Sizce shakhtar donetsk'si eleyebilir miyiz? (Kavga yok medeni bir şekilde)?

2 haftada bir ritim yakalarsak eleyebileceğimizi düşünüyorum. Shaktar önemli yıldızlarını sattı ama onlar 7-8 maç oynadı bile birde ligleri başlıyacak Fener maçına kadarda 2 lig maçı oynayacaklar bizden daha hazır bir şekilde çıkacaklar ama yinede geçebiliriz diye düşünüyorum :) Hatta ramires gibi top dağıtan bir orta saha alsaydık daha rahat geçerdik siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Gizli kullanıcıyı kapatınca nasılda kimse yazmıyor. Demek bu ülkede medeni bir şekilde futbol konuşacak kişi yok.

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bence hiç belli olmaz büyük yıldız isimler alındı ama kısa zamanda o adaptasyonu yakalayabilecek misiniz bilmiyorum temennim elbette Fenerbahçenin geçmesinden yana ama Lucescununda dediği gibi Shakhtarın şampiyonlar ligi arenasında büyük tecrübesi var

0|0
    0|0
    • Hocam ilk maç kadıköyde ben ordaki atmosfere güveniyorum. Shaktarı baskı altına alırsak en temizinden 2-0 rahat gideriz deplasmana. İyi ya da kötü oynamışız önemli değil evimizden avantajlı skorla çıkmalıyız.

• kardeş stoch nani ona top taşır sıkıntı yok da diegoyu bende beğenemedim hala topal souza meireles orta alanda durumu çözer bence hele topal bu sezonda çok iyi Fb çok atak yakalıyordu sürekli emenike gibi beceriksiz bir forvet sayesinde harcanıyordu ataklar ama RVP ye at topu adam ne yapacağını biliyor acayip kaliteli bir golcü yakaladıklarını atsa zaten tamamdır ben inanıyorum bu turu geçeceğine sakin oynamakta fayda var dnipro maçında alvesin yaptığı bireysel hatalara asla taviz verilmemeli

• Bireysel hataları saymazsak defans zaten duvar gibi geçit vermezler. Ama orta alanı çabuk geçmek mesele işte :) Diegoya güvenmiyorum zaten. Uzaktan bir şut çekesi geliyor sabri gibi nereye attığı belli değil. Sağdan gökhan son sürat kaçıyor pas atmıyor. Biri gelir omzuna değince kendini yere atıp faul falan almaya çalışıyor. Bakıp göreceğiz maç günü.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• shaktari yenemezsiniz ha yensenizde ileriye cok
    sanmiyorum gidebileceginizi :D

0|0
    0|1
    • Belli olmaz orası. Takımın adapte olması zaman ister. Shaktarı elersek diğer maça kadar bayağı süre geçeceğini düşünürsek birde iyi kura gelirse gruplara kalabiliriz. :)

• tamam eleniriz

Erkekler Ne Diyor 7

• Zor ama imkansız değil

0|0
    0|0
  • Hiç belli olmaz boş takım değil rakip ve dediğin gibi daha hazır olacaklar ben şansları eşit görüyorum.

0|0
    0|0
  • bence zor adamların çok oturmuş harika bir sistemi var

0|0
    0|0
  • Elenir fb

0|1
    0|0
  • Gs liyim ama inş elersiniz o kadar adam aldınız :)

0|0
    0|0
    • Objektif olursak tabi çok adam aldık geçmemiz gerekiyor :)

• zorda olsa eleriz diğer turuda geçeriz gruplara kalıcaz

0|0
    0|0
    • Gruplara kalalım 2 transfer daha gelecek ama kalamassak elimizdeki bomba patlayacak.

• eler herhalde yaaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...