Erkek arkadaşımın son zamanlarda davranışlarının değiştiğini düşünüyorum...

Merhaba benim kafamı kurcalayan bir konu var erkek arkadaşımın son zamanlarda davranışlarının değiştiğini düşünüyorum ama somut bi delil yok elimde kuruntu mu yapıyorum diyorum ama içime şüphe düştü bi kere kafam çok karışık ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
2 yıldır birlikte oldugumuz için ilişkimiz monotonlasmıs olabılır mı?

0|0
3|42

En İyi Erkek Görüşü

• Biz de kıllandık şimdi... ne gibi değişiklikler?...asdasd. Hemen ayrılmalısın bence diyenler çıkacaktır, kulak asma onlara...asdasd

0|0
    0|0
    • sen ayrılmak için bahane mi arıyorsun? olabilir mi? hani bu ilişkiyi bitirmek ama bunu yaparken duygusal yükü ona yüklemek peşinde falan mısın? suçlu ilan etmeye çalışma o zaman.

• Ayrılmak icin bahane aramak mı? Tabıkı hayır

• o zaman rutine binen şeyleri değiştirin. monotonluktan çıkın. eğer sürekli yaşadığınız sorunlar varsa tekrarlamayın inatla, eski sorunları da açmayın.

Erkekler Ne Diyor 41

• fazla suphecı alma ıcıne bı kurt dustu ıse vardır bı hıkmetı kı kendını farklı hıssedıyorsun tek basına baslamadıgına gore bu ılıskıye o kurtcukta cıkıverır bı fındıkcıktan gosterır basını ama durduk yere takıntı yaparsan da asırıya gıdersende belkı bozulmaması gereken bır seyı bozabılırsın dıkkatlı olmak lazım merak etme erkek aldatıyorsa cok cabuk bellı eder kendını :)

0|0
    0|0
  • ilişkiniz monotonlaştıysa bang jumping yapın. Ben bidonumla denedim, çok iyi sonuçlar aldım. Hoş düşüşte o kilosuyla üzerime düşmese iyi olacaktı ama sonuçta yararlı oldu.

0|0
    0|0
  • Bence paranoya yaymamalısın.. Çünkü ciddi anlamda bu ruhsal bir sıkıntıya rol açıyor.. Bir süre sonra senaryolar yaratmaya ve ortada birşey yoks boşu boşuna kendinden soğutmaya başlıyorsun...

Bence en güzeli bu sıkıntılarını karşına alıp konuşarak çözebilirsin..

1|0
    0|0
    • olabilme ihtimali var.. ozama bence ilişkiye biraz heycan katmaya çalışabışırsın.. olmadık şeyler yapabılırsın..

Bana söylermisin mesela yemek yemekten hoşlanırmı? Yada En bariz zaafları olan şeyler nelerdir? Hoşalndığı?

• bir bayan şüpheleniyorsa mutlaka birşey vardır erkek arkadaşın birşeyler karıştırıyor gibi

1|0
    0|0
  • somut bir delil yoksa sende bazı savcı ve hakimler gibi vicdani kanaatini kullan :)) affetme kır kalemini...

0|0
    0|0
  • Bu yasafigini ben cok yasadim 4 yil surdu son kki senesi bidi bidiyla gecti ve bitti ,Sız bayanlarin her gün 7/24 konuşma isteginiz varya buna sebep oluyor , sıkılmış belliki , yapacağın sakın olmak ve kendi Haline bırakmak üstüne gitme aramalri mesajları en aza indir onun seni aramasını bekle hersey düzelir üstüne gidersen bu durumu belli edersen biter hersey

0|0
    0|0
  • sana bi pano lazım.

0|0
    0|0
  • Sende davranışlarını değiştir soğuk davran dışarı çıkmasan bile dışardayım de meraklansın seni düşünsün telefonlarına sürekli cevap verme..Bakalım nolucak

1|0
    0|0
  • Sen hissettiysen doğrudur ama sakın bunu onunla paylaşma, eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme. davranışlarınla bunun aksini sağlamaya çalış.

1|0
    0|0
  • erkekler tehdit edilmez biri ayrıl filan demiş ama deneme bence. sende son haftalarada biraz değişiklik görüyorum gibi konuşmalarla muhabbete gir ve dürüst ol açıkça söyle en temizi.

0|0
    0|0
  • Erkekler rahatliğa alişkindir.. Onu rahat birak düzelir.. Kedi gibidir bir erkek.. Uzağa bi yere birak o tekrar döner dolasir gelir :)

0|0
    0|0
  • oturup sakin kafayla iyi bir muhabbet edip sıkıntılarınızı paylaşın başka türlü çözülmez ama bütün marifet sende olacak agzından laf almasını bileceksin.ok.

0|0
    0|0
  • açıkca konuş bence, gerçekten bişeyler varsa şaka yollu laf dokundurur. ve şakanın altında bi gercek payı vardır. o zaman kapıyı goster yeni asklara yelken aç :)

0|0
    0|0
  • 2 yiyiş geçer :D

0|0
    1|0
  • biraz zamana bırak

başlangıçtaki gibi olmayabilir

zaman geçtikçe deyişiklikler olabilir

zaman en iyi ilaçtır

iyice emin olduktan sonra konuşursun

0|0
    0|0
  • Monotonluk insanların yarattığı bir problemdir isterseniz sürekli bir yenilik getirebilirsiniz iliskinize

0|0
    0|0
  • bi yerden sonra sıcaklığını kaybediyo ilişkiler ve minimalist yaklaşılıyor, haliyle de sorudaki durumlar oluşuyor...

0|0
    0|0
  • bazen erkeklerde ruh hali bozukluğu olabiliyor bendede öyle bir sıkıntı oluyor konuşası gelmiyor siz genede konuşmayi deneyin konusmaların değişti tavırların değişti vs o genelde aynı cevabı vericek yooo aynıyım.

0|0
    0|0
  • muhtemelen bu durumdan sıkılmaya başlamış olabilir soğumuş olabilir aslında senin gibi bir sevglisi olan biri soğuyosa sıkılıyosa böle birinden artık ya ameliyatlıktır yada uğraşmaya üstüne düşmeye değmez artık

0|0
    0|0
  • davranışları degişmese kuruntu yapmazsın zaten :)

0|0
    0|1
    • Erkek arkadasım baska sehırde 2 yıldır bırlıkteyız 7/24 telefonda görüşürdük nerdeyse ayrı sehırlerde oldugumuzu hiç hissettirmedi bana ama mesajlasırken aniden mesajlar kesiliyor arıyorum cevap vermiyor ve ben acıkcası şüphelenmeye başladım

• başka biri olma ihtimali yüksek ki bence üzgünüm ama var

• Baska biri olsa ben öğrenmez miyim ama bunu biz görüştüğümüz zaman varsa hiç mesaj atmaz mı o kız benım yanımda

• mononlaşmış olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • bu iş şüpheyle olmaz ya yanılıyorsan

0|0
    0|0
  • bir kaç gün verme sonra saçını kızıla boyat parfümünü değiştir ver düzelir herşey

1|0
    1|0
  • kafan karıştırysa silip ataaksın

1|0
    0|1
  • Ne Gibi Şeyler Mesela... Somut Delil Yoksa, Olay Yoktur..

0|0
    0|0
    • Erkek arkadasım baska sehırde 2 yıldır bırlıkteyız 7/24 telefonda görüşürdük nerdeyse ayrı sehırlerde oldugumuzu hiç hissettirmedi bana ama mesajlasırken aniden mesajlar kesiliyor arıyorum cevap vermiyor ve ben acıkcası şüphelenmeye başladım

• iki yılda monotonlaşan ilişkinin raf ömrü çoktan dolmuş demektir...

0|0
    0|0
  • vurduruyor mu ne yapıyor_?

0|0
    0|0
  • bende düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kadınların 6. 7. hatta 17. hisleri kuvvetlidir. içinde bişi varsa boşa değildir

0|0
    0|0
  • Herşeyi hemen verirsen gösterirsen böyle olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 3

• biz kadınların 6. hisleri bu konularda genellikle yanılmaz malesef :(

1|0
    0|0

• ne yapıp nasıl emin olabileceğini inan bilemiyorum ama şimdiye kadar ne zaman böyle hissetsem iç sesimi susturmayı çok denesemde her seferinde doğru çıktı. umarım yanlış bir histir seninki. 2 sene dile kolay

• başkası olabilir sende soğmuş beli yazdıklarından oyle anladım.

• Değişiklikler yapmaya caliş.eylenceli bşyler yap.mesela herzamn gittiginiz cafeye gitmeyin.süprizler yap,yap yani bişyler.

0|0
    0|0
  • itiraf etmezse terk edeceğini söyle ben bunu bitarafımı yırtmak suretiyle yapmıştım. bir bir döküldü ve tabi ki terk ettim.:))))))

sinirlen köpür yani biraz:)

0|0
    0|0
    • Ya itiraf etmezse yok öyle birşey saçmalama beni neyle itham ediyorsun bana iftira atıyorsun derse ne yapıcam :)

Yükleniyor...