Zayıflamak İstiyorum?

18 yaşında , 94 kiloyum.
Zayıflamam lazım, arkadaşlar ben mücadeleci biriyim, sadece ne yapılmasını söyleyin gece gündüz yaparım ama artık insanların benle alay etmesini istemiyorum ,önceden takmıyodum ama şimdi baya üzülüyo insan.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Diyetisyene basvur spor yap ama ilac falan kullanma bir yararı olmaz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kim başkasında gördüğü bir ayıbı kınarsa, o ayıp onun da başına gelmeden ölmez.(Tirmizî, Kıyame, 53)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle kiloda boy önemli 185 boyunuz varsa normal gelebilir :) .
    Zayıflamak için kardiyo yapmanız lazım terlemeniz lazım bu sırada eğer ağırlık çalışmazsanız vücudunuz kiloyu kastan kaybeder ve yağlı bir vücuda sahip olursunuz, tartıda kilo vermiş gözükürsünüz ama aynada çok az vermiş olursunuz. Yağı kesinlikle bırakcaksınız zeytin yağı hariç yağlı besin tüketmeyeceksiniz cips vs. Şekeri kesinlikle bırakcaksınız Kola çikolata vs vs. Kardiyo ve ağırlık çalışmanızı tavsiye ederim. Proteinli yiyecek ye yumurta süt peynir yoğurt tavuk et.

0|0
    0|0
    • ağırlık derken her yöndenmi kol bacak karın?

• bunun için alet lazım bir spor salonuna gitmem lazım galiba

• Spor salonuna gidersen çok daha faydalı olur bırak zayıflamayı kas bile yaparsın ama emin ol çok daha hızlı zayıflarsın ve spora başladığında bırakamazsın. Yok olmaz dersen dumbell ler ilede çalışa bilirsin. Spor salonunu kesinlikle tavsiye ederim.

• Dostum öncelikle şekeri kes yağlı gıdaları azalt saat 8 den sonra yemek yeme spor salonuna kaydol protein ağırlıklı beslen kendine bir kalori sayar al mesela 2500 kalori alman gerekiyor 2200 kalori al azar azar kilo ver sağlıklı olan bu

0|0
    0|0
  • Şınav çek az ye yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Kac kilo zayiflamak istiyorsun?

0|0
    0|0
  • 18 yaşınayım 53 kiloyum sen alamıyorsun ben veremiyorum kilo harbiden bir problem

0|0
    0|0
  • bol yürüyüş yap

0|0
    0|0
    • yiyecek yönünden napmalıyım?

• fitnessa basla

0|0
    0|0
    • bir yere yazılamam , kendi imkanlarımla uğrşaıcam ,

Yükleniyor...