Bir erkek niye böyle davranır?

facebook 'unda olan bütün kız arkadaşlarının resimlerini onların her paylaşımlarını beğeniyor yorumlar yazıyor kötüde olsa paylaşımlar ama sadece birininkini beğenmiyor bu kıza neden böyle merak ediyorum siz erkek olarak bilirsiniz bu adam niye böyle davranıyor bu kıza

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu facebook olayı tırı vırı işler kafa yormaya değmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sen harıc herkes ıle ılgılı dıyorsun yanı hımmm sana bısı dıyım ya bosuna kurek cekıyorsun yada bu ıs ıcın dua etmeyı bırak bak hayatına sen takıntı ıle sana sevgı kırıntısı atsın dıye kapısında sabahlarken o coktan baska yollarda dolanıyor uyan kızım uyan senı hazırda bı stres topu gıbı kullanmasına ızın verme

0|0
    0|0
  • ilgiisi var... tek kelime net cevap...

0|0
    0|0
  • bu kişi senin sevgilinmi yoksa senmi onu seviyorsun anlamadım ama gevşek erkek modeli sergiliyor anlattıklarına göre.

0|0
    0|0
  • çocukluğuna inmek lazım :D ama sanırım o kız sen oluyorsun.. ve seinle zamanında bişiler yaşamış olabilir o yüzden ilgilenmiyordur

0|0
    0|0
  • gıcık oluyodur. yada eski sevgilisi falan olabilir

0|0
    0|0
  • eziktir , yada cok sosyaldır oyledır

0|0
    0|1
  • delide olabılır velıde standar turk erkegı modelıne uymmuyo ona sorman lazım

0|0
    0|0
  • bu kişi senn sevgilin mi

0|0
    0|0
  • duymak istediğin şey senden hoşlanıyor duymamak isteğin sey ise o kız sensin :p

0|0
    0|0
  • Çünkü seni kıskandırmaya çalışıyor o o halde

0|0
    0|0
  • Küfürle açıklamak istemem ama halk dilinde y*vşak dediğimiz erkek böyle davranır. Önüne gelene göz kırpıyor işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk defa duyuyorum böyle bi olayı inşallah senin istediğin bi sonucu vardır :) :)

0|0
    0|0
  • bence gicik kapmis olablir

0|0
    0|0
  • Eskisidir kesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...