Sızce ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım bu konudakı dusuncelerınız nelerdır ?

Arkadaşlar şimdi benim 2 yıllık bi ilişkim var kendisi 1 ay önce askere gitti .. harita mühendisi ailesininde durumu önceden iyiydi fakat şu ara biraz sarsıntı yaşıyorlar fakat yinede iyiler . Aramızda asla öyle bi yararlanma falan söz konusu değil kendisinide çok seviyorum seviliyorum fakat öyle biri ki asker de ailesinden para istemeye çekinir .. Biz şakalaşırdık işte sen çalışırken senden ben çalışırken benden harcariz falan :))

Bna hiç para ödetmezdi ama yine de konusrdk .. Ben bankada staj görüyorum şimdi çok para almıyorum 350 kadar alıyorum ...

çarşamba günü alicam .. Ve sevgilimin gelmesinede daha çok var 3 şubatta gelecek .. Parası bitmiş fakat ailesinden istemeye çok çekiniyor bu durumu bana söylemeyede çekindi utana sıkıla söyledi anladım bende hesap numaranı ver ben hep bankadaym sana yollayayım dedim :)

Olmaz dedi . Neden dedim . Olmaz dedi . Saçmalama ver dedim verdi ama çok utana utana verdi . Sizce şimdi yollamalı mıyım . Kendi paramda yollarsam ailem anlar . Annemin çalıştğı bankada hesabı var içeride de 7 milyar parası var onun 200tl sını çekip mi yollamalıyım . Annemin hesabı hiç bulaştırmamalı mıyım ne yapsam bilemedim arkadaşlar bana bi akıl vern çok teşekkür ederim şimdiden . Ve çok seviyorum sevgilimi ailesi herks biliyor aileside beni çok seviyor .. Hergün arayp soruyorlar teyzeleri halalarna kadar . Cevaplarnz benim için önemli teşekkürler

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin ailesi seni bile bu kadar düşünüyorsa eğer sevgiln için neler düşünüyor ne kadar seviyorlardır hayal edebilirmisin ?!... sonuçta el kızısın sen . Sana düşmez bu iş bence... Utana sıkıla sana söylediyse ailesine de söyleyebilir utana sıkıla anne ve babası onu yemezler demi ?! Sen ona para değil sadece aşkını vermeyi teklif et inşallah işine gelir ;)

0|0
    0|0
    • ya ıste bu degıl olay bılıyorum sıze oyle gelıyorda

• aynen öyle demı tesekkur ederım ...

• Sorun değil yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Erkekler Ne Diyor 6

• aıleler gorusuyorsa sen para pulun hesabını yapıyorsan burda anlatmadıgın kafa karıstırıcı cok sey var yanı sen ya eksık anlattın yada ordan burdan karıstırdın ısı bıraz bence anlatırken ama sacma geldı anlattıgın

0|0
    0|0
    • aileler görüşüyor demedım ben farkındaysan anlatmadıgım da birşey yok olay bu sadece kararsız kaldım sormak ıstedım

• kusura bakma da senı rencıde edıcek bı kelıme kullanmadım bı yardım ıstedın ama sen derdını anlatamadın anlatamadıklarını dıle getırmen ıcın yardım ettım hala ustune bıde laf yapıyorsun yanı gereksız oldu

• bılıyorum anlatamadım .. haklısın tamam

• Sakın annenin hesabını karıştırma . kendi hesabından gönderi zor bir durum allah asker kardeşime yardım etsin . Tez zamanda ikinizi de kavuştursun inşallah ..

0|0
    0|0
    • dogru maasımı alayım ve göndereyım

• bırak kendi haline su yolunu bulur nede olsa

0|0
    0|0
  • kendi parandan gönder askerde garibanlık çok kötü şey.

0|0
    0|0
    • kendi paramdan göndersem de ailem anlar . çarşamba gönderebılırım işte cumartesıde çarşı izni var ne yapsam bılemedım kı .. Ailesinin durumu kötü değil ama çekiniyor işte

• ablası abisi kardeşi falan yok mu çaktırmadan söyle ...

• var da .. ne söyleyeyım anlamadım

• annenden borç iste haber ver al yolla sonra tekrr annene ver olmz mı öyle

0|0
    0|0
    • bilmiyorum borç isteyemem olayı anlatamam kı .. söylemeden alsam öğrenınce ne derım .. kafam karıstı ıste baya

• öyle bir şey yapma annenin güvenini kaybedersin

• 200 tl yollaıver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence durumdan sevgilinin ailesine bahset. İstersen kendi parandan sende yol destek olur ama ailesinin çocuğunun parasız kalmasından bihaber olmak isteyeceklerini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • ailesine bahsedemem kı .. onlar zaten izne gelince bol bol verır bu şu an ıcın gecıcı bı durum bu durum ıcın anlatamam kı .. Kendı paramdan da yollasam ailem anlar inan kafam çok karısık

• askerde hafta sonu çarşıya çıkınca para gider zaten ayda iki kez cıksan 50 tl sana dememesi gerekir bence

0|0
    0|0
  • iyide bu çocuğun hiçmi çevresinden para isteyecek kimsesi yok?

böyle durumda senin durumunu bildiği halde istemesi hoş değil

askerlik yaptım zaten belli miktar ödenirler askerdeki.

boşver sakın gönderme derim

0|0
    0|0
    • öyle deme ama 2 yıllık ılıskımız bu zamana kadr hıc aramızda para sorun olmamıstır hep o çalısır öder zaten calısmayı cok sever yanı bılemedım neresı yanlıs .. çarşı iznine ilk kez cıkacak .. bu haftasonu gıdelı bır ay oldu dedım y a

• yolla ne olacak ya ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...