutma ne gerek var. bu yüzden dalga geçilmiş te olmazsın.

0|0
    0|0
  • beşiktaşın maçını izlerken bunlar neyi paylaşamıyorlar sahaya bir top daha koysunlar öyle oynasınlar de

0|0
    0|0
  • feda donları çıkacakmış alayım mı sana de

2|0
    0|2
  • şu 8-0 mevzusunu açmasanız olmaz ha sdlkgjdlknfklanflksdngskdg

0|1
    0|0
  • Fenerli olmasaydın söylerdim.

0|1
    0|1
  • 8 de o anlar :)

0|1
    0|2
  • İlkokul Terk Espriler Dışında Dalga Geçilecek Yanı Yoktur Beşiktaş'ın...

0|0
    0|0

• geçemezsiniz :d

0|0
    0|0
  • adam haklı dakga geçmekle

0|0
    0|1
  • kardeş takımız dalga geçme :D

0|0
    0|2
  • sonra senden ayrılırsa laf etme ama